|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 18:59:26   
Anonimen
Ko je že tolk popularno o tipih razpredat...:)-

Me zanima kako rešujete te probleme. Saj ne da jih imam, ampak vseeno me firbca.

Moj bivši je imel več prijateljic, kot prijateljev. Če sem natančna več kolegic kot kolegov.
Iti na en pir s kolegi je zanj pomenilo, da so šli zvečer ven za nedoločen čas. Se pravi kaka dva ali trije tipi s svojimi bejbami in en kup samskih ali manj samskih bejb. Eno kofe s kolegi je pomenilo, da so šli kolegi oz. v večini primerov kolegice in on na eno kavo. V najboljšem primeru sta bila dva trije tipi in kup žensk. Res dobra prijatelja je imel kaka dva, prijateljic pa na tone, ene pet, šest po zadnjem štetju.

Ta svoja ženska prijateljstva je razlagal s tem, da so ga po večini ženske (sindrom večno odsotnega očeta) vzgajale in se pač z njimi boljše razume :zmeden: o.k. tud prav.

Kako pa ve kaj sprejemate in tolerirate na tone ženskih prijateljic in kolegic od vaših dragih (če so)?
Jaz osebno sem se naučila biti imuna na take in drugače popadke ljubosumja, ker sem ugotovila, da me ne vodijo nikamor.

Koliko pa ste kaj ve ljubosumne?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 19:02:05   
Primoza
Povsem se strinjam, da so to zelo delikatni odnosi, vendar če so stvari med partnerjema odkrite ne bi smelo biti ne vem kakšnih problemov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 19:14:05   
tesa
Jaz sicer ne vem kako je, ker ima moj samo en kup prijateljev in nič prijateljic:zmeden2:
Če bi jih pa imel bi bla pa sigurno malček ljubosumna neglede na to, da mu zaupam.
Še sreča, da nisem v takšnem položaju:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 19:18:28   
Anonimen
Aja da pojasnim:

Gre za BIVŠEGA.
Njegove babe (kokr sem jim pravla) pa so v veliki večini že bile vezane (tako ali drugače).
Ampak tudi to ni garancija 8).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 19:20:13   
Anonimen
Moj naj se srečuje s komekoli se hoče. Edino pravilo je, da mi že vnaprej pove s kom se bo dobil, pa še to bolj zato, da me ne skrbi, če ga zvečer ni domov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 19:31:23   
urši*
js sem ful ljubosumna in mi nebi bilo prav fajn:hudicek:
je pa res, da je moj najboljši prijatelj moj sosed , ampak že od malega , in je bolj take kako naj rečem nežne sorte:ups:, ampak je pa najboljši prijatelj na svetu, pa čeprav sva se sposobna skregat 100x na uro8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 19:43:20   
Gina
Hmmm, jaz ljubosumna nisem nič, vendar bi me tukajle nekaj zmotilo, v takih primerih. In sicer dejstvo, da sta moški in ženska lahko dobra prijatelja samo in izključno v primeru, da med njima ni nobene kemije. Se pravi, da si nista nič fizično všeč. Drugače tečejo med ljudmi strašansko močni tokovi in veliko premagovanja in čudnih misli. Kakšen smisel ima potem to?

Jaz sicer zagovrjam tezo, da se mora moški napolnit z "moško" energijo ob moškem "čveku" in ženska se mora nafilat z "žensko" energijo v ženski družbi. Sicer lahko izgubita svojo energijo, ki ju gor drži, če sta samo en z drugim ves čas. Obenem izgubita en drugemu privlačnost, ker nimata ta prave energije v sebi. Če iščeta preveč druge vrste družbe, nekaj škripa v odnosu. Normalna količina druženja z nasprotnim spolom, pa to, kar pišeš, ni. Razen če hočemo živet v komunah. Potem je pa to idealen način navezovanja in spodbujanja seksualne energije.:love:


Je pa res, da če gre tu za stalno družbo, ki je že leta in leta enaka, da je to razlika, kot če se te bejbe menjajo. Če bi mu bile všeč, bi že prej kaj z njimi imel, se pravi v stalni družbi sigurno ni toliko kemije, kot med novimi poznanstvi. V stari družbi gre morda res samo za druženje, ki je človekova osnovna potreba.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 19:56:53   
Pia73
Moj nima ženskih prijateljic. Gre pa kdaj tudi sam k moji sestri, ki je vezana, pa h kakim prijateljem,....

Kaj pa vem spet se je težko vživeti v situacijo, ki mi ni blizu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 21:05:53   
lenika
Ima samo moške prijatelje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 21:44:16   
Jančika_
Moj bivši je zdaj poročen s svojo najboljšo prijateljico iz časov, ko sva bila še skupaj (takrat nista imela nič takega, da bi me skrbelo).

Tudi ena od mojih prijateljic je poročena s prej najboljšim prijateljem (citiram: "Midva sva samo prijatelja, reeeees. Reeees." Aha.)

Moj mož je imel na začetku naijne zveze prijateljico, ki se je sama izločila iz igre, ko je uprizorila obupen izpad ljubosumja. Očitno si je želela biti kaj več kot samo prijateljica. Hja, too late:).

