|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
11.10.2009 22:25:30   
HuAnita
Malo zdaj prebiram, kako se znebiti teže, pridno telovadim, učinka sicer po 6 t ni NIČ, ampak mi še ni vzelo poguma, ker se pa počitim bolje in močnejša (ne debelejša, ampak močna)...

Berem o raznih pripravkih iz sirotke - v večini teh napistkov, ki se kupijo in jih pijejo tudi rekreativci po vadbi, je to bistvena sestavina, jaz pa jo lahko - povsem naravno, ne v prahu - dobivam v bio različici

Zadnje dni sem jo pila, mi je dobra, samo ne vem, kdaj naj jo pijem, pa koliko...
Po vadbi (zvečer), ali zjutraj na tešče....?  Toliko je variant po spletu, da mi nič ni jasno...

Pa še nekaj me zanima, ker sem zasledila, da človek počasi postane 'imun' (???) na laktozo oz. je ne prebavlja...? Kaj to pomeni, če pijem sirotko?


hvala za vsak namig...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
11.10.2009 22:31:26   
rija
po vadbi ali zvečer namesto večerje.

in ne boš postala imuna.....brez skrbi....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
11.10.2009 22:36:29   
Anonimen
Pa še nekaj me zanima, ker sem zasledila, da človek počasi postane 'imun' (???) na laktozo oz. je ne prebavlja...? Kaj to pomeni, če pijem sirotko?


večina ljudi izgubi sposobnost za prebavljanje laktoze, oz. se neka proizvajat encim za prebavo, ker naravo nekak ni predvidla prehranjevanja z mlekom za odrasle primerkeuser posted image določena ljudstva danes sploh nimajo tega encima. potomci ljudstev, ki so se ukvarjali pretežno z živinorejo, pa ki so v svoji prehrani uporabljali mleko ( skozi evolucijo so preživeli tisti, ki so ta encim ohranili), pa ta encim imajo. tko da če bi bla brez tega encima, bi že vedlauser posted image   ( laktozna intoleranca)

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
11.10.2009 22:41:14   
rija
ob laktozni intoleranci pa še vedno ostanejo sojini proteini user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
11.10.2009 22:45:01   
Anonimen
sam sirotka odpadeuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
12.10.2009 8:50:43   
HuAnita
Rija, samo veš, da tole deluje..? Par dni jo pijem, pa je šlo nekaj dol, medtem ko prej 6 t kljub zdravi urejeni prehrani in telovadbi samo gor....?!user posted image

ulla - hvala

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
12.10.2009 8:52:27   
Anonimen
glede na montignaca, sirotka no ok, ker zvišuje raven inzulina. posledično si po zaužitju hitreje spet lačna. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
12.10.2009 9:41:22   
Anonimen
Rija, samo veš, da tole deluje..? Par dni jo pijem, pa je šlo nekaj dol, medtem ko prej 6 t kljub zdravi urejeni prehrani in telovadbi samo gor....?!


ne glej tolk na tehtnico, pust to pa raj glej telo kot tako,meri obsege,  pa oblačila, če kej prevelika ratujejouser posted image
ker če si ti 6 tednov res pridno telovadla, si sigurno pridobila kaj na mišični masi, mišica pa je težja kot špehuser posted image in če nimaš res neke drastične diete, da bi organizem črpal iz zalog, dejansko nisi porabla kaj veliko maščobnega tkiva, pridobila si pa mišično maso, zato lahko tudi tehtnica pokaže več, večina jih pol kr obupauser posted image tko da ti kr nadaljuj z vadbo, pa z dietno prehrano, pa si zadaj cilj na dalji rok...vago pa pust, mogoč dvakrat mesečno da se mal informativno potehtašuser posted image sicer pa če sama praviš, da se boljše počutiš in bolj močno, pol veš da nekaj se dogaja.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sirotka za hujšanje - kdaj, koliko...
12.10.2009 11:47:38   
lejai
Se strinjam. jaz sem tud telovadla in pila vse mogoče in se kar naprej tehtala ter se obremenjevala, ker napredek ni bil takoj videnuser posted image . Saj ne more bit. Če se počutiš bolje, kar vztrajaj pri telovadbi in prehrani, čez nekaj časa boš gotovo presenečena in vesela sama nad sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?