|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Operacija varic- žil
18.9.2011 10:42:15   
Brinčika
Pozdravljene, že od nekdaj imam žile, vendar me do spomladi niso bolele noge, potem sem nosila tiste nogavice in je bilo vse ok do pred enim tednom, sedaj pa me noge tako grozno bolijo že zjutraj ko se zbudim, čez dan pa niti da ne govorim. Sem v čakalni vrsti za operacijo že od marca letos v Izoli, nevem niti približno koliko je čakalna doba, so rekli da ko bom na vrsti da me bodo poklicali. Zanima me tiste ki ste že imele in prestale operacijo a vam je bilo potem kaj boljše, in koliko časa ste okrevale. Najdem tako različne odgovore da eni priporočajo to, eni odsvetujejo, drugi spet da moraš začet normalno hodit takoj po operaciji drugi pa rečejo da moraš ležat 3 tedne, sama pa imam varice na eni nogi pod kolenom, hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Operacija varic- žil
18.9.2011 15:19:35   
Sa.Ka
Čist odvisno v kakšni meri jih imaš. Drugače je pa najmanjša čakalna doba v Novem Mestu. Odvisno je tudi kakšno operacijo ti bodo delali, lahko se pred operacijo odločijo da ne bodo izvajali laserske, ampak klasično. Okrevanje je 14 dni res več ali manj počitka, kratki sprehodi, izogibanja sonca ( v poletnih dneh), nošenje elastičnih nogavic 3 mesece plus še naprej je priporočljivo. Eni gredo delat po 14 dneh za skrajši delavni čas, ker je kar težko takoj za 8 ur bit na nogah.  Drugače pa dobiš natančna navodila takoj ob odpustu, saj vsak drugače prenese operacijo oz. ima vsak drugačno naravo dela v službi. Kar pogumno.user posted image

Garancije pa pri nobenemu ni, da se ne ponovi. Poznam jih kar nekaj, ki se jim je vse skupaj ponovilo.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Operacija varic- žil
18.9.2011 21:19:41   
jullie
..kaj pa sklerozacija?..

http://www.dermacenter.si/zdravljenje-krcnih-zil-brez-kirurgije/

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Operacija varic- žil
19.9.2011 18:35:46   
Putka
Jaz ti tudi skleorozacijo predlagam. razen če ti res nekaj cm debele žile ven gledajo... Ker klasična operacija je za res hude težave in ponavadi kjer so res cele noge varikozne.

Se pa krčne žile ponavljajo, težav se ne boš znebila, zato je zelo pomembna preventiva.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Operacija varic- žil
19.9.2011 20:53:53   
otročnica
Dr. Todorović v Rožni dolini, v Ljubljani je zakon. Bila operirana pred 2 leti na desni nogi, čez 1 mesec me čaka še leva noga. Bila sem operirana z visoko radiofrekvenčno metodo, ki je za doplačat, vendar operacija odlično uspela. Nobenih krčnih žil ni več, okrevaš pa približno 3 tedne. Priporočljivo je kar hitro začeti hodit, sprva po stanovanju, potem krajši sprehodi...
Srečno.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Operacija varic- žil
19.9.2011 21:19:12   
Brinčika
Koliko je pa za plačat oz. doplačat? A napotnica potem ne pride v poštev?

(odgovor članu otročnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Operacija varic- žil
20.9.2011 18:24:13   
Putka
Todorovič, jauser posted image

Če že plačaš, potem res raje v NM ali na obali h kirurgom..

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?