|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup grobnega mesta NI
12.4.2010 17:10:05   
donat
pozdravljeni,

jaz kar ne morem verjeti , slučajno se danes pogovarjam z družbo in zvem da nakup grobnega mesta na pokopališču NI ampak samo najemnina se plača za vsako leto okrog 70 euruser posted image user posted image user posted image

kako pa je pri vas???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup grobnega mesta NI
12.4.2010 17:24:32   
TomTaylor
najemnina za grob je ja. Cena je pa odvisna od velikosti groba, moja babi plačuje po cca. 20 evrov mesečno.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup grobnega mesta NI
12.4.2010 17:24:37   
ona
Letna najemnina 25€

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup grobnega mesta NI
12.4.2010 17:25:41   
TomTaylor
pardon, letna najemnina je, ja, ne mesečna!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup grobnega mesta NI
12.4.2010 17:28:48   
majch
jap, ne glede na slovensko usmeritev, da je treba imeti lastno stanovanje ali hišo, smo na koncu vsi najemniki.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup grobnega mesta NI
12.4.2010 17:48:01   
koala
Jap, letno najemnino plačuješ, koiko pa je v MB pa ne vem bi mogla mamo vprašat.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 3:13:53   
Lajči
Pset__o pred bajto skuša zakopat, kar mu je drago.

Glej, več kot leta nihče ne hodi na britofe, najemnina je pač opcija, da se vsaj kdo spomne na koga, če že od domačih koga ni dolgo časa. Če ne smeš hoditi tam okrog, je pa še toliko boljše. Najemnina, namreč. Vsaj tam se ne boste kregali, kje, kaj, zakaj. Če kdo ne sme, ga v kreg tudi ne boste vabili. Veselica.

Avtorica ne more verjeti KAJ? Da kdo umrje? Ali, da sama ne ve več, kje bo stanovala, ali kje bo pokojni z elektriko vred? Dejte ga srat s takimi vprašanji, kot neizobražena bitja!

Donat, prečiščevalno sredstvo, kupi komunalno zemljišče, samo potem ne srat, da nekaj ni storilo. Pusti delo komunali, pride tudi do tebe. Tako je! Izognil se tega nihče ne bo, v eni ali drugi smeri. Če pa kupiš njihovo zemljišče, si odgovorna sama za vse!

< Sporočilo je popravil Lajči -- 14.4.2010 3:23:28 >


_____________________________

...

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 8:20:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: majch
jap, ne glede na slovensko usmeritev, da je treba imeti lastno stanovanje ali hišo, smo na koncu vsi najemniki.

Jp user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 8:47:31   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: Lajči

Pset__o pred bajto skuša zakopat, kar mu je drago.

Glej, več kot leta nihče ne hodi na britofe, najemnina je pač opcija, da se vsaj kdo spomne na koga, če že od domačih koga ni dolgo časa. Če ne smeš hoditi tam okrog, je pa še toliko boljše. Najemnina, namreč. Vsaj tam se ne boste kregali, kje, kaj, zakaj. Če kdo ne sme, ga v kreg tudi ne boste vabili. Veselica.

Avtorica ne more verjeti KAJ? Da kdo umrje? Ali, da sama ne ve več, kje bo stanovala, ali kje bo pokojni z elektriko vred? Dejte ga srat s takimi vprašanji, kot neizobražena bitja!

Donat, prečiščevalno sredstvo, kupi komunalno zemljišče, samo potem ne srat, da nekaj ni storilo. Pusti delo komunali, pride tudi do tebe. Tako je! Izognil se tega nihče ne bo, v eni ali drugi smeri. Če pa kupiš njihovo zemljišče, si odgovorna sama za vse!


Oprosti ampak kaj si hotel povedati???

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 10:39:33   
yellowcrystalstar
aha, in kam te pokopljejo, če ne plačuješ?

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 10:44:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar
aha, in kam te pokopljejo, če ne plačuješ?

Dodajam vprašanje: kam te dajo, če nihče več ne plačuje "tvoje" najemnine, ko si enkrat notri??

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 10:50:44   
koala
Ostaneš tam kejr si, samo da nad tebe pokopljejo koga drugea, vsaj dokler je gre za krstni pogreb.
Če gre pa za žarni pokop pa pomoje pepel ratresejo tam ko so ananimni pokopi.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 10:51:21   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: donat

pozdravljeni,

jaz kar ne morem verjeti , slučajno se danes pogovarjam z družbo in zvem da nakup grobnega mesta na pokopališču NI ampak samo najemnina se plača za vsako leto okrog 70 euruser posted image user posted image user posted image

kako pa je pri vas???


Mi smo na vasi in plačamo samo urejanje pokopališča vsako leto......grobov vnaprej pa ne najemamo oz. meni niti na misel ni prišlo, da bi "grob" kdo rad kupil......



(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 10:52:57   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar
aha, in kam te pokopljejo, če ne plačuješ?

Dodajam vprašanje: kam te dajo, če nihče več ne plačuje "tvoje" najemnine, ko si enkrat notri??



Tebe pustijo kjer si.....tvoji ožji žlahti, ki si ji vso zapuščino pustila, pa verjetno izterjevalca na vrata pošljejo......user posted image

Če pa grob izgleda "zapuščen" pa nekoga drugega nate dajo po dolečenem času.....


< Sporočilo je popravil liliana -- 14.4.2010 10:54:00 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 11:11:02   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: liliana



Mi smo na vasi in plačamo samo urejanje pokopališča vsako leto......grobov vnaprej pa ne najemamo oz. meni niti na misel ni prišlo, da bi "grob" kdo rad kupil......





