|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOHODNINA IN VRAČILO
28.6.2005 14:16:07   
@ŽOGICA@
HY!
Zanima me, kdaj prihajajo odločbe o dohodnini( baje so trije roki?) saj so jih nekateri že dobili.In kakšen je vrstni red oz. kdo dobi prej odločbo ? A se gre po datumu oddaje ali po abecednem redu priimkov ali najprej plačila potem izplačila?? hvala za odgovore!! Pa še to vsem želim vroče in lepe počitnice!
žogica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   DOHODNINA IN VRAČILO
28.6.2005 14:17:54   
Carovnica Mica
kasneje dobis vec denarja ti vrnejo:)-:)-

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   DOHODNINA IN VRAČILO
28.6.2005 14:32:00   
natja_
hojla :bravo:

Glede prihajanje odločb ni nikakršnega vrstnega reda, čeprav nekateri govorijo, da celo tisti, ki so jo oddali elektronsko, dobijo prvi, tisti, ki plačajo drugi, ta zadnji pa tisti, ki dobijo. Tu ni nič res - vrstnega reda enostavno ni.
Je pa res, da so začele prihajati odločbe v juniju, rok pa naj bi bil do konca oktobra....

lp, natja ;)

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   DOHODNINA IN VRAČILO
28.6.2005 14:34:24   
Lumpi
ČE SI ODDLALA PO POŠTI, JO DOBIŠ KASNEJE - PREVERJENO!!!

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   DOHODNINA IN VRAČILO
28.6.2005 18:52:23   
moni30
Jaz sem oddala na pošti, pa sem jo že dobila (20.6. se mi zdi).

Pa sem denar dobila nazaj, tako da se mi zdi da ni ravno tako, da najprej oni dobijo, ki morajo plačat.

Po moje ni nekega vrstnega reda.

Aja, pa moj:love: je tud že dobil.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   DOHODNINA IN VRAČILO
28.6.2005 22:51:53   
snorlax
Vrstnega reda ni, odločbe pa prihajajo vsakih 14 dni.
Jaz še tudi čakam, baje bo drugi teden. Pokliči na DURS, saj ti povejo, če si v naslednji rundi zraven.

L.p.:)

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   DOHODNINA IN VRAČILO
29.6.2005 7:37:12   
Taša
Midva z mojim:love: sva istočasno oddala pa je on že dobil odločbo, jaz pa ne... Oba pa dobima dohodnino nazaj! :love: kar malo zajeten kupček denarja, jaz pa manj...!

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   DOHODNINA IN VRAČILO
1.7.2005 5:28:34   
mammy26
tudi midva sva do sedaj vsa leta oddajala istočasno, in sedaj sem jaz prvič dobila nazaj prej kot on oz. denar sem že dobila nakazan, odločbe še ne. Verjetno bo :love: dobila v tem mesecu, kot ponavadi... se verjetno mora malo več denarja nabrati;)za vračilo.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   DOHODNINA IN VRAČILO
1.7.2005 5:29:38   
mammy26
ooopsss; bo dobil... tiskarska napaka

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?