Tako da jaz ne verjamem ravno v "samo prijateljstvo" med moškim in žensko.

Zdaj imava skupne prijatelje obeh spolov; če bi vandral okoli s katero od teh punc, me sploh ne bi skrbelo. Drugače ima pa moško družbo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 21:57:53   
Anonimen
Kako je zdaj s tem, Jančika? Ne verjameš v "samo prijateljstvo", po drugi strani pa te ne bi skrbelo, če bi vandral okrog s katero od teh žensk?

Mogoče misliš, če bi vandral s kakšno, ki je tudi omožena? :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 22:02:47   
Jančika_
Sem res čudno napisala. Gre za punce, ki so poročene in tudi moje prijateljice. Pravzaprav so postale njegove prijateljice prek mene in so družinske prijateljice.

To je zame nekaj drugega kot "najboljša prijateljice", vsekakor gre za bolj površen odnos, kot ga imam jaz z mojo najboljšo prijateljico. Malo me terminologija zeza:)-.

No, zdaj sem "jih" preštela in gre bolj ali manj za eno ali dve:)-. No ja, nimava ravno na kupe prijateljev:zmeden2:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 22:04:45   
Anonimen
No tako ja 8)
Sem se že ustrašila, da se namerava Joe pobriti po glavi :)- (glej temo na Družina in odnosi - Kakšen tip moškega)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 22:18:35   
Jančika_
Bomo videli, kaj bo prinesel čas, kar se las tiče (ali bolje - odnesel:)-).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 22:22:38   
Joe
Bo pa pri tebi kaj viška. :grrr:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 22:27:39   
Lauri mauri
Gina, zelo lepa razlaga. Tud jaz nimam dobrih izkušenj prijatelj-prijateljica pa tudi poznam primere, ko se ni dobro končalo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
9.7.2005 22:39:20   
Annny
Moj nima nobenih takih prijateljic..no ja, imel je mene (preden sva 'shodila'). Še en dokaz, da je samo prijateljstvo med moškim in žensko v večini primerov nemogoče oz. se slej ko prej razvije kaj drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 0:08:12   
muki1
Moj mož pa je imel prijateljico še iz srednješolskih klopi, s katero sta ga skupaj žurala in še v študentskih časih sta ga žurala in nikoli nista nič imela. Je mel moj resno zvezo medtem in ona je bila takrat že s sedanjim možem. Je ful vredu in tudi midve se zelo dobro razumeva, mamo zdaj vsi male otroke in se družimo. Tako da verjamem, da je možno.
Jaz imam tudi zelo dobrega prijatelja v sodelavcu, vse mu lahko povem, je poročen in ima malega otroka in nikoli nisem nanj pomislila kot na tipa - me kot ded sploh ne privlači, ampak kot prijatelj je pa zlata duša, tako da spet verjamem.
Dvakrat da od muki. :bravo: :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 1:21:24   
Anonimen
Lep pozdrav! :bravo::bravo::bravo:

Oba z mojim :love: imava mešano družbo, torej imava oba tako prijatelje kot prijateljice. V najini zvezi sem bolj jaz tista, ki imam več prijateljev moškega spola, vendar nama to ne predstavlja nobenega problema, ker je dejansko vse na osnovi prijateljstva oz. sodelavstva.
Ima pa seveda prijateljice, kolegice, znanke, sodelavke in sosede tudi moj :love:. Zaradi tega do sedaj nikdar nisem komplicirala, ker mi ni nikoli dal povoda za to, da bi bila na katerokoli tako poznanstvo ali prijateljstvo ljubosumna. Prav tako se nikdar ni obnašal tako, da bi bila jaz zaradi tega kaj prikrajšana.
Oba greva kdaj pa kdaj ven na pijačo s prijatelji nasprotnega spola, vendar si zaupava in iz tega ne delava problemov. Seveda se je pijača tudi že kdaj zavlekla, vendar ne pri njemu, ampak pri meni. Ker pa se ni nikdar zavlekla iz razlogov, kakršnih ne bi smelo biti, sem ga tudi vedno poklicala ali kako drugače obvestila o tem, kje sem in kdaj pridem (predvideno).
Kar se tiče njegovega druženja z drugimi ženskami, moram reči, da je malenkostno, pa čeprav mu jaz tega ne prepovedujem. Je pač tako, da z bivšimi dekleti nima stikov (razen kdaj, če se slučajno srečajo), s sodelavkami gre na pijačo, za sosede nima časa, ker je doma raje z mano...
Z neznankami se ne spogleduje. Ker je samo moški, v javnosti seveda kdaj pa kdaj pogleda za kakšno neznanko in vsake toliko časa tudi kaj komentira, vendar nikdar ne prekorači meje dobrega okusa v moji prisotnosti. Ko me ni zraven, morda jo, v moški družbi, vendar pri njemu ostaja samo pri pogledih in kakšnem komentarju. In, seveda, isto dovoljuje tudi meni.
Moram reči, da sem ZELO ZADOVOLJNA z njim glede tega in da upam, da bo tako tudi vnaprej.

