|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 9:21:41   
Angellina
Živjo!

Zanima me, če mogoče katera osebno pozna osebo, ki je zakrivila prometno nesrečo s smrtnim izzidom.

Potrebujem za raziskavo o osveščanju udeležencev v prometu. Več informacij vam lahko zaupam na zs.

Hvala :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 11:13:17   
Majuska
S smrtnim izidom. En Z user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 11:30:08   
Angellina
Joj pa res. Hvala za popravek.

"Zanima me, če mogoče katera osebno pozna osebo, ki je zakrivila prometno nesrečo s smrtnim izidom. "



(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.8.2009 11:44:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 12:06:08   
hothien
Jaz tudi, hello! user posted image

_____________________________

Do I look like I give a shit?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 12:48:13   
Angellina
Živjo punce! Pozdravček tudi vam...in objem seveda :)

Zdej pa dol, tukaj sem poslovno :)

(odgovor članu hothien)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 13:29:33   
TomTaylor
poznam samo osebo, ki je bila soudeležena v prometni nesreči v kateri je umrl na kraju nesreče povzročitelj sam.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 13:36:16   
kasso
A ti rabiš kak intervju z osebo, ki je povzročila nesrečo s smrtnim izidom ali samo kake informacije.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 14:05:33   
Angellina
Potrebujem izpoved osebe, ki je povzročila nesrečo s smrtnim izzidom.
Ne na dolgo, tematika je boleča, niti predstavljamo si ne kako. Želim le, da se bralec vživi in da občuti delček šoka, ki ga je (in ga bo še vse življenje) občutil povzročitelj. Želim, da ga bralec sliši, občuti stisko, grozo...to zaleže mnogo več, kot višanje prometnih kazni..

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 14:07:15   
Angellina
Na ta način bi ta oseba pripomogla k osveščanju voznikov v prometu...nekaj pozitivnega vsekakor.

Če kdo pozna svojce umrlih, ki bi bili pripravljeni povedati svojo plat zgodbe, bom vesela kontakta...

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 14:09:04   
KIKI****
Jaz mam kolega, ki je povzroču prometno in je pešec umrl. Ne bi o drugih okoliščinah, je bil pa kolega nedolžen, trezen, tko da, lahko ga vprašam, če rabiš.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 14:14:40   
Angellina
Kiki ti na zs pošljem vse ostalo o tej raziskavi, pa mu lahko posreduješ.

Hvala, super si.

lp

a

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 14:18:52   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Kiki ti na zs pošljem vse ostalo o tej raziskavi, pa mu lahko posreduješ.

Hvala, super si.

lp

a



Ni kej je pa vse odvisno od njega

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 14:22:05   
Angellina
Seveda, razumljivo. To je težka tematika.

Bo pa oseba anonimna. To pa vsekakor.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 20:16:40   
Freycha
probaj v zaporu..... tam je nekaj takih....

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 22:03:22   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Želim le, da se bralec vživi in da občuti delček šoka, ki ga je (in ga bo še vse življenje) občutil povzročitelj. Želim, da ga bralec sliši, občuti stisko, grozo...to zaleže mnogo več, kot višanje prometnih kazni..



Ja, ponavadi se vživijo tisti, ki so že tako čuteči in zavestni ter odgovorni v real lifu in bi se jim morda to lahko zgodilo čist po nesreči, ne glede na to, da spoštujejo cpp. Tisti ki so bolj pišmevritični in samozadostni in grejo za volan noret, preizkušat hitrost svojega avta ali pijejo in vozijo, take tematike sploh ne berejo, jim je preveč "limonadasto".

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
20.8.2009 22:47:07   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Jaz mam kolega, ki je povzroču prometno in je pešec umrl. Ne bi o drugih okoliščinah, je bil pa kolega nedolžen, trezen, tko da, lahko ga vprašam, če rabiš.


tole pa ne gre skupi user posted image user posted image če je povzročitelj potem za moje pojme ne more bit nedolžen, čeprav ni bil prisoten alkohol... ... če pa je recimo neka oseba prečkala cesto izven prehoda ali kaj podobnega potem pa tvoj kolega ni bil povzročitelj.....




