|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mahanje z rokami- 5 mesečnik
20.10.2011 12:16:23   
zita
Imamo 5 mesecev starega sinčka. Že dobrih 14 ko je zaspan, ko ga položimo v posteljico, ko se ponoči zbudi tako maha z rokami po glavi, po očeh, po laseh, da je ves popraskam. Nohtke strižem skroaj vsak dan. Res ima zdaj temenca in pravijo da le ta tudi srbijo, ampak jih počasi že čistimo. Je to normalna razvojna faza. Pri prvem otroku (res je že 6 let minilo, pa smo mal že pozabili :-) ), se kaj takega ne spomnem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mahanje z rokami- 5 mesečnik
20.10.2011 20:10:45   
josephine27
mahanje z rokamo je normalno. samo pri katerem mesecu naj bi se končalo sem tudi jaz že pozabila.

_____________________________



(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mahanje z rokami- 5 mesečnik
21.10.2011 7:41:22   
butt3rfly
tud men so rekl, da temence lahko srbijo. zato sem šla v lekarno po šampon, ki je zelo fajn pomagal. pri enem kopanju je šlo vse stran. mala lepo in mirno spi in ni nikakršnih težav.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Uhančki.
пеперутка16

Kdaj je primerno preluknjati ušesa punčki?

Pred enim letom. (45%)

Po enem letu. (55%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!