|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neckermann
24.7.2010 13:31:28   
katipi
Pri nas smo se lotili projekta "nova sedežna". Potrebujemo eno veliko, trpežno in NE predrago.  Malo sem brskala po netu in našla tole:

http://www.neckermann.si/si/nm2/pohistvo-bivanje/pohistvo/dnevne/kutne/FH_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/m-36689/index.html

Mere ustrezajo, barva tudi, cenovno se mi zdi ugodna glede na velikost.
Zdaj me pa zanimajo vaše izkušnje z nakupom sedežne preko Neckermann kataloga: kakšna je kakovost, funkcionalnost, obraba... user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neckermann
24.7.2010 13:36:04   
katipi
Link pokaže čokoladno rjavo L oblike, jaz pa imam v mislih tisto oranžno U oblike. user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neckermann
24.7.2010 15:01:55   
Isabellabina
Jaz imam to sedežno na tvoji stran(v desnem kotu)i ,ki je v oranžni barvi.Samo jaz sem vzela rjavo in je vredu.Čisti se lepo,ker tekočina kar ostane na površini in jo ne posrka takoj zato se jo hitro lahko obriše.
Ta tvoja mi je pa tudi bila všeč.

http://www.neckermann.si/si/nm2/pohistvo-bivanje/pohistvo/dnevne/kutne/m-22515/index.html

< Sporočilo je popravil Isabellabina -- 24.7.2010 15:07:16 >

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neckermann
24.7.2010 17:01:20   
zmajaz
Podobno sedežno sva pri Neckermannu kupila z možem malo več kot 3 leta nazaj, takrat sva zanjo dala cca. 150.000 sit, moram reči, da neke posebne kvalitete za ta denar nisva niti pričakovala, niti je nisva dobila, samo takrat sva se ravno selila in sva bila čisto brez denarja, pa sva rekla, da pač toliko, da imava sedežno, četudi zdrži samo nekaj let. Bila nama je pa vizualno všeč, pa tudi mere so nama super ustrezale. No - zdržala nama ni več kot 3 leta: od začetka sem vsakič, ko sem brisala, našla pod njo kak vijak, ki je od nekod odpadel, potem se je postelja, ki se izvleče, enostavno polomila, na ležišču si po dobrih 2 letih že prav fino čutil vzmeti, za ležati je bila pa od vsega začetka obupna - mož je včasih zaspal pred TV-jem na njej in se je zjutraj zbudil bolj utrujen, kot je bil zvečer, preden je zaspal, oz. v bistvu te je že po nekajurnem gledanju TV-ja zvečer na tej sedežni vse bolelo, kot bi te nekdo pretepel. No taka je bila naša izkušnja z Neckermannovo sedežno. Zdaj smo dali delat po meri sedežno k enemu tapetniku in smo super zadovoljni.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neckermann
24.7.2010 19:40:53   
katipi
Hvala obema! user posted image Hmm... kaj pa zdaj? Zmaja, kaj je bila res tako slaba? Tista na sliki je videti precej stabilna. Pa tale tudi:
http://www.neckermann.si/si/nm2/pohistvo-bivanje/pohistvo/dnevne/kutne//p-/m-37706/index.html?relevant_from=807591ZY%2018

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neckermann
24.7.2010 22:11:30   
Taddy78
Glede na to, da sem včasih delala tam, lahko zašinfam samo tehniko in pa poceni cote. Vse kar sem vzela je crknilo ali pa delalo za en k.....
No vzela sem tudi pralni stroj ki super dela in 3-sed, ki je sicer že ful vsran, ker se je sin parkrat polulal gor, ali pa polil kak sok ipd, drugače pa je (če ne bi bil vsran)še vedno v istem stanju kot je bil pred 3.leti, pa sedimo oz. ležimo na njem vsak večer. Barva ista kot v katalogu (najprej sem si namreč izbrala 3-sed, potem pa pobarvala sobo).

