|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uhajanje urina
24.8.2009 14:13:57   
vodica
Ali je imela katera probleme s uhajanjem urina?Zdaj sem skoraj eno leto po drugem porodu in že pred kratkim sem začela opažat da mi med kihanjem uide par kaplijc,včeraj pa sem hotela skakat hčerkino kolebnico pa sem samo trikrat skočila in sem bila kar precej mokra tako da še sreča da smo bili na domačem vrtu da sem se hitro lahko šla spreoblečt.Me kar mal skrbi,da bo to večni problem pa me zanima če obstaja še kaj razen vložkov da mogoče to tudi pozdraviš.hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uhajanje urina
24.8.2009 15:20:27   
Lunca1
keglove vaje

(odgovor članu vodica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.8.2009 22:38:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uhajanje urina
25.8.2009 17:38:00   
mala zirafa
Jaz sem 6. teden po porodu šla na aerobiko in pri skoku pajaca mi je kar ušlo.Od takrat dalje  sem delalala k. vaje več kot je predpisano.Zelo pomaga.Zdaj ni težav, razen če imam poln mehur pa kihnem, mi zbeži kaka kapljica.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uhajanje urina
21.9.2009 23:04:48   
2srcka
Jaz sem dobrih 10 mesecev po porodu in mi tudi če skačem čez kolebnico uhaja voda...ko pa sem šla tečt sem bla pa čisto mokra...mene tudi zanima kako se lahko to reši, če se sploh lahko. Se mi pa zdi da mišic sploh nimam tako slabih. Se da to odpraviti z veliko vajami za mišice medeničnega dna? Kaj pa ostale, koliko časa po porodu se vam je to uredilo?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uhajanje urina
21.9.2009 23:39:21   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

keglove vaje


keglove vaje, keglove vaje in še enkrat keglove vaje. 5x na dan, kadar sediš in delaš karkoli že recimo. oboje - dolge in kratke. redno in vztrajno.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uhajanje urina
22.9.2009 23:51:15   
2srcka
Joj upam da bodo res pomagale.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uhajanje urina
23.9.2009 23:23:52   
Nasy
Evo, meni se je začelo to dogajat 18 m po porodu, ko sem začela kihat ali kašljatuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uhajanje urina
25.9.2009 15:38:56   
mala zirafa
Nasy, pol  pa se izogibaj prehladomuser posted image , se hecam.Obstajajo tudi neke uteži za keglove vaje.Poskusi.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?