|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:01:49   
gita10
in kakšni bodo vaši otroci, ko odrastejo. Pa prosim ne odgovorov kao sam da bojo zdravi in srečni- to itak vse želimo svojim otrokom.
danes smo se pri kosilu pogovarjali o tem in je moj sin rekel, da bo imel ženo, dve ljubici ( je že vse določil z imenom katera bo katera) in, da bo smučar in tenisač in bo imel veliko denarja ter bo mamici kupil vse kar bo hotela.

Dejstvo je, da moj sin ne bo nikoli profesionalni smučar niti tenisač, ker enostavno nima prirojene discipline za vrhunskega športnika -pa tudi midva sva prevelika antitalenta ampak pustimo mu veselje in plačujemo treninge zaradi njegovega zdravja.

Bolj si ga predstavljam kot kakšnega arhitekta ali pa mizarja,gradbenika... da bo nekaj gradil - ustvarjal. In takšen se mi zdi od 2 leta naprej. Ter seveda upam, na veliko vnukov, ki mu jih bom čuvala in na eno ženo brez ljubic.
Lahko, da se motim ampak sedaj pri 8 letih mi pa izgleda nekako tako.
Pa vi si upate napovedati kaj bo vaš otrok...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:07:47   
blaža
jaz si ne upam in ne želim napovedat kakšen bo moj otrok. najhujše mi je pa to, ko imajo starši že za tako male otroke plane kaj vse bojo njihovi otroci ko zrastejo. ( pa ne mislim, na avtorico posta)

Mislim, da se še veliko spreminjajo skozi leta in ni vedno vse odvisno od njihovih talentov kaj bojo na koncu postali.

Naš je nadarjen za marsikaj, ampak to še nič ne pomeni. Mi se zdi, da je dovolj, če delamo na njegovi vzgoji, samozavesti in disciplini, da se navadi samodiscipline in odgovornosti, pol skozi leta se bo pa videlo kako in za kaj je nadarjen, kaj si želi, kake so možnosti,...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 22:14:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:17:36   
rija
hmmm...zanimivouser posted image

seveda se včasih sprašujem, kja bo iz njega....user posted image

če bi lahko dala neko prognozo....bo to ziher nekaj v zvezi s športomuser posted image  predispozicije ima...talent tudi..edino malo ga disciplina matrauser posted image

bo pa na račun iznajdljivosti in odličnega spomina zahvatal marsikatero krivino user posted image


aja....pa ob morju bo živel....user posted image  tak on pravi....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:17:58   
TomTaylor
ja, zelo pogosto razmišljam o tem, o moji 4-i letnici. IZREDNO trmasta in precej svojeglava. In v skupini otrok vedno vodja. Če ji skupina ne sledi (zelo redko), poišče tako, ki ji zagotovo bo. Če želim karkoli od nje, se moram z njo vedno pogajati, in od vsakega pogajanja si ona prizadeva kakšno korist, pa čeprav minimalno. Vedno nam postavlja pogoje. Stalno ugovarja. Nenehno govori, na dolgo in na široko razlaga, včasih popolnoma nepovezano, ampak bistveno je, da ogromno govori...

Torej političarka. Definitivno.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:19:15   
Gina
Se spomnim pred 14. leti, ko sem gledala mojega prvorojenca in si nisem mogla predstavljati, kakšen teenager bo. Pa za hčerko kasneje enako. Zdaj sta pa tako krasna... drugače krasna kot sem si takrat predstavljala.... še bolj fajn kot sem si mislila takrat. Pa ta mali... danes mi je rekel,d a se bo sigurno poročil z mano, ko bo velik, čeprav oči tega ne dovoli, ker pravi da sem njegova.user posted image

Ne, ne upam si napovedati, kakšni bodo in kaj bodo počeli. Nekako si nekaj že predstavljam na osnovi tega, kar pravijo da si želijo v življenju in njihovih karakterjev in vedenja. Vedet pa ne morem. Se bom pustila presenetit. Želim si samo to, da ostanejo zvesti sami sebi, da se poslušajo in uresničijo svoje najglobje sanje.  

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:20:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ja, zelo pogosto razmišljam o tem, o moji 4-i letnici. IZREDNO trmasta in precej svojeglava. In v skupini otrok vedno vodja. Če ji skupina ne sledi (zelo redko), poišče tako, ki ji zagotovo bo. Če želim karkoli od nje, se moram z njo vedno pogajati, in od vsakega pogajanja si ona prizadeva kakšno korist, pa čeprav minimalno. Vedno nam postavlja pogoje. Stalno ugovarja. Nenehno govori, na dolgo in na široko razlaga, včasih popolnoma nepovezano, ampak bistveno je, da ogromno govori...