Pa-pa!

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 10:55:08   
viv_
Moj tudi nima prijateljic, jaz imam pa kar nekaj prijateljev moškega spola. Fantom kakšne stvari lažje povem kot puncam, ker vem, da bo to ostalo med nama in ne bo šlo naprej, pa še manj so zamerljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 12:31:20   
eva1
Moj tut nima prijateljic in jih tudi ne bo mel pa pika....Mam poln kufr že teh frendov, k kr naprej morijo vsak večer ga en pokliče, če gre na drink-no kot sem že pisala, več kt 1-2 x ne gre! Še to je zame preveč!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 14:53:09   
teta beta
Če je pet, šest kolegic na tone, pol jih ima moj na ... hm, mega tone? skratka, veliko več kot šest.

Pa me ne moti, večinoma gre za punce iz njegovega (majhnega) kraja, kjer se vsi med sabo poznajo in skupaj žurajo, ker imajo en sam "kulturen" kafič, ali pa za nekdanje sodelavke, ki jih je čedalje manj, ker je pred pol leta menjal službo in se stiki izgubijo, ali pa za sošolke, s katerimi je letos delal maturo, ker se je odločil, da hoče na faks. Moram priznat, da so mi te tazadnje res že šle malo v nos, sploh ker so bili zadnje čase že kar nonstop na telefonu in ko se jih je 7 kom ta vikend spravilo na "maturantski izlet" (5 bab). Pa me kliče včeraj s takim glasom "pogrešam te", da sem se kar stopila.., prej je bil pa tako pogumen :)-.

Tudi jaz imam svoje moške prijatelje, s katerimi grem sama na drink in tudi njega to nič ne moti (pa tudi če bi ga, bi šla vseeno). Nama se to ne zdi nič narobe. Itak je tako - če te ima kdo namen prevarat, te bo v vsakem primeru in verjetno tudi bolj na skrivaj kot pa tako, da gre s to osebo na pijačko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 19:54:33   
Pikipoki
:)

Jaz imam zgodbo o "prijateljicah" iz lastnih izkušenj. Bila sva par dve leti in pol. Nekako po dveh letih je spoznal na faksu (oba sva bila študenta) dve sošolki, ki sta postali njegovi najboljši prijateljici, s tem, da jih je bilo okrog še par, s katerimi se je pogovarjal tudi o naju:(:(.
Tako se je začelo. Nisem bila posebno ljubosumna - vsaj v začetku ne. Ena izmed njiju je imela fanta že pet let. Potem se je z njim razšla in nenadoma sem ugotovila, da je vedno z njima - povsod, kadarkoli ...

Potem mi je en sošolec rekel, da ve, da nisva več skupaj. Bila sem popolnoma :zmeden:. kako ne?! Pač so ju videli, kako sta se sprehajala z roko v roki. Seveda je vse zanikal. Potem sem imela obvezno prakso v domačem kraju (14 dni) in ko sem se vrnila, so povedali, da se je celo poljubljal z njo ... :(

Po enem tednu mi je povedal po telefonu (tip brez jajc, pač), da je konec. :(( sem brez prestanka, zdelo se mi je, da bom umrla, ampak sem prebolela. Zelo zežko.
Pri vsem je + to, da je danes z njo poročen in imata otroka - torej je bilo zanju vredno (češrav jo je vmes varal in mi to povedal).

Po vsem tem, ne verjamem v prijateljstvo moški-ženska in bi me to pri mojem možu zelo motilo. :):):) Izkušnje naredijo svoje.


LP:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 22:16:10   
BigWhale
Jaz imam v bistvu eno res dobro prijateljico. Vcasih sva bila cele dneve skupaj, skupaj pocela stvari pa se imela lepo.

Danes pa, aja, danes pa imava enga otroka pa pol, pa se zmeraj se imava fajn. ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Partnerjeve prijateljice/kolegice
10.7.2005 22:54:30   
Marogica
Mislim, da ima lahko moški kolegice tudi prijateljice, vendar pa ne more imeti DOOBRE oz. NAJBOLJŠE prijateljice. To velja seveda tudi pri ženskah za prijatelje.
Prvič: med najboljšimi prijatelji(obeh spolov)se razvije neko močno čustvo. Torej tudi med moškim in žensko. Tako lahko preide to močno čustvo vsaj pri enem v ljubezen. Kar sicer ne pomeni, da tudi kaj bo, vendar, če nič ni, eden trpi. V tem primeru pa ne gre več za najboljše prijateljstvo.
Drugič: teme moških in žensk, čustva, potrebe so tako različne, da si tega ne morem predstavljati.
ČE preidem na moj konkretni primer, ima moj mož dosti znak (še več pa znancev in seveda močkih prijateljev) ker je aktiven na mnogih različnih področjih družbenega življenja, vendar z njimi ne hodi extra na kave. Jaz imam moškega prijatelja(že 18 let), ki pa je gay. Zato to najino prijateljstvo odlično funkcionira.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?