|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Barbara Čokl - izkušnje
6.1.2010 10:33:57   
Ekaz
Imate kakšne izkušnje z dr. Barbaro Čokl - lepotno kirurginjo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje
6.1.2010 12:25:42   
principessablu
jap.zelo slabe 13 let nazaj...operirala nos,zafrknila me totalno in ne samo mene,še 2 kolegice,ki smo opazile da dela vsem enake nosove..s tem da mi ni dala podpore v nose-hrustanca in mi je po 5 letih se povesil.sem šla popravljat k planinšku...on je super vendar drag..drugače pa zelo phvalijo dr.testen ali vrabič iz maribora,jaz si bom šla prsi popravit ko rodim...

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje
6.1.2010 13:05:50   
Ekaz
No, ravno cene so tiste, na kar sem bila pozorna. Pri Fabjanu so kar precej višje kot pri njej.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje
6.1.2010 18:56:43   
Ekaz
dr. Testen se mi zdi še zelo mlad. Je namreč letnik 1975. Našla podatke na internetu. Imam pa kar sprejemljive cene. Kako to, da so cene med posameznimi lepotnimi klinikami tako različne. Je to normalno? Takoj se ti seveda porodi vprašanje kakovosti - tam, kjer je cena nižja. Vaša mnenja prosim. Hvala, punce.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Barbara Čokl - izkušnje
6.1.2010 22:13:27   
principessablu
mladost nima veze,,,kolegica si jih je nardila 1 teden nazaj pri testenu in so super...cene...ja valda da so različne,plačaš ime...tko kot pri cunjah..planinšek je znan,sam o ni to,on dela v edinem zasebnem sanatoriju,vse ostalo je više manje državno...drgač pa so vsi vsadki enaki,ker obstajajo samo 3 vrste:okrogli,kapljičasti in anatomski..nato:gel,fiziološka,silicon,ali pa pol-pol,prizvajalca sta 2,uvoznik 1 v slo,cene vsadkov povsod enake:okrogli 900e,anatomski 1200e.cene ki se razlikuje je samo v operaciji...men je že 2 krat delal planinšek in sem bla res zadovoljna,vendar mi je too much predrag...nos mi je naredil lep,prsi so super,samo po 10 letih jih moram zamenjat,ker mi je ena spustila ,ko sem rodila,sicer se ne vidi,ampak čutim...

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?