|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:12:42   
gita10
Prosim za pomoč- danes greva na rojstni dan. Prosim za pomoč kaj naj mali kupim česar bo vesela. S čim se takšne punčke igrajo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:21:02   
sas888
Ne hodi če nimaš svoje ideje.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:23:38   
gita10
Glej jaz sem itak nakupila že roza trenirko, rezo kapo, roza rokavičke- to smo mamice fantkov, ki smo vedno imele željo imeti punčko. Teh stvari bonajbrž vesela mamica jaz pa potrebujem nekaj za njo,česar bo ona vesela.

(odgovor članu sas888)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 10:27:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sas888)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:28:47   
Ženkica
Moja hči, ki je oktobra dopolnica 3 leta obožuje:

- vse vrste sestavljank (puzzle, ki naj bodo vsaj za 4+ leta, sicer so prelahke),
- pobarvanke,
- knjige,
- Wingsice user posted image in vse povezano z njimi.

No, pa tudi kakšna lepa cunjica ji že v oči pade. Upam, da sem kaj pomagala.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:30:40   
ninocka

IZVIRNO SPOROČILO: sas888

Ne hodi če nimaš svoje ideje.


Koja glupost user posted image user posted image
A ti pa za vsakega otroka tocno ves, cesa bi bil vesel al kaj? Men je tud za puncke tezko kupovat, ker mam doma 3 fante. In kaj naj zdej, naj ne grem na noben RD necakinj? Poleg tega majo pa otroci zdaj ze ful igrac in je povabljenim tezko kupit kaj novega oz. cesar se nimajo.

gita, mogoce kaksen plastelin, barvice, perlice, stampiljke, ce rada ustvarja al pa kaksno oblekico za barbiko, baby borna...

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu sas888)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 10:31:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:35:19   
gita10
Najbrž se dobijo kake sestavljanke kao Lego duplo, ki so tako kot so za fantke avti, roboti tudi za punčke kakšne wingsice.
PŠravkar sem klicala v Baby center pa so ga pri nas zaprli- smo premalo zapravljali upam,da se bo našlo kaj v mercatorju ali Tušu.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:46:53   
mateyka
washable Giotto flomastri in lep debel blok za risanje user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:50:42   
kristinaj
pobarvanko in kinder jajčke... ali pa kakšno drugo sladkarijo, ker se edino tega razveselijo

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 10:51:55   
bskrle
sestavljanka, naša rada barva, včeraj me je prosila za lizikouser posted image

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:03:48   
Angel_Tian
gita10 - če punčke ne poznaš tako zelo, da bi vedela, kaj jo trenutno najbolj zanima, vprašaj pač njeno mamo. Pri nas tako prakticiramo (že zaradi tega, da se recimo darila ne podvajajo) pa ni okrog tega nikol kakih zamer al pa kompliciranja.

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:22:16   
2.2.
barvice po možnosti vodene, risalni blok, kakšne kocke.....

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:22:24   
kasso
Punčke ne poznam, tako da res ne bi vedela. Moja je res punčkasta, tako da je najbolj vesela kake lepe majčke npr. muckami..itd, tako bi ubila dve muhi na en mah. Zadovoljna mama, ker bo imela eno strvar več za obleči in mala, ker bo na majčki mucka ali barbi, winxica. No moja je znorjena s temi winxicami, pa tudi barbike stalno prenašauser posted image . Ustvarjanje, pa puzli, to jo zanima le občasno na žalost.
Trenutno bi npr. moja bila najbolj vesela s setom za make up, jo je ena kolegica navdušila in od takrat me gnjavi user posted image
Vpraši, če ima winx album, pa ji kupiš par zavitkov teh nalepk...vsaj moja bi bila v tem primeru vesela.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:22:59   
kapitan jan
Jaz tudi vedno mamico vprašam, kaj ima otrok najraje, kaj že ima...
Moja je stara tri leta in se najraje igra s punčkami - mora biti takšna z dolgimi laski, pa zraven glavniček, torbica, oblekica za preobleč... Smo ji kupili eno luštno v Sparu, ne predrago. Punčke rada previja, lahko so tudi pleničke v darilu, rada jih daje spančkat, pokriva, torej bi bilo (je bilo) primerno za mojo pupo tudi posteljica in home made posteljnina.
Zelo rada sestavlja puzzle, res pa je, da to ni za vsako punčko te starosti - poznam primere, ko nimajo interesa sedeti in sestavljati.
In zeloooo rada barva - zato pobarvanka, dobre barvice in puščica.