Meni se pa misel da si že prej urediš grob niti ne zdi tako napačna, vem da ko je umrl moj ati je imala mama fuul probleme ker ga je pač želela pokopati na pobreškem pokopališču in brez vez nebi šlo. Sicer je bilo to leta 90 in je zdaj drugače, čene drugega en del stroškov prihraniš tistim ki so ostali.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 11:11:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar
aha, in kam te pokopljejo, če ne plačuješ?

Dodajam vprašanje: kam te dajo, če nihče več ne plačuje "tvoje" najemnine, ko si enkrat notri??



Tebe pustijo kjer si.....tvoji ožji žlahti, ki si ji vso zapuščino pustila, pa verjetno izterjevalca na vrata pošljejo......user posted image

Če pa grob izgleda "zapuščen" pa nekoga drugega nate dajo po dolečenem času.....


Ups, neprijetna misel... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 11:18:17   
m76

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar
aha, in kam te pokopljejo, če ne plačuješ?

Dodajam vprašanje: kam te dajo, če nihče več ne plačuje "tvoje" najemnine, ko si enkrat notri??



Tebe pustijo kjer si.....tvoji ožji žlahti, ki si ji vso zapuščino pustila, pa verjetno izterjevalca na vrata pošljejo......user posted image

Če pa grob izgleda "zapuščen" pa nekoga drugega nate dajo po dolečenem času.....


Ups, neprijetna misel... user posted image





Zato pa jaz želim biti upepeljena in razstrešena v hribih. Če pa se mojim bližnjim ne bo dalo z mojim pepelom v hribe trogatuser posted image , pa vsaj po najbližnjem gozdu.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 11:57:02   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: m76



Zato pa jaz želim biti upepeljena in razstrešena v hribih. Če pa se mojim bližnjim ne bo dalo z mojim pepelom v hribe trogatuser posted image , pa vsaj po najbližnjem gozdu.


prijetne sanjeuser posted image . Imamo uzakonjeno, da se pepela ne sme naokoli raztrešat, tako da boš morala bit kar s hribčkom v Lj. Žalah zadovoljnauser posted image

O mater....kakšna debata...Joj, Bog daj nam zdravja in še mnogo mnogo let!...


Lajči, ti me pa na enega smejočega Jerrya spominjašuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
14.4.2010 11:59:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 13:40:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: m76



Zato pa jaz želim biti upepeljena in razstrešena v hribih. Če pa se mojim bližnjim ne bo dalo z mojim pepelom v hribe trogatuser posted image , pa vsaj po najbližnjem gozdu.


prijetne sanjeuser posted image . Imamo uzakonjeno, da se pepela ne sme naokoli raztrešat, tako da boš morala bit kar s hribčkom v Lj. Žalah zadovoljnauser posted image

O mater....kakšna debata...Joj, Bog daj nam zdravja in še mnogo mnogo let!...


Lajči, ti me pa na enega smejočega Jerrya spominjašuser posted image




Zdaj da baje celo lahko, ampak rabiš prej dobiti dovoljenje ministrstva za okolje. Ko umremo, spadamo med nevarne odpadke (zaradi nakopičenih težkih kovin v telesu).

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 13:42:36   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: m76



Zato pa jaz želim biti upepeljena in razstrešena v hribih. Če pa se mojim bližnjim ne bo dalo z mojim pepelom v hribe trogatuser posted image , pa vsaj po najbližnjem gozdu.


prijetne sanjeuser posted image . Imamo uzakonjeno, da se pepela ne sme naokoli raztrešat, tako da boš morala bit kar s hribčkom v Lj. Žalah zadovoljnauser posted image

O mater....kakšna debata...Joj, Bog daj nam zdravja in še mnogo mnogo let!...


Lajči, ti me pa na enega smejočega Jerrya spominjašuser posted image




Zdaj da baje celo lahko, ampak rabiš prej dobiti dovoljenje ministrstva za okolje. Ko umremo, spadamo med nevarne odpadke (zaradi nakopičenih težkih kovin v telesu).



kdo pa to preverja? kdo in kam ta pepel raztrese?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 13:50:14   
Anonimen
Bušica, ne vem. Že eni dve leti nazaj sem brala v časopisu, da si je nekdo zaželel raztros pepela na morju in so rabili dovoljenje ministrstva.
Kako je to v praksi, pa ne vem.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 13:53:39   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Bušica, ne vem. Že eni dve leti nazaj sem brala v časopisu, da si je nekdo zaželel raztros pepela na morju in so rabili dovoljenje ministrstva.
Kako je to v praksi, pa ne vem.


zanimivo. to je tudi moja želja. ampak sumim, da bo nekdo iskal dovoljenje ministrstva.
praksa bo po moje takole: raztresi pepel in bon voyage...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 13:55:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Bušica, ne vem. Že eni dve leti nazaj sem brala v časopisu, da si je nekdo zaželel raztros pepela na morju in so rabili dovoljenje ministrstva.
Kako je to v praksi, pa ne vem.


zanimivo. to je tudi moja želja. ampak sumim, da bo nekdo iskal dovoljenje ministrstva.
praksa bo po moje takole: raztresi pepel in bon voyage...



Hehe, pokoplješ pa pepel iz peči, da je uradno.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nakup grobnega mesta NI
14.4.2010 13:59:41   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Bušica, ne vem. Že eni dve leti nazaj sem brala v časopisu, da si je nekdo zaželel raztros pepela na morju in so rabili dovoljenje ministrstva.
Kako je to v praksi, pa ne vem.


zanimivo. to je tudi moja želja. ampak sumim, da bo nekdo iskal dovoljenje ministrstva.
praksa bo po moje takole: raztresi pepel in bon voyage...



Hehe, pokoplješ pa pepel iz peči, da je uradno.



recimo..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?