|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naranvo sredstvo proti visokemu krvnemu priti...
28.4.2011 12:07:36   
katarincatinca77
A katera pozna oz. ima izkušnje s kakšnim naravnim sredstvom proti visokemu krvnemu pritisku? Slišala sem, da baje pomaga pitje glogovega čaja, pa me zanima, če katera kaj ve o tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naranvo sredstvo proti visokemu krvnemu p...
28.4.2011 12:10:21   
m_o_i
cesen oz.cesnove kapsule

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu katarincatinca77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naranvo sredstvo proti visokemu krvnemu p...
28.4.2011 12:14:37   
ZARA
Tole sem našla.

SIRUP PROTI VISOKEM PRITISKU (Dr. Jelenc)
80 listov oljke
2 l vode
Kuhamo na majhnem ognju, da povre na 1 l. Čaj razdelimo na 3 dele (za 3 dni). Prehrana te tri dni naj bo samo riž na vodi brez dodatkov. Sirup vzamemo 3x na dan.





_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.4.2011 14:45:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naranvo sredstvo proti visokemu krvnemu p...
29.4.2011 11:08:42   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

zmanjsanje vnosa soli je ful ucinkovito. delovalo pri meni, ko sm imela probleme z visokim pritiskom v nosecnosti in pomaga tasci, ki ima povisan tlak ze dolgo casa - sama pravi, da ima (kadar so npr. prazniki in poje veliko slanega) ze po nekaj dneh vecjega vnosa soli tezave.


Se načeloma srinjam, ampak jaz že od nekdaj pojem zelo malo soli - vsi jamajao, da je moja hrana neslana. Poje,m tudi zelo malo kruha (za karerega pravijo, da je en glavnih vzrokov, za prevelik vnos soli) itd.
Skratka, jaz vnosa soli ne morem zmanjšati. Tako da sem na tabletahuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.4.2011 11:13:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naranvo sredstvo proti visokemu krvnemu p...
29.4.2011 19:49:20   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

a scitnico imas OK?


Ja, vse je OK. Imam te probleme že od 20. leta dalje. So mi naredili svašta preiskav in zaključek je, da je dednouser posted image . Nekaj časa sem uspela kombinirati s homeopatijo in bila cca 5 let brez tablet. V nosečnosti se je pa zakompliciralo in od takrat dalje ne spravim pritiska na normalo drugače, kot s tabletami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naranvo sredstvo proti visokemu krvnemu p...
29.4.2011 20:06:51   
madona77
Če je visok pritisk v družini, potem si težko pomagaš z naravnimi zelišči, čaji....
Pri nas ga imamo v družini in samo tableti pomagajo, vse ostalo smo že probali.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?