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neckermann
24.7.2010 23:18:36   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: katipi
Hvala obema! user posted image Hmm... kaj pa zdaj? Zmaja, kaj je bila res tako slaba? Tista na sliki je videti precej stabilna. Pa tale tudi:

Ja naša je bila po videzu precej podobna, lepa, stabilna in vse, en del se je še izvlekel (to se je sicer še celo dodatno plačalo), tako da je bilo potem vse skupaj eno ležišče, kar je bilo sicer super, vendar pa je bila - kot rečeno - že od vsega začetka precej neudobna in pa enostavno nam ni zdržala več kot 3 leta, pa nikakor nismo neki uničevalci. Saj ne rečem, da je bila čisto uničena - tkanina recimo se ni čisto nič uničila (ok nekoliko smo jo popackali, ampak to bi se dalo oprati in bi bila sama tkanina skoraj kot nova, ker ni bila niti najmanj zguljena), se nam je pa polomil tisti izvlečni del (moj je samo stopil gor in je šel adijo - potem smo ga pač zložili notri in smo bili brez tega) in pa v bistvu ta notranja pena ali vzmetenje, kar koli je že, se je čutilo, kako je povsem zdelano - ponekod si prav čutil, kako te žuli vzmet v hrbet. Saj na videz ji sploh ne bi rekel, da ji kaj manjka, samo ko si se pa ulegel nanjo je bila pa že živi obup in enostavno nismo več mogli prenašati njenega neudobja in smo jo menjali. Zase vem, da je v Neckermannu ne bi več nikoli kupila, čeprav so na videz res zelo lepe (tudi naša je bila). Takrat pač nisva imela dosti izbire, ker sva bila brez denarja, tu sva jo pa dobila za nekih 20 eur na mesec na 2 leti in sva pač rekla ok, naj bo, pa četudi ne zdrži več kot ti dve leti, kolikor bova plačevala obroke - in dosti več res ni zdržala. Pa še to je bilo, da ko sva iskala sedežne po trgovinah, nobena ni bila zares to, kar sem hotela, ta mi je bila pa po dizajnu takoj všeč in sem rekla, da to je to.

Sorry, če sem te zdaj zmedla, ampak naša izkušnja je bila žal pač taka - pa če sem iskrena, kaj več od sedežne iz kataloške prodaje dejansko niti nismo pričakovali. Morda so pa zdaj kaj boljše, kot so bile 3-4 leta nazaj ... Če jo pa recimo primerjam s to, ki jo imamo sedaj, je pa v kvaliteti za par sto procentov razlike, sicer smo morali zanjo seveda odšteti več, kot za tisto pri N, ampak ne vem kako draga pa tudi ni bila.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 24.7.2010 23:33:33 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neckermann
24.7.2010 23:19:28   
Isabellabina
Glej naša sedežna je še ista ko sem jo dobila,dobro blago in stabilna...predstavljaj si ,kaj mora prestati,saj vsakodnevno skače po njej vsaj 2 otroka ,a kako je obremenjena ko prenaša sedenje 7 članov družine.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neckermann
25.7.2010 2:12:19   
katipi
Mislim, da se bomo odločili za U varianto brez ležišča, saj ga konec koncev tudi ne potrebujemo. Upam, da bomo imeli srečno roko in bomo zadovoljni. user posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neckermann
25.7.2010 13:52:39   
Taddy78
Sem še pozabila povedati. No, saj tega marsikdo ne ve. Pri Neck. je na vse izdelke (razen če piše več) 1 leto garancije. Tako da če vam recimo gate pri 3pranju razpadejo, jih lahko komot vrnete.
Tako da če je karkoli takšnega, da se nekaj uniči zaradi slabe kvalitete, lahko komot zahtevate dugo.


(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neckermann
25.7.2010 22:22:52   
katipi
Taddy78, to je pa res dobro vedeti, hvala! user posted image  

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?