|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 9:42:37   
J.L.
zbledela oblačila, gre lepo pobarvat, sem že poskusila! kako pa je z barvanjem svetlega oblačila na temno?! zanima me ali se sukanec lepo obarva ali se sploh ne? nebi rada uničila hlač.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 10:23:24   
ona
Sukanec se v nobenem primeru ne obarva in ostane tak kot je, na žalost:)
Sukanci so več ali manj sintetični,tako,da se ne dajo pobarvatuser posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 10:28:00   
ronja
Če je sukanec poliamid, oblačilo pa bombaž, se sukanec ne bo obarval, oblačilo pa - meni se je to zgodilo na eni majici, samo je prav lepo izpadlo, ker je zgledalo, kot da je nalašč s kontrastno barvo (belo na temnomodri) prešito:)
Če boš barvala svetlo oblačilo na temno, potem upoštevaj original barvo, ker bo ta potegnila barvo v svojo stran: če recimo barvaš svetlo rdeče/roza stvari na modro, boš najverjetneje dobila ven vijola. Poglej, kakšni so materiali, če lahko odčupaš kak košček nitke, ga zažgi, da vidiš iz katerega materiala je.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 10:28:54   
ronja
Pri kakih poceni majicah pa so tudi sukanci dostikrat bombažni - ampak pri boljših oblačilih pa navadno ne, saj sintetični sukanec veliko boljše drži in ga za boljše stvari vsi uporabljamo, ko šivamo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 10:46:45   
J.L.
potem žal nebo šlo:( ker so hlače bež, pobarvat pa sem jih želela na črno.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 11:18:33   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

zbledela oblačila, gre lepo pobarvat, sem že poskusila!



s katero barvo ti je uspelo?
Jaz sem že parkrat probala zbledela oblačila pobarvat na črno, ampak mi ni lepo prijelo user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 11:45:36   
J.L.
z barvo iz dm-a, samo sprane črne (na črno)

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 11:51:28   
ronja
majra, vedno prej stehtaj oblačila - sploh pri črni je zelo haklih, da daš res samo toliko kot pač piše, da je max, ne pa več, sicer bo vse bolj sivo. Je pa tudi razlika med proizvajalcci, seveda. Najboljše so Eswacolor (po mojem in raznih strokovnih mnenjih), vendar se jih zdaj težko dobi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 12:36:46   
TomTaylor
jz sem barvala ultrapičkohvatno roza pajkice na črno in so prišle ven vijolične z ultrapičkovatnoroza šivi. Grde ko drek, ampak za doma pometat so dobre.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
29.9.2011 17:33:09   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

potem žal nebo šlo:( ker so hlače bež, pobarvat pa sem jih želela na črno.


Meni so ene take hlače izpadle noro dobre.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barvanje svelih oblačil na temno
30.9.2011 10:25:58   
HuAnita
Kupi profi barvo v Artu. Daš sicer 2 x toliko kt v DM, ampak jaz do zdaj trkam - vse lepo pobarvani, večinoa tudi šivi, no, kjda jih sicer ne pobarva, ampak je cunja vseeno vredna, da se jo še nosi...

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?