_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
21.8.2009 0:03:03   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Jaz mam kolega, ki je povzroču prometno in je pešec umrl. Ne bi o drugih okoliščinah, je bil pa kolega nedolžen, trezen, tko da, lahko ga vprašam, če rabiš.


tole pa ne gre skupi user posted image user posted image če je povzročitelj potem za moje pojme ne more bit nedolžen, čeprav ni bil prisoten alkohol... ... če pa je recimo neka oseba prečkala cesto izven prehoda ali kaj podobnega potem pa tvoj kolega ni bil povzročitelj.....



Ma ne moreš se za besede obešat. Včasih je človek lahko povzročitelj po sili spleta nesrečnih okoliščin. Recimo vem za eno nesrečo, kjer je voznika zaslepilo sonce, da v hipu ni nič videl (saj veš da se to včasih zgodi), pa je treščil isti hip v pešca in ga ubil. Kriv? Seveda kriv, ampak v bistvu gre za splet nesrečnih okoliščin, ko bi lahko človek napisal tudi da ni bil kriv, če razumemo v kontekstu. Al pa recimo... nekdo se je zaletel vame, ko sem se ustavila na oranžni luči. POškodoval me je fejst ornk. Kriv? Seveda je kriv, ampak lahko bi napisali, da ni glih kriv, saj je bil prepričan, da bom še speljala, pa je pritisnil isti hip na gas, kot jaz na bremzo. Štekaš, pogosto gre pri nesrečah čist treznih ljudi za splet okoliščin, kjer je seveda zakonsko nekdo kriv, čeprav je vsem jasno, da gre za nesrečen splet. Ampak tako kot če po nesreči razbiješ kozarec, pa ga moraš potem pospravit in nadomestit, čeprav morda nisi naredil nič narobe, je pri nesrečah isto. Lahko se končajo pa tudi tragično. In morda niti nisi tako zelo kriv, kot zgleda in kakršno kazen moraš potem požret. NI pa nujno, seveda da ne. Vsekakor je fajn vozit čim bolj po predpisih.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
21.8.2009 8:22:48   
maya2
Ja saj ravno to.... videnje nekega dogodka je vedno subjektivno. Močno dvomim, da bo našla koga k bo rekel ja jaz sem pa kriv iz čiste malomarnosti sem ubil nekega udeleženca v prometu.... Vedno se najdejo olajševalne okoliščine.... sonce, nepregleden ovinek, neprilagojena hitrost drugih, slaba cesta, slabost,.... ne vem no ampak nisem še naletela na primer ko si ne bi poizkušali najti razloga drugje, pa če je res ali ne.... tako pač je sploh pa v primerih ko je drugi udeleženec mrtev in ne more povedat svoje verzije dogodka.... potem so tu še odvetniki, s pomočjo katerih se potem izkrivljajo dejstva in gradijo olajševalne okoliščine.
Dvomim pa če bo dosegla učinek,ki ga želi z neko izpovedjo tipa: bogi jaz k se mi bo zdaj celo življenje godila krivica, pa sam zato ker mi je nek pijanec stopil na cesto....
Drugače pa če ti uspe Angelina,pa se priporočam za kakšen link kje bo to objavljeno user posted image , ker se popolnoma strinjam s tabo, vozniki se premalo zavedamo kakšne posledice ima lahko naše ravnanje na cestiuser posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
21.8.2009 9:09:15   
Angellina
Uh bom dobila in bom dosegla.

Link seveda dobite, takoj ko bo objavljeno. Bo pa tu še mnogo več kot izpoved krivca.

Hvala za pomoč user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
21.8.2009 10:25:28   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Če kdo pozna svojce umrlih, ki bi bili pripravljeni povedati svojo plat zgodbe, bom vesela kontakta...



Vprašanje, če se bo kateri od svojcev umrlega pripravljen takole izpostavljat in vse skupaj podoživljat. Sama sem to doživela, vendar ne bi želela to kar tako deliti v nekem intervjuju, ker je tema preveč boleča. Še manj pa bi želela kakorkoli vzpostavljati stik s povzročiteljem nesreče. Ne vem kaj se je z njim dogajalo kasneje, niti tega ne želim vedeti.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
21.8.2009 13:16:11   
Angellina
Kiki si dobila včeraj moj zs? Med poslanimi sporočili ga nimam, pa sem ga 2x poslala user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prometna nezgoda-poznate povzročitelja?
21.8.2009 15:10:30   
HuAnita
Aaaaaaa, zdaj pa vem, kdo si.... user posted image user posted image user posted image  
Na FB mi pa ni bilo nič jasno!!!!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?