|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet ti zs-ji :(
8.9.2009 12:43:36   
nejcko
Danes sem poslala zs eni uporabnici (recimo ji uporabnica A). Ko mi je odgovorila, me je kuvertica opozorila na prejeto pošto, preberem in ji odgovorim, sporočilo gre skozi (se je zapisalo v celo debato ali kako naj rečem). Vse ok.

Čez čas spet pokukam na rr in kuvertica spet utripa. Kliknem nanjo in odprejo se mi zs-ji, vendar nobenega novega sporočila od uporabnice A, pa čeprav je ob njenem nicku oz. debati, ki sva jo imeli znakec, kot da eno sporočilo ni prebranouser posted image
Iščem, gledam, klikam levo desno, ko en bebo ... nakar vidim, da sem 3 dni nazaj dobila zs od uporabnice Buser posted image Kako, saj sem vsak dan na rr in v teh treh dneh (do današnje debate z uporabnico A) ni bilo nobene kuvertice nikjer???

Preberem sporočilo, ji odgovorim - btw napisala sem cel roman - kliknem na pošlji sporočilo in ... ma, daaaaaaaaaaaaaaj, ne me je...user posted image , sporočilo ni bilo poslano oz. se ni zapisalo v celotno debato. In to cel roman, cel romaaaaaaaaaaan!!!

Pa kaj je s temi zs-jiuser posted image Zakaj niso ažurni? Zakaj me pred tremi dnevi kuverta ni opozorila na novo sporočilo? Zakaj utripa takrat, ko novega sporočila ni? Zakaj ne moreš, ko si enkrat kao poslal sporočilo, ki pa seveda ni šlo skozi,  priti nazaj nanj, da ga poskusiš še enkrat poslati, ampak le-to izgine forever ever v spletna nebesa?

Človek bi se najraje zjokal ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet ti zs-ji :(
8.9.2009 12:46:49   
Sreča in ljubezen
Meni pa kr grejo ZSuser posted image

_____________________________


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet ti zs-ji :(
9.9.2009 19:57:26   
Jerneja_
Nejcko, nič ne kaže, da bi bilo kaj narobe na našem serverju. Hvala za obvestilo. Upam, da se težave ne bodo več ponovile.

lp

Jerneja

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet ti zs-ji :(
10.9.2009 11:12:44   
Hope2
Tudi moji zs-ji, spet nekaj škripajo. Sem že ene parkrat poslala ZS in uporabnice niso dobile. In včeraj se mi je spet ponovilo, s tem da sem še včeraj videla, da je poslalo, danes pa gledam celo debato in mojega ZS ni videti, uporabnica pa tudi ni prebrala

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet ti zs-ji :(
10.9.2009 18:56:24   
Anonimen
Dobre ste, da po vseh peripetijah, ki smo jim že bili priča na RR-ju s temi ZS-ji, te sploh še uporabljate. Ko pa nikoli ne veš, ali ga boš sploh lahko poslal, ne veš, kdo ga bo vse prebral, ne veš, ali imaš ZS ali ga nimaš... Mja no, a ni e-pošta boljši predlog?

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet ti zs-ji :(
17.9.2009 7:39:20   
kjava
Jaz danes pridem po parih dneh na rr in slučajno pogledam spodaj une feede al kaj so (tam ko piše Ta pa ta pravi ob tej pa tej uri)in vidim kao ZS. Gor pa ni nič kuverta utripala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet ti zs-ji :(
17.9.2009 8:52:03   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Dobre ste, da po vseh peripetijah, ki smo jim že bili priča na RR-ju s temi ZS-ji, te sploh še uporabljate. Ko pa nikoli ne veš, ali ga boš sploh lahko poslal, ne veš, kdo ga bo vse prebral, ne veš, ali imaš ZS ali ga nimaš... Mja no, a ni e-pošta boljši predlog?


Mucho boljši, mucho!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?