Torej političarka. Definitivno.



uh, sem čisto pozabila na to možnost....ker moj je tudi takuser posted image user posted image user posted image

torej če ne bo športnik, bo političar user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:22:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ja, zelo pogosto razmišljam o tem, o moji 4-i letnici. IZREDNO trmasta in precej svojeglava. In v skupini otrok vedno vodja. Če ji skupina ne sledi (zelo redko), poišče tako, ki ji zagotovo bo. Če želim karkoli od nje, se moram z njo vedno pogajati, in od vsakega pogajanja si ona prizadeva kakšno korist, pa čeprav minimalno. Vedno nam postavlja pogoje. Stalno ugovarja. Nenehno govori, na dolgo in na široko razlaga, včasih popolnoma nepovezano, ampak bistveno je, da ogromno govori...

Torej političarka. Definitivno.



uh, sem čisto pozabila na to možnost....ker moj je tudi takuser posted image user posted image user posted image

torej če ne bo športnik, bo političar user posted image


hej, rija, kdaj ima tvoj rojstni dan? Letnik sta že isti user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:24:51   
gita10
a saj politik bi lahk tud moj bil- vsaj kadar gle za nju z možem. Naju včasih zrihta, da nama ni nič jasn.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:27:58   
rija
TT: moj je kozoroguser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:34:12   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rija

TT: moj je kozoroguser posted image


ja, naša tudi. Na svete kralje ima RD.Jz pa levinja. Kozorog in lev...težka kombinacijauser posted image


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 27.12.2009 22:35:14 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:35:00   
rija
naš pa dva dni prej user posted image

bog ne daj, da se taka dva najdetauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 22:36:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:45:25   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: rija

TT: moj je kozoroguser posted image


ja, naša tudi. Na svete kralje ima RD.Jz pa levinja. Kozorog in lev...težka kombinacijauser posted image



A je to težka kombinacija. ( nimam pojma o horoskopih) ker jaz sem tud lev, moj mož je pa kozorog- sin pa dvojček.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 22:48:18   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: rija

TT: moj je kozoroguser posted image


ja, naša tudi. Na svete kralje ima RD.Jz pa levinja. Kozorog in lev...težka kombinacijauser posted image



hmm...očitno se spoznašuser posted image

jaz sem rakica...kaj pa medva s tamalim?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 23:18:08   
Anonimen
moj sin pravi, da bo mesar user posted image  jaz si edino to želim, da bo mislil s svojo glavo in rekel Ne, če bo potrebno user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 23:21:27   
Pi-kica 1
Hm, jaz si ne upam prognozirat, kaj bo, ko bo velik. Upam in želim si samo, da bo delal to, kar ga bo veselilo. Sam že kako leto pravi, da bo pisatelj. Zadnja dva meseca pa, da bo astronom, ki bo potoval po Sončnem sistemu, ko se bo vrnil na Zemljo, pa bo pisal knjige o tem user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 23:24:51   
urška
moj pravi da bo lopov. me mora skrbet?user posted image user posted image user posted image


mogoče bo pa tudi hereolog (beri:arheolog) in da bo imel kar doma sarkofage in vse druge stvari, ki jih bo nakopal.user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj bo, si pa ne znam predstavljati. upam samo, da ne lopov (in po to spada tudi politikuser posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 23:29:39   
Anonimen
Jaz priznam o tem še nisem razmišljala ... vsaj ne v tem smislu, aha je trmasta pa hitro stvari pokapira ... lahko bi bila to pa to ... ima pa moj eno fiksno idejo, da bo tamala voznica športnega avtomobila in da jo bo najprej vozil na karting pa potem naprej na formulo ... jaz pa temu pravim preko mene mrtvog user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
27.12.2009 23:30:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

moj sin pravi, da bo mesar user posted image  jaz si edino to želim, da bo mislil s svojo glavo in rekel Ne, če bo potrebno user posted image


user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 6:43:49   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

in kakšni bodo vaši otroci, ko odrastejo. Pa prosim ne odgovorov kao sam da bojo zdravi in srečni- to itak vse želimo svojim otrokom.
danes smo se pri kosilu pogovarjali o tem in je moj sin rekel, da bo imel ženo, dve ljubici ( je že vse določil z imenom katera bo katera) in, da bo smučar in tenisač in bo imel veliko denarja ter bo mamici kupil vse kar bo hotela.

