|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 10:48:49   
tea01
Ojla, ker me že nekaj časa matra krč v mečih leve noge, mi je sodelavka svetovala kako ga ublažiti. In sicer, ko začutite, da vas hoče krč zagrabiti, morate prste na nogi dvigniti gor, proti vrhu kokr se da. Krč vas bo hitro zapustil. Preverjeno danes ponoči.

Lp,

Tea01
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 10:51:16   
LONA13
oj,

to res pomaga, vendar te potem dva dni mišice bolijo:zmeden:

lp, Polona

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 10:59:03   
Anonimen
Jaz sem avtomatsko prste tako zategovala navzgor v tisti bolečini, pa ni popustilo, oziroma je krč samo za par sekund popustil. Pomagal je samo magnezij.

(odgovor članu tea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 11:04:33   
tea01
Res potem čutiš bolečine, ampak bolje to kot se pol ure premetavati zaradi krčev. Meni tudi magnezij ne pomaga pa ga vsak dan jemljem.
Smo pa različne.

LP,

Tea01

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 11:05:54   
TVN
Lahko naredite podobno kot pomagajo nogometašem ob krčih. Na hrbet, nogo gor in nekdo naj fajn pritisne prste oz. gleženj nazaj.

Se vidi, da rada gledam fuzbal, a ne?!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 11:08:03   
LONA13
Men magnezij tud nc ne pomaga, ker ga tud vsak dan jemljem. Zaleže tud dober večerni sprehod!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 11:11:52   
kimi
ja peto pritisnite dol prste pa proti sebi

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 11:21:34   
Tejčika
jaz mam tudi take krče v mečih :((:((:((

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 11:33:46   
Teya
tea01, tejčika, še teya se pridružuje klubu.....meni pa ni tok problem tistih par trenutkov, ko krč zagrabi, saj kar hitro popusti...bolj me muči nato bolečina, ki kar traja še čez del dan....

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 11:48:30   
malika
Najbolj pomagajo magnezijeve šumeče tablete! O krčih ni več ne duha, ne sluha :bravo: ( no vsaj v nogah ne več)

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 12:04:17   
Gina
Ja, tudi donat pomaga. Preverjeno.

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 13:09:50   
bilba
no, jest spijem vsak dan flašo donata(1000mg Mg/1l)in to je to, s šumečimi tabletami dobiš sam okol 450 mg,če popiješ tri, tko da....ja z zaprtjem tud ni nobenga problema

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 14:21:49   
Jessy
Recept proti krčem je le v magneziju, včasih tudi kalciju.

Če te pa krč zagrabi, takrat je najbolje dobro raztegniti mišico. Jaz grem na stopnico, stopim tako, da s peto gledam čez stopnico, potem se pa zibam na stegnjeni nogi tako, da gre peta čim nižje. Če mišico zares dobro raztegnete, vas ne bo bolelo še dva dni, ampak bolečina hitro mine (par minut ali tudi takoj).

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RECEPT ZA KRČE V MEČIH
2.6.2005 16:34:07   
Urša
To me spominja na čase prve nosečnosti, ko sem sredi noči zakričala in je mož hitro šibal po vodo s kalcijevo šumečo tabletko. :)-:)-:)- Zaenkrat jih zdaj še nimam, se me pa sigurno ne bodo izognil!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?