|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se da......
13.7.2009 12:20:37   
briana
ve katera ce se da shujsat tudi z raznimi odvajali kot so za odvajanje blata?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se da......
13.7.2009 12:23:19   
ona
Jaz sem sicer mogla po porodu pit odvajalo,ker nisem mogla na blato,samo ti ne priporočam,ker si skoz na wc-ju in tudi ne vem,če glih koristi,da bi se teg poslužila za hujšanje,ker te res sčisti,organizem pa ti ful oslabi,vsaj meni je tako.Sem pila to odvajalo ene tri dni,dokler nisem šla normalno na blato,samo ga ne bi nikoli več!

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se da......
13.7.2009 12:23:53   
miapia
ti ne priporočam, vsaj za daljše obdobje ne, ker z odvajali izgubljaš tudi vitamine, minerali in vse koristne snovi.

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se da......
13.7.2009 17:00:51   
briana
ne za dal casa kaka 2-3 dni..pa kako delujejo te svecke

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se da......
13.7.2009 17:13:17   
water lily
Ja seveda se da. Ves drek gre iz tebe. Zihr par kg manj....

Groza.....pa kje imate možganeuser posted image

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se da......
13.7.2009 18:01:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: briana

ne za dal casa kaka 2-3 dni..pa kako delujejo te svecke


in čez dva-tri dni boš spet debela al kako? user posted image

(odgovor članu briana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se da......
14.7.2009 16:31:16   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: briana

ne za dal casa kaka 2-3 dni..pa kako delujejo te svecke


Glej, ne vem koliko ti je pametno hujšat, če sploh temu lahko rečem hujšanje, z odvajaliuser posted image

odvajala dobiš, kadar imaš resne probleme z odvajanjem blata in seveda pred in po operacijah (vsaj nekaterih). Tudi, če se greš to samo 2-3 dni....ne bo rezultata, ker ti bodo, logično gledano, čreva spet v 'normalnem' stanju takoj, ko izločiš vse ostanke odvajal in seveda, kadar boš jedla spet normalno in se ti bo prebavni trakt spet normaliziral.

Na tvojo žalost ti naj povem, da je rok 2-3 dni prekratek, da bi ti shujšala rečimo 5 kg, in tudi ostala na tisti teži

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu briana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se da......
15.7.2009 9:58:46   
5ra_28
manj bo na vagi tudi če greš v anoreksijo, pa se s tem ne hujša!!!

Pamet v roke, punca! Raje delo v noge, mal migat, pa bo!

pa brez zamereuser posted image

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se da......
17.7.2009 21:42:09   
Estrella*
Hujšat z odvajaliuser posted image user posted image user posted image Pa to ni hujšanje! Hujšanje je zmanjševanje maščevja, ki pa z blatom nima nobene veze. Odvajala sama po sebi niso priporočljiva, razen ob daljših zaprtjih( nad 10dni).

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se da......
17.7.2009 23:48:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: briana

ve katera ce se da shujsat tudi z raznimi odvajali kot so za odvajanje blata?




Ne ser ga z odvajali. Kot prvo se ti bo ravnovesje v organizmu porušil, ker boš izgubljala pomembne rudnine, kot so kalij, magnezij, železo na primer, vitamine ipd., kot drugo pa brez odvajal ne boš mogla it več normalno srat, če lahk po domače povem, ker se ti bo črevo tako polenilo, da bo mogoče edina varianta samo rezanje črevesja skozi op. poseg.

Kaj vam vse ne pade na pamet? Disciplina pri prehrani, gibanje z vztrajnostjo delata čudeže. Razne hitre diete za 14 dni lih tok zmedejo organizem, da se mu "zmeša", pol mate pa variante, da nazaj trikrat tok pridelate v kg. Razno stradanje tud ne prinese učinkov. Za dolgotrajne učinke se je pač treba trudit. Z raznimi hitrimi variantami diet, no kle bi še mal odvajal dodal, pa organizmu samo škodvate in si delate medvedjo uslugo.

(odgovor članu briana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: se da......
17.7.2009 23:56:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: briana

ne za dal casa kaka 2-3 dni..pa kako delujejo te svecke


Ko boš cel dan sedela na sekretu po eni svečki, nauš pomislna, da bi izvajala to tri dni. Ej, svečke niso bonbončki. Ko sem bla v bolnici in nisem mogla na blato, sem prosila sestro, da mi da, pa je rekla, da to lahko samo zdravnik predpiše.

Sicer pa, veš kaj kupi, sena čaj, pa naredi močno dozo, garant boš 24 ur na sekretu, spucal te bo za cel let nazaj in za naprej. Oreng kura. Boš imela veselico, ko te bodo krči dajali in si boš želela, da ne bi mogla več na blato. Mogoče te bo takrat izučl, pa boš raje spremenila prehrano in se več gibala. "Hujšanje" za ceno zdravja? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu briana)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?