|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje nakupujete
15.2.2010 22:10:30   
onka
fasngo in kje se vam zdi kvaliteta za ugodno ceno.
Recimo, nekateri prisegajo na Lidl, jaz pa se bolj zavzemam za Hofer, Merkator ob torkih - 10 % še vedno služi.
V špar komaj še kaj grem....
Kakšna sploh je razlika med "našim maslom" ali Lidlovim, Hoferjevim....
Kaj pa meso, kje se vam zdi v redu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje nakupujete
15.2.2010 22:14:34   
filipina
Jaz kupujem v Lidlu pretežno res vse. Tudi meso, sem zelo zadovoljnauser posted image

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje nakupujete
15.2.2010 22:24:46   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: onka

fasngo in kje se vam zdi kvaliteta za ugodno ceno.
Recimo, nekateri prisegajo na Lidl, jaz pa se bolj zavzemam za Hofer, Merkator ob torkih - 10 % še vedno služi.





Bio, eko, dietetični izdelki, Donat in meso - v mercatorju
Čistilo za kopalnice,mehčalec in tisti rolo za pobiranje muckov in las z oblačil - eurospin
prašek,plenice,kozmetika - mueller
sveže ribe - špar
vse ostalo - hofer

ne vem zakaj, ampak sveže meso pa moram vedno kupit direkt od mesarja, čeprav je mučos dražji. Tudi mesnine vedno samo slovenskega porekla. Ni šans, da kupim kako italijansko salamo ali madarsko meso..ne vem, ne zaupam.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje nakupujete
15.2.2010 22:36:52   
Ribica **
Vecinoma Spar, dolocene stvari Hofer (ker je pac blizje), kruh in kako malenkost v Mercatorju, ker je pac cez cesto, meso pa je ok v Leclercu.

Zakaj je Hoferjevo maslo boljse? Ker se hitreje zmehca in ne rabis "pol ure" cakat, da ga namazes na kruh user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje nakupujete
15.2.2010 22:48:47   
Anonimen
95% ob torkih v merkatorju, občasno grem še kam drugam, pa še ti torki so mi muka, ker nakupovanja pa res ne maram.

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 8:00:44   
Kerensa*
Spar, Mercator, Tuš, Leclerc - v tem vrstnem redu. V Lidl, Eurospin in Hofer zavijem samo slučajno.

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 8:21:20   
diva 4
V mercatorju vse razen zmrznjene zelenjave ,nuggetsov in kislih kumaric -to pa v hoferju.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 8:27:55   
tintin
večinoma v Intersparu, nekaj v malem, lokalnem Mercatorju

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 8:40:35   
noranate
Mesa definitivno NE v Sparu, Lidlu, Hoferju..... samo pri preizkušenih mesarjih in na domačem.
Ostalo pa se mi nekak najbolj splača v Sparu, zelenjavo mam raje v Mercatorju.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 8:44:14   
norge
Hofer definitivno!!!! Mogoče meso in kruh malenkost boljsi v Lidlu, drugam sploh več ne hodim.user posted image user posted image

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 8:45:04   
ksenija12
Hofer - plenice, robčke za rito, wc papir, prašek, mleko 3.5%, sir za mazanje, sladkarije:)
lokalni Mercator - kruh, moka, sol, sladkor itd.. občasno meso, ki ga skoraj ne jemo..skratka malenkosti
lokalni sadjar - sadje in zelenjava
Zakaj tako - ker nam je najbolj priročno, Hofer pa zato, ker je najceneje in najbolj kvalitetno - plenice so mi tam najboljše, wc papir najugodnejši itd...



_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 8:57:27   
špelin@
Večino stvari nabavljam v Hoferju. Sokove, mleko, plenice, jogurte, skute, testenine, sladkarije, maslo, sir, gel za pranje, detergent za pomivanje posode, tablete za pomivalca,...

V Mercatorju kupujem njihov topljen sir (trikotnike), pišč. hrenovke in ribjo pašteto.

V Sparu kupujem namensko moko S-budget.

Potem pa odvisno od akcij v Hoferju, Mercatorju ali Sparu kupujem meso, polnozrnato in črno moko, sadje in zelenjavo.

V Tuš grem samo parkrat letno, ko me res nekaj določenega pritegne.

V Müllerju in DM-u kupujem kakšna posebna čistila, pr. prašek, vložke, tampone, robčke za ritko, zobne ščetke, zobne paste,...

Kreme za obraz, telo in roke, ličila ter otroško zobno pasto kupujem pri Oriflame.


Mercator imam čez cesto, Spar, DM in Tuš pa par minut peš hoje stran. Hofer je nasproti moževe službe. Tako da res lahko prosto izbiram user posted image Edino Müller mi je bolj odročen, ampak tam kupujem točno 1x mesečno.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 16.2.2010 8:58:04 >

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 9:46:07   
bubu10
Mi smo vedno kupovali v Mercatorju al pa Intersparu zdej pa zelo veliko v Lidlu in Hoferju! V Lidlu je meso čist ok, kruh, sadje in zelenjava, jabolčni sok user posted image , sladkarije , ...   Je bistveno ceneje pa še vsak teden so kakšne akcije !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 10:02:42   
sanasan
1x-2x na mesec Leclerc (ribe oz. morske stvari, bio, nekaj francoskih specialitet, kakšna oblačila, za šolo in firmo...)
1x na mesec Interspar (večinoma hrana)
kar zmanjka pa sproti v Mercatorju ali lokalni privat trgovinici...
v Hofer sem šla le nekajkrat (bolj tehnični izdelki in azijska hrana)
druge trgovine me ne vidijo, razen knjigarne, Hervis, H&M ipd.

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu bubu10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 10:07:17   
Felicita
večinsko hofer, 1x na mesec lidl, 1x na 2 mesca (konzerve ipd) eurospin. mercatorju se izognemo če se le da, če že, če kej zmanjka kupmo tuki čez cesto. spar redko, ampak če rabmo kako posebno meso gremo na Vič, majo dobrega mesarja. leclerc za sire (rachlette, ...) in ribe, torej tudi redko. 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 11:13:41   
štrumfek
večinoma Lidl in Spar...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje nakupujete
16.2.2010 11:21:48   
Klemy82
Lidl, Spar, Tuš, Hofer, Mercator... v tem vrstnem redu.user posted image Večinoma vse v Lidlu ali Sparu, tašča gre v Tuš pa če jo moj pelje še sam kaj kupi, v Hofer greva pogledat, ko sva pri moji mami in moj se je čisto navdušil nad njihovim wc papirjem (ja, enim je pomembno, kak je filing, ko si rito obrišejouser posted image ), v Mercator pa skočim po kako malenkost, če zmanjka, ker imam najbližje.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?