|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mati morilka
26.5.2005 11:11:40   
Aljakop
Helow!

per par dnevi se je v Italiji spet zgodil en detomor:(
Najprej je vse kazalo na to, da so v stanovanje vdrli roparji,mamo zvezali, 5-mesečnega sineka pa utopili.To je bil njen prvi otrok,ki sta ga z možem dolgo čakala. Mam in sinek sta bila samo doma,mama ga je ravno kopala v banjici,ko naj bi jo napadli neznanci tako,da je ta malega spustila:zmeden: in se je utopil v banjici:((. In kaj izvem danes? meni se je mama smilila, v bistvu je bila čiso hin, jokala, že skori na robu živčnega zloma.In vsi so jo zagovarjali. In danes ŠOK :((:(( je priznala da je ona ubila svojega sineka ( sama ga je utopila ) in to SAMO ZA TO DA BI PRIŠLA NA TELEVIZIJO IN POSTALA SLAVNA!"!!! MA HALOOOOOWWWW!?? Kaj smo normalni?:hudicek::hudicek: Pa v kakšnem svetu živimo no ( je še pisalo,da je bila tudi malo depresivna, ma tudi jaz sem bila, pa nisem naredila nič moji mali pikici in niti nebi!!)In zdaj..kaj si mislijo vsi tisti ( vključno z možekom ) ki so jo zagovarjali?:grrr:
GRRRRRRR!! In koliko takih stvari se dogaja v Italiji! Soraj vsak dan berem o enem detomoru!
Upam,da nisem preveč zamorila, samo to me je čisto dol spravilo,ker sem sledila zadevi in sem upala na drugačen razplet.

Bye:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mati morilka
26.5.2005 11:16:39   
Moyca_
te stvari me vedno preveč razžalostijo
:angel::angel::angel:

se vedno sprašujem če je to sploh človek:grrr:

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mati morilka
26.5.2005 11:25:51   
ajat
jojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

jaz sem tudi dledila tej zgodbi in sem upala, da je bil res kdo drugi ne pa mama, ampak mi je včeraj že smrdelo


bogi MIRKO naj ga čuvajo :angel: :angel: :angel:

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mati morilka
26.5.2005 11:37:02   
pupika
Grozno, tale ženska po moje niam vse pošlihtano pri sebi. Za mene tole sploh ni človek. Kako si lahko vzame to pravico da nekomu vzame življenje.

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mati morilka
26.5.2005 11:52:43   
Aljakop
ah:(
ravno zdaj sem brala na internetu o tej zgodbi, kako je mama hotela postati slavna... pol se ji je malo utrgalo in je šla.:( sama sem tudi upala na drugačen konec. To pa zame niso ljudje!

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mati morilka
26.5.2005 11:59:14   
dory
O marija ziva groza...sej ne mors verjet..pa kaj je nedolzno bitje krivo:(

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mati morilka
26.5.2005 12:00:45   
baguSka
Jst sm nekje slišala: Samo mati lahko vzame
življenje otroku, ker mu ga je ona podarila.

:zmeden:

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mati morilka
26.5.2005 12:07:05   
srnica


Nihče nima pravice do življenja drugega, niti mati !!!!!
Zame je to grozljivo!

Razumela bi še, vsaj poskušala bi, če bi šlo za poporodo depresijo.Se je že marsikdaj kaj hudega zgodilo.Ampak da to naredi zaradi TV ?

Naj ubogega :duda: :angel::angel::angel: čuvajo !


(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mati morilka
26.5.2005 12:07:49   
dory
baguska...ja od kje pa teb tale traparija :zmeden:

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mati morilka
26.5.2005 12:08:31   
jaz99
KVAAA!!!!
No taka ženska (mati, ki si tega imena sploh ne zasluži) ni več za med ljudi. Pa sej to sploh nima srca. Otroka ne poznam niti ga videla nisem pa želujem in jokam za njim.

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mati morilka
26.5.2005 12:09:26   
baguSka
Hmmm le kje sm to ujela?:zmeden2:
Pojma nima - sam ni na mojmu zelnku zraswo.

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   mati morilka
26.5.2005 13:07:32   
dory
mal je mem a se ti ne zdi?

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   mati morilka
26.5.2005 13:09:26   
baguSka
Ja itack.

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   mati morilka
26.5.2005 13:58:07   
ona78
Tudi sama sem spremljala malček kaj se je dogajalo okoli tega bogega otročička, sam danes nisem še gledala poročil!!! ej, to je groza!!!
Ta mati bi bla rada tko slavna kot una od Samuele-ta, ki lihtako kaže na detomor!!!

naj te boge otročičke :angel::angel::angel: čuvajo!!

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   mati morilka
26.5.2005 15:05:52   
Maxica
Oh, grozno, grozno. Saj ne veš, a bi jokal:((ali bi bil hud:grrr: na mamico:zmeden:?!

(odgovor članu Aljakop)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?