|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vis - Hotel Issa
29.1.2010 11:18:29   
Ekaz
Imate kakšne izkušnje s tem hotelom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vis - Hotel Issa
29.1.2010 11:42:10   
gita10
Simpatičen hotel z standarno opremljenimi sobami, hrana je o.k. nič posebnega ampak ni slaba, osebje prijazno. Če niste preveč zahtevni je meni čisto o.k. celo všeč mi je.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vis - Hotel Issa
29.1.2010 11:47:00   
uškinamama
bil ..enih 15 let nazaj, na severni strani otoka, zraven "pristanišča", nič posebnega - mogoče so ga sedaj kaj prenovili. Sem se pa ravno v issi naučila kaj so mahune user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vis - Hotel Issa
30.1.2010 14:03:41   
Spiria
Izkušenj s hoteli na Visu nimam, lahko pa povem, da mi je neprimerno bolj všeč kraj Komiža na tem otočku; sem bila že enakjkrat tam na dopustu in letos greva spet, za 2 tedna, ker to je za naju res dopust v pravem pomenu  besede.
Kraj je izredno simpatičen,  ima en poseben utrip,  imaš veliko kafičec za kofetkanje dopoldne ter večerne pijačke in restavracij za večerje... men je tam res krasno.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vis - Hotel Issa
4.2.2010 8:40:24   
liliana
Mi tudi gremo skoraj vsako leto v Komižo za dva tedna.....lani smo bili sicer na Korčuli (da ne bi vedno v isti kraj hodili), pa sva si z možem bila nekako enotna, da se z plažami na Visu in s Komižo redko kaj lahko primerja.....user posted image

V hotelu Issa pa sem bila kakih 10 let nazaj....hotel ni slab, osebje prijazno, je lep razgled na cel zaliv, vendar jaz nisem ravno zahteven gost in običajno ne hodim v hotele s štirimi ali petimi zvezdicami in tudi ne pričakujem, da me strežejo od spredaj in zadaj.....baje so ga pa pred kakimi tremi leti prenovili......


< Sporočilo je popravil liliana -- 4.2.2010 8:44:33 >

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vis - Hotel Issa
4.2.2010 9:18:14   
ajsek
Mislim, da sta si hotela v Visu in Komiži precej podobna, kar se standarda tiče. Ima pa Komiža to prednost, da ni zraven ogromnega pristanišča s trajekti in tistimi ogromnimi gliserji.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?