|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pobiranje soli
17.11.2010 17:16:17   
luka jan
Že vse po vrsti gnjavim s tem vprašanjem, sedaj pa bom še vas.user posted image user posted image

Namreč, ko gledam Mobitelovo reklamo kjer naši šprtniki pobirajo sol in gre ta denar potem v dobrodelne namene, se mi vedno znova zastavi vprašanje ali so res naši športniki nabrali 300, 400 kg soli, ali je to samo marketinška fora.user posted image user posted image

Kaj mislite, so ali niso????

Sem hotela že na njihovi fb strani vprašat, pa itak vem da bodo rekli da je res. Jaz pa kar dvomim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.11.2010 17:53:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pobiranje soli
17.11.2010 18:05:13   
Felicita
mene u bistvu niti ne zanima. Dobra stvar je, da je mobitel podaril 20k€ društvu prijatljev mladine. slaba stvar je, da je za reklamno akcijo okrog tega porabil 200k€. ampak, vsaj neki so dal.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pobiranje soli
17.11.2010 19:18:19   
HHH
Ma kakorkoli že je, zadnjič sem se prav na smejala. Na eni radijski postaji so imeli oddajo o škodljivosti pretirane uporabe soli in kako je to škodljivo za telo in kako Slovenci u iber pretiravamo s soljenjem... in potem ti butnejo za pavzo reklamo o mobitelovi soli.  Tajming na mestu.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pobiranje soli
17.11.2010 21:36:12   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

mene u bistvu niti ne zanima. Dobra stvar je, da je mobitel podaril 20k€ društvu prijatljev mladine. slaba stvar je, da je za reklamno akcijo okrog tega porabil 200k€. ampak, vsaj neki so dal.


Felicita, se čisto strinjam s tabo, važno da je denar prišel v prave roke.user posted image user posted image

Jaz sem samo radovedna in kadar vidim to reklamo se spomnim, da še vedno ne vem koliko resnice je v tem pobiranju soli. Po moje par kil je že vsak pobral, samo 300 in več kil mi je pa malo preveč.user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pobiranje soli
17.11.2010 22:45:33   
nejcko
300 kg se kar hitro nabere, če je dobra letina oz. vreme. 

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pobiranje soli
19.11.2010 17:29:39   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

300 kg se kar hitro nabere, če je dobra letina oz. vreme. 


Še nikoli v življenju nisem ne videla ne prisostvovala nabiranju soli. Tako na pamet se mi je zdelo, da je to pač zeeeelo veliko.user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?