|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč ob rojstvu otroka
12.7.2005 20:07:49   
petra.horzi
oj
mene pa zanima kako je s to pomočjo
a se jo da dobit tud v dnarju al je možno sam v obliki unih zavitkov?
sm dons gledala na netu vsebino in sm čist razočarana
pa kaj rabš pr novorojenčku stol za hranjenje, pa žlico pa vilico pa nož, pa kr ene take stvari so k sploh niso tok nujne
zakaj ne dajo raj kšne oblekce več al pa več plenic pa kej tko
jz bi rajš to dobila v obliki dnarja, k bova z :love: ful stvari dobila za novorojenčka, bo pa treba tud neki stvari ki jih te zavitki ne vsebujejo kupit
tko da prosim če mi lahko napišete, če je kera dobila namest zavitka dnar, pa če morš to posebi povedat al kako to gre
sj je še zgodi ampak zanima me pa vseen
hvala
pa lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč ob rojstvu otroka
12.7.2005 20:29:28   
Mina1
Ja, na polah obkrožiš namesto paketa, da boš vzela denar in ti ga kasneje nakažejo.

pa-pa Mina1

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč ob rojstvu otroka
12.7.2005 21:02:29   
Gina
http://www.novorojencek.com/

tukajle imaš vsebine paketov

Če vzameš denarno nadomestilo, ti dajo 57.190.-
Stol za hranjenje rabiš od pol - 5 let in je daleč najboljša stvar iz paketa, če mene vprašaš. resno.

Naša občina tudi da mislim da okoli 10.000.- po rojstvu, kar nakažejo ti, tja kamor otroški, če se ne motim. Pa lani je bilo tako, da si dobil v porodnišnici Postjna še bon za 5000.- , če si komitent banke Koper, pa en kup reklamnih vzorčkov od vse sorte firm.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč ob rojstvu otroka
13.7.2005 13:11:36   
petra.horzi
ja ful dobr
ma stol za hranjenje bova dobila, rabla bova stvari k so nujne za novorojenčka, pa jih ne morš dobit zastonj
pakete sm pa že zadnič gledala, pa mi niso lih kej preveč všeč
lp

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč ob rojstvu otroka
13.7.2005 20:19:30   
k1
lahko vzameš denar- sploh ni nobenega problema. tudi mi smo, ker smo veliiiko stvari dobili.


(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomoč ob rojstvu otroka
14.7.2005 8:23:49   
Dadi
Tudi midva sva zdaj že drugič vzela denar, ker res se mi zdijo ene zadeve neuporabne v teh paketih....Tako pa vsaj tisto kupim kar nama res manjka. Pa tudi en kup zadev sva dobila, tako da mirno lahko vzameš denar.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?