Kot mamica se ne bi razveselila roza cunjic, ker je skoraj nikoli ne oblečem vanje. Če bi mene kdo vprašal, bi poleg zgoraj naštetega predlagala palerino, dežnik, zanimiva revija, kjer rešuje starosti primerne preproste naloge, blok z nalepkami,..

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:26:08   
kapitan jan
Aja, sem pozabila dodati, zakaj je dobro, da vprašaš starše...moja ne mara Winx-ic!, če bi ji to nekdo prinesel za darilo, bi jo samo razočaral.

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:27:28   
CUKRČEK
hama perliceuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:39:30   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

hama perliceuser posted image

pri nas pa ji ne gre še...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:40:40   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: kapitan jan

Aja, sem pozabila dodati, zakaj je dobro, da vprašaš starše...moja ne mara Winx-ic!, če bi ji to nekdo prinesel za darilo, bi jo samo razočaral.

ja vidiš kako so si otroci različni user posted image . Moja ima rada vse kar je roza in winxice so zakon.

(odgovor članu kapitan jan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:47:55   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Najbrž se dobijo kake sestavljanke kao Lego duplo, ki so tako kot so za fantke avti, roboti tudi za punčke kakšne wingsice.
PŠravkar sem klicala v Baby center pa so ga pri nas zaprli- smo premalo zapravljali upam,da se bo našlo kaj v mercatorju ali Tušu.

TEga pa res nisem še videla, bi bilo pa aktualno tudi pri nas user posted image , so pa druge princeske Bellville Lego duplo (to stane tam 20 -30 eur). Se mi zdi pa da so tudi male pakunge user posted image
Samo se ti ne zdi, da bo darilo tako preveliko? Trenirka, kapa, rokavice + še igrača?
Meni bi bilo kar nerodno, če bi kdo toliko prinesel user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:49:56   
urška76
Naša je dobila prejšni teden enega roza kuža ala čivava. in zdej ga povsod nosi s seboj. Očitno smo padli v roza obdobje user posted image . Po drugi strani pa strašno rada nori okoli z bagri. user posted image Tako, da mojo triletnico z vsako stvarjo razveseliš user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 11:56:45   
uškinamama
  giocatolli toys

malo pokukaj na to stran dobiš krasne stvari (in ideje)

Moja krščenka je pri treh letih bila nora na likalno mizo in likalnik, ciccobellota, voziček .

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 13.1.2010 11:57:31 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 12:04:51   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: kasso


IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Najbrž se dobijo kake sestavljanke kao Lego duplo, ki so tako kot so za fantke avti, roboti tudi za punčke kakšne wingsice.
PŠravkar sem klicala v Baby center pa so ga pri nas zaprli- smo premalo zapravljali upam,da se bo našlo kaj v mercatorju ali Tušu.

TEga pa res nisem še videla, bi bilo pa aktualno tudi pri nas user posted image , so pa druge princeske Bellville Lego duplo (to stane tam 20 -30 eur). Se mi zdi pa da so tudi male pakunge user posted image
Samo se ti ne zdi, da bo darilo tako preveliko? Trenirka, kapa, rokavice + še igrača?
Meni bi bilo kar nerodno, če bi kdo toliko prinesel user posted image


Ja ampak vse kaže, da bo deklica postala moja nečakinja ( da malo razložim njena mamica in moj brat sta sicer na začetku svoje skupne poti ampak dobre kaže) in mi smo vsi čisto navdušeni nad tem, da bomo dobili v družino eno malo lepo pupo in mi sploh ni problem karkoli samo da deklico usrečim.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
13.1.2010 12:09:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MAMICE PUNČK STARIH 3 LETA
13.1.2010 12:09:55   
Šarki
naša mala se glih prav ustvarjalnih stvari ne razveseli preveč ko jih dobi, je pa zeloooo vesela da potem to skupaj počnemo. tko da če se bo mamica ukvarjala s tem, je super ideja kakšna sestavlanka, prstne barve al pa kaj takega. za instant veselje pa seveda čokolada ali pom bar medvedki user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?