|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   orto u nulo
17.1.2010 13:47:13   
dory
Sem slišala,da te s tega paketa ne benajo dol pri dopolnjenem 31 letu starosti,kot to počne mobitel pri itak đabestu...kdo kaj ve o tem?
Namreč odkar nimam več paketa đabest je mobitel postal občutno predrag..pa bi našla kaj ugodnejšega...zdej pa kaj? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: orto u nulo
17.1.2010 13:51:56   
melanija
Ko je mož dopolnil 31 let je moral pri Simobilu spremenit paket. So ga več kot mesec dni prej opozorili oz. je dobil pismo domov, da mora paket spremenit, ponujene so bile tudi različne opcije. Prej je imel orto u nulo sedaj pa ima enega kjer plačuje mislim da 15 Eur na mesec.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: orto u nulo
17.1.2010 14:01:09   
Anonimen
tud jaz sem imela orto, pa sem morala zamenjat. user posted image  zdaj imam Smart 1 za 12€. samo jaz ne rabim interneta in televizije na telefonu. user posted image

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: orto u nulo
17.1.2010 15:03:53   
Spark
Mojga moža su tudi pozvali ,da spremeni paket.
Se mi pa zdijo ti telefoni en tak velik strošek, kolk se hitr nabere.
Zakaj nam "tastarim" ne uvedejo polovične ugodnosti Đabesta za ceno 15 €. Bi bila full zadovoljna men bi zadostoval.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: orto u nulo
17.1.2010 15:12:31   
Klemy82
Bila je akcija, če si v tej akciji podaljšal naročniško razmerje za Orto v nulo, potem, ga imaš za zmerej, oz. te ne skenslajo. Mene ne bojo.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: orto u nulo
17.1.2010 16:47:07   
luka jan
Ja, žal je res tako. Ko si še pod 30 je en kup enih ugodnosti, ko prekoračiš mejo se pa moraš sam znajti.
Jaz sicer s Simobilom nimam iskušenj, imam pa kar enih par kolegov ki so morali Orto u nulo spremenit v drug paket. Koliko sedaj plačujejo ne vem, verjetno pa kar več, saj sodeč po tem da m  skoraj več ne pokličejo, pa kar naprej jamrajo kolk je telefon drag.user posted image

Itak džabest paket je tudi meni ugajal, samo sem ga tudi mogla spremenit v Povezani 77. Sedaj vem da račun skoraj nikoli ne bo več kot 77 eurov, bolj ali manj pa imam ta paket zaradi službe, se mi ful splača.

Se pa čisto strinjam s Spark, en prilagojen Džabest paket bi tudi meni, za moje čisto lastne potrebe zadostoval. A se gremo zbunit?user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: orto u nulo
19.1.2010 15:23:42   
dory
ares...potem tud na simobilu nič ne profitiram...đabest je bil zame idealka, nikol nisem porabla vsega...pa še cenovno ugoden...zdej tole pa je pa kr neki...ampak očitno bo treba menjat na kej bolj ugodnega :)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: orto u nulo
19.1.2010 16:27:03   
Julija08
Debitel ima do konca januarja 2010 akcijo dvojnih minut.

Zakupiš npr.

100 min - 7€
200 min - 12€
500 min - 20e
1000 min - 35€

zraven dobiš še isto število minut za obdobje pol leta, za isto ceno. Je pa cena z davkom in velja za vsa slovenska omrežja (stacionarna in mobilna).

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: orto u nulo
19.1.2010 17:38:49   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Debitel ima do konca januarja 2010 akcijo dvojnih minut.

Zakupiš npr.

100 min - 7€
200 min - 12€
500 min - 20e
1000 min - 35€

zraven dobiš še isto število minut za obdobje pol leta, za isto ceno. Je pa cena z davkom in velja za vsa slovenska omrežja (stacionarna in mobilna).


Zanimiva ponudba, samo jaz na ta Debitel vedno pozabim.Me pa zanima kakšno ponudbo telefonov ima tale Debitel, grem kar gledat.user posted image
Ampak sedaj sem kjer sem, še dve leti najmanj bom naročnica našega največjega operaterja.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: orto u nulo
20.1.2010 21:58:29   
Spark
Luka Jan, pejmo se skup bunit. Mogoče nam kej odobrijo. user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: orto u nulo
21.1.2010 9:15:50   
dory
sam res ej, meni je mobitel drgač fajn, in ne vem zakaj ne bi mogla met đabesta naprej...plačam tud 30ojrov za vse kar nudi đabest matr jim...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: orto u nulo
21.1.2010 9:27:41   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Luka Jan, pejmo se skup bunit. Mogoče nam kej odobrijo. user posted image

Sem za, a se zmenimo?user posted image user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: orto u nulo
21.1.2010 22:01:37   
picola1
Moj mož je star čez 31 pa ima orto u nulo...Ker je prosil rpijatelja, ki ima Mobitel, če se lahko prijavi na njegovo ime. Račun prihaja na naš naslov, številka pa je v bistvu pisana na prijatelja. Če imaš koga, ki je pri mobitelu ali kje drugje (razen pri simobilu) in je star pod 31, se torej to še vedno da naredit.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: orto u nulo
22.1.2010 11:24:33   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Moj mož je star čez 31 pa ima orto u nulo...Ker je prosil rpijatelja, ki ima Mobitel, če se lahko prijavi na njegovo ime. Račun prihaja na naš naslov, številka pa je v bistvu pisana na prijatelja. Če imaš koga, ki je pri mobitelu ali kje drugje (razen pri simobilu) in je star pod 31, se torej to še vedno da naredit.



našla žrtveno jagnje...orto u nulo bo moj :)

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?