Dejstvo je, da moj sin ne bo nikoli profesionalni smučar niti tenisač, ker enostavno nima prirojene discipline za vrhunskega športnika -pa tudi midva sva prevelika antitalenta ampak pustimo mu veselje in plačujemo treninge zaradi njegovega zdravja.


Bolj si ga predstavljam kot kakšnega arhitekta ali pa mizarja,gradbenika... da bo nekaj gradil - ustvarjal. In takšen se mi zdi od 2 leta naprej. Ter seveda upam, na veliko vnukov, ki mu jih bom čuvala in na eno ženo brez ljubic.
Lahko, da se motim ampak sedaj pri 8 letih mi pa izgleda nekako tako.
Pa vi si upate napovedati kaj bo vaš otrok...



To sploh ni dejstvo, to je tvoje prepričanjeuser posted image . Otrok bo še lahko postal kar koli, v otroštvi še sploh ne kaže nobenih profi usmerjenjuser posted image . Od kje ti sploh, da je vrhunski šport prirojenuser posted image . Pusti ga naj počne in se razvija v smeri, ki mu je všeč. Poznam 3 otroke, ki so jim zdravniki v otroštvu napovedali težko hojo, težko učenje, nazadovanje... pa so jih starši s pravilnim pristopom in učenjem, motiviranjem spravili k super uspehom v šoli (prav dober uspeh in dokončan faks) in športom (državni prvaki), seveda z otrokovo voljo in veseljem. Ne o vsak to doživel, ampak obstaja možnostuser posted image

Jaz nisem imela prirojenega vrhunskega športa in sem vseeno pristala tam, isto je s šolskim uspehom. Smo pa v familiji čisti antitalenti za glasbo, ples, umetnost na splošno, pa naš malček raztura in uživa v plesu, petju, igranju na sintesajzeruser posted image . Zdaj kaže da bi bil glasbenik ali plesalecuser posted image , ampak mami in ati sanjata da bo igral v NBAuser posted image user posted image

K sreči dandanes obstaja toliko dejavnosti, krožkov, tečajev...., da četudi starši nimajo talenta za učenje svojega otroka, da lahko poišče pomoč za učenje drugjeuser posted image . To se mi zdi zelo fajn in pomembno, ker se na tak način otroku omogoči, tisto kar si res želi in tisto v čemur je dober.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 28.12.2009 6:44:50 >

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 7:22:12   
ZARA
Zarkla pravi, da bo reševala živali. Resnično jih obožuje, lahko pa tudi, da je vse samo začasen vpliv serij Steva Irvinga. Kaj pa vem... če se bo to uresničilo, bom zelo zadovoljna...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 7:58:56   
Anonimen
za prvega čutim, da bo zdravnik ali da bo kakor koli drugače v zdravstvu pomagal ljudem (npr. vozil reševalni avto) ... on,... trenutno bi bil najrajši smetar (če se bo za to odločil, tudi prav,... tako ali tako bodo smetarji čez dvajset let velecenjeni ljudje, smeti bo ogromno, preveč) ali voznik bagra ali Baltazar.

drugi, upam, bo mehanik ali kaj podobnega,... drugače pa težko rečem, kam se nagiba pri 8h mesecih. voda mu je strašno všeč,...

drugače pa: kakorkoli se bosta odločila, ju bom skušala podpirati. živela bosta svoje življenje in ne mojega,... ker vem, kako je, če se starši preveč vmešajo v izobrazbo,... saj, otrok pri 15h res ne ve točno, kaj bo delal celo življenje, a ve, kaj bi delal tisti trenutek in to je pomembno: DA DELAMO TISTO, KAR NAS VESELI... IN SMO V TEM DOBRI.

torej: poleg zdravja in sreče si za svoja otroka želim, da bi našla poklic, ki bi ju zadovoljil z vsakim službenim dnem in pa hobi, ki bi jima osmislil prosti čas. pa da bi vmes našla kaj časa za svojo mamicouser posted image

žene, ljubice? boljš ena žena pa ta superiorna kot pa več ženšč... upam, da jima bom to lahko vcepilauser posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a kdaj razmišljate kaj...
28.12.2009 8:27:19   
Colt
Sicer svojih otrok še nimam, za moja zlata nečaka (nečak in nečakinja) pa lahko rečem da bo vsaj en od njiju zagotovo pilot. user posted image Če ''zagotovo'' sploh še obstaja user posted image Sedaj moram samo še kak plišast helikopter dobit nekje...

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 8:43:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?