|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   magnetna resonanca
31.3.2010 15:23:40   
ivao1
Kam se naj naročim,  rada bi prišla čim prej na vrsto, a katera slučajno ve kje je najkrajša čakalna doba?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: magnetna resonanca
31.3.2010 15:41:22   
jakaracman
Čaalne dobe so enormne, najprej boš na vrsti samoplačniško.V cE je 250 eur če ni kaj zahtevnega.

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: magnetna resonanca
31.3.2010 16:03:34   
al1*
Jaz sem poiskala telefonske vseh ordinacij v bližini in vse po vrsti poklicala.
Klicala sem februarja, naročena sem konec maja. Najhitreje bi bila na vrsti na Ptuju, najdaljšo čakalno dobo pa so imeli v mariborski bolnišnici. Nisem pa klicala nič izven regije Mb-Ptuj.


_____________________________

lp


(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: magnetna resonanca
31.3.2010 20:47:29   
NinaŠ
Ptuj, diagnostični center  ....vsaj dobra dva meseca nazaj so izmed vseh lokacij tu naročali najprej (čakalna doba ca 2,5 meseca)

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: magnetna resonanca
2.4.2010 17:51:21   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: ivao1

Kam se naj naročim,  rada bi prišla čim prej na vrsto, a katera slučajno ve kje je najkrajša čakalna doba?
LP



Pri Medilabu čakaš po pol leta ali več, na UKC leto in pol. Klicala sem na UKC in dosegla, da so me naročili po treh mesecih, prestavila par dni nazaj in imam čez mesec in pol spet datum. Po tej izkušnji, UKC, saj so prijazne sestre. Treba je kaj povedati, pa gre, čeprav vedno pravim, prijaznost s prijaznostjo in tako marsikaj dosežeš. Na Medilabu se ne dajo motiti za človečnost.

_____________________________

...

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?