|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je še katera..
23.7.2005 9:19:21   
Vera*
...ki pogreša taščo?:ups:Vidim da vsak dan pišete kako vam gredo tašče na živce....Moja je pa na morju in o pogrešam.Ker nimam nikogar,ki bi kofetal z menoj.Pa da bi mal počvekale..V ponedeljek ponoči grema z :love: na Brnik po njo.Ali je sploh katera tu gor,ki ima rada svojo taščo tako kot imam jaz svojo?:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A je še katera..
23.7.2005 9:39:58   
Anonimen
js mam svojo taščo rada in fulhudo mi je ker ne poznam tudi tasta - umru je ko je bil moj mož v srednji šoli. na žalost se s taščo ne vidimo prov pogosto, recimo 1x na 14 dni, pa še to morm zmeri js reč al gemo kej k njej, mož se kr ne spomni??!! on ma pa rad moje starše, saj bi bil kar sak dan pri njih na kofetu :)

lp, lara

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   A je še katera..
23.7.2005 9:46:46   
soncece24
jaz mam tudi rada svojo taščo. se fajn razumeva. pa jaz tudi nimam tasta:(( iz istih razlogov kot lara

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A je še katera..
23.7.2005 10:11:51   
Annny
Tudi midve se zelo fajn razumeva:)

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A je še katera..
23.7.2005 10:17:20   
SašaR
Midve se tud fajn razumeva, in moj :love: se skoz neki pritožuje, da naju ni za skupi spustit, ker potem že kaj pogruntava proti moškim :)-:)-:)-(ha ha ha).
Drgač grem pa ful rada k njim!

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A je še katera..
23.7.2005 10:29:20   
mamsi
Tut jaz jo pogrešam, vse odkar je umrla. Je bila tašča, s katero si se pogovarajal, kofetkal al pa žural še ob 5-ih zjutraj. :(

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A je še katera..
23.7.2005 11:06:34   
kalimero
Moja tašča je fejst ženska. Sicer nimava navade skupaj kofetkat, rada jo pa imam.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A je še katera..
23.7.2005 11:27:29   
Anonimen
Moja tašča in tast gresta v četrtek na morje in mislim, da se mi bo zmešalo :zmeden: Cel teden gledat in prenašat :duda: in :love: ... adijo pamet!

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   A je še katera..
23.7.2005 11:27:30   
Anonimen
Moja je tudi fajn. Sicer večinoma ona govori, ko sva skupaj, jaz pa poslušam (je bolj zgovorne sorte), ampak se z njo da marsikaj pomenit, tudi take stvari, ki se jih npr. ne morem z mamo.

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   A je še katera..
23.7.2005 11:34:41   
LARIKA
niti ne ker ona vedno klicari in nadleguje, še tiste dneve ko naju ni-dopust teži, že tako skupaj živimo in prav rabiva odklop od staršev,ampak ne to pa ne gre.

sej jo imam rada,samo malo pretirava v obnašanju

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A je še katera..
23.7.2005 12:33:23   
urbancek
Lahko ti posodim mojo, za cel mesec, samo če hočeš, je prav nič ne bom pogrešala, celo odpočila si bom malo, pa ne da bi mi težila, ampak se bolje počutim, ko ima kake obveznosti ko gre ,juhuhu, trikrat na leto na morje.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   A je še katera..
23.7.2005 12:43:47   
Vera*
Urbanček :)-:)-

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
23.7.2005 13:11:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   A je še katera..
23.7.2005 14:59:37   
Willson
Tudi jaz se lahko pohvalim, da imam vredu taščo, s katero se dobro razumeva. Sta tudi na morju, pa gremo mi za njima na morje in bomo par dni skupaj. Nasploh, se lahko pohvalim, da se z vsemi sorodniki, tako po moji strani, kot po moževi strani dobro razumemo in se kar veliko družimo. :bravo::bravo: za mojo veliko družino! Lp

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   A je še katera..
23.7.2005 16:31:52   
lin
Jaz se tudi ful dobro razumem s svojo taščo,res je fajn in že ko dela popoldan jo pogrešam.
Sem pa včasih malo ljubosumna na njo ker moja Lin jo obožuje in ko vidi nono nobeden drugi neobstaja,ma se hecam da sem ljubosumna lepo mi je videt da ko jo pustim pri noni vem da je tudi njej všeč

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   A je še katera..
23.7.2005 16:36:48   
Pupica
Se super razumeva,in ko je ni par dni, že sprašujem mojga, kako da je ni:zmeden:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   A je še katera..
23.7.2005 17:04:18   
nita
Tut me se dobro razumemo, in si sploh ne predstavljam, da ne bi živel skupaj, saj nas tak razvaja, da je kr kej. :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: evo en pušelc za mojo taščo!

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   A je še katera..
23.7.2005 20:11:37   
Anonimen
:bravo:midve s taščo se včasih tudi spreva ampak sem jo kar pogrešala štirinajst dni,ko je bila na morju.:bravo:

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   A je še katera..
23.7.2005 20:20:43   
Naja31
Moja je pa zdaj na morju in je jaz prav nic ne pogresam. Sem prav vesela ker nama ni treba poslusati kako nic ne vidi svojega vnuka.

N.


(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   A je še katera..
24.7.2005 12:20:06   
Pi-kica 1
Jaz je pogrešam sicer ne, ker nikamor ne hodi, se pa zelo dobro razumeva. Res je v redu ženska, vedno pazi, da bi nam ustregla in da nas ne bi s čim prizadela. Jo imam zelo rada, sploh ker imava odnos z "distanco".

LP

Pi-kica

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   A je še katera..
24.7.2005 13:47:25   
baguSka
Moja je tud čist taka kot od SašeR in nalin.:bravo:
Res je najboljša..:rozica::rozica::rozica:

Ampak do zdej je pa še nikol nism pogrešala.:ups:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   A je še katera..
24.7.2005 13:49:33   
baguSka
Aja to pa mogoče zato, ker nikol nism še bla od nekoga odvisna in na nobenga se nočm vezat.. Ker pol bi blo pa verjetn drugač ja!?:zmeden2:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   A je še katera..
25.7.2005 15:22:10   
Anonimen
Tudi jaz se dobro razumem z tasco. Veckrat se kaj pomeniva, pa pohecava, pa res je taka zelo prijazna in optimisticna zenska, pa toliko hudega ko je prezivela, res pravi cudez, jo prav obcudujem vcasih.:)

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?