|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.6.2010 9:27:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 11:04:17   
urška
i do not want to receive advertising messages sent to me by email every day

tole sicer pravi google. in niti ni tako slabo. edino jaz bi napisala i do not wish.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 11:08:19   
ZARA
Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 11:09:02   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 11:13:28   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!


no ja, al pa takole bi tudi šlo, ja...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 12:08:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI


Mi lahko katera(i) prosim pomaga napisati v angleščini to, da ne želim več prejemati reklamnih sporočil, ki mi jih vsakodnevno pošiljajo po mailu.

Hvala.


če misliš tole odgovarjat na junkmail, ti toplo priporočam, da tega ne delaš. kajti, ko jim odgovoriš, jih daš potrdilo, da je ta mail veljaven. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 12:26:05   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
če misliš tole odgovarjat na junkmail, ti toplo priporočam, da tega ne delaš. kajti, ko jim odgovoriš, jih daš potrdilo, da je ta mail veljaven. user posted image

zna res kaj bit na tem ja, imaš možnost, da ti te maile meče v kak predal "spamov" ali pa "junk" mailov? pa jih potem samo brišeš ven?
drugače pa ... jih sproti briši, so pa nagležni ko sto user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.6.2010 13:07:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 13:10:50   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!


Aaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 13:55:37   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI
Gre za DailyMakeover in Beauty Riot.
Sem se 1x pred meseci registrirala, ker sem si na svojo fotko probavala razne frizure in barve.
Zdaj me pa hudiči zasipavajo s temi mejli, da mi gre že ful na živce.

aha, pa ni v teh mailih nobenega linka pripetega, v smislu da če nočeš več prejemat teh mailov, klikneš tja in se odjaviš iz e-sporočil??

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!

user posted image  user posted image  user posted image  padeš iz stola, lol, hehe

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 15:13:33   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!


user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za prevod
11.6.2010 22:27:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!


đizs!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosim za prevod
12.6.2010 12:06:33   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Gre za DailyMakeover in Beauty Riot.
Sem se 1x pred meseci registrirala, ker sem si na svojo fotko probavala razne frizure in barve.
Zdaj me pa hudiči zasipavajo s temi mejli, da mi gre že ful na živce. 

Zara, user posted image user posted image user posted image  ju ar sou fakin krejzi.


Taki maili, na katere se sam naročiš, imajo zagotovo na dnu kak link, kjer se lahko odjaviš od nadajenjega prejemanja sporočil.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosim za prevod
12.6.2010 16:45:11   
hrchy

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


Taki maili, na katere se sam naročiš, imajo zagotovo na dnu kak link, kjer se lahko odjaviš od nadajenjega prejemanja sporočil.


To je res, vseeno pa bodi pozorna, ker vcasih ne delajo - in so dejansko samo 'zbiralisce' aktivnih mail naslovov, ki jih potem prodajajo naprej - tako da se odjavis od enega posiljatelja, zacnes pa dobivati maile od drugih...
Jaz ti priporocam, da si za v prihodnje za vse prijave na take strani naredis en fake email naslov, ki ga lahko potem precekiras samo od casa do casa, pa boli te, kaj vse hodi tja...

Pa se ena informacija - ce uporabljas gmail imas moznost kreiranja nesteto gmail aliasov, ki jih potem lahko uporabis, da filtriras maile, ki prihajajo z razlicnih strani. Tri stvari je fajn vedeti:
1. gmail ignorira vse znake, ki jih dodas v naslov za '+', gmail search filter pa jih prepozna. Torej ce je tvoj mail jozica.novak@gmail.com, bodo maili jozica.novak+etrgovina@gmail.com, jozica.novak+prijatelji@gmail.com itd... hodili na isti naslov. Razlicne aliase lahko uporabis, da filtriras maile po mapah.
2. gmail ne razlikuje med pikami in vejicami v uporabniskih imenih. Torej je jozica.novak@gmail.com = jozicanovak@gmail.com = j.o.z.i.c.a.n.o.v.a.k@gmail.com = jozi.ca.....no.vak@gmail.com Torej lahko tudi to uporabis za razlicne mail naslove.
3. ko se prijavis na gmail racun dejansko dobis dva naslova, eden z domeno '@gmail.com', drugi pa z '@googlemail.com'. Maili poslani na ta dva naslova se zmeraj hodita v isti inbox, ampak spet lahko uporabis filter za razvrscanje mailov.

upam, da se resis nadleznega spama.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosim za prevod
14.6.2010 14:54:07   
shewolf
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Aj dont vont to riciv jor stjupid edvertajz mesiđis on maj i-mejl. Giv mi a brejk, for krajst sejk!


user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?