|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   foto knjiga
11.11.2009 10:55:09   
bellissima
Ali si je kdo dal narediti poročno foto knjigo (poleg "ta pravega" albuma seveda), namesto da razvijamo slike. To knjigo bi imeli za široko potrošnjo user posted image , da ne bodo vsi listali najinega albuma. Sem videla na strani od DM-a, da to delajo in izgleda prav zanimivo. Me pa zanimajo vaša mnenja oz. izkušnje, a se to dobro obnese ali neuser posted image ?
Hvala za odgovoreuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: foto knjiga
11.11.2009 11:22:24   
kapitan jan
Jaz sem videla to knjigo v foto studiu, že nekaj let po najini poroki. Če bi se danes poročila, bi namesto albuma dala izdelati poročno knjigo. Če jo naredi strokovnjak, je res mega. V tem studiu so naredili knjigo zastonj, če so oni fotografirali poroko. Res mega!

(odgovor članu bellissima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: foto knjiga
11.11.2009 11:32:23   
Goldy
Midva imva poročno knigo, ki jo je ustvaril fotograf. Poročila sva se 2005, ko še ni bilo veliko teh njig. Nama je ful všeč in tistim, ki so jo videli tudi....user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: foto knjiga
11.11.2009 11:42:02   
TopsiT
Midva jo imava, sva jo pa naročila pri digifot, ker so nama bila všeč ozadja (več izbire).
S knjigo sva ful zadovoljna, pa tako kot si rekla, uporabljava jo za "široko potrošnjo",user posted image je pa tudi kot album. Se mi nekako zdi, da ljudje s knjigo delajo bolj spoštljivo kot z albumi (ali pa se mi samo zdi).
Absolutno priporočam foto knjigo.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: foto knjiga
11.11.2009 19:57:44   
Urko15
Odlična stvar, pa ne samo za poroko, ampak za vse dogodke in slike. 

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?