|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maškarce
21.2.2012 20:10:31   
Daschi
No, pa so mimo, doma imamo veliko vrečko sladkarij in pomaranč.
Kako je pri vas, a grejo po hišah, dobijo sladkarije?
Pri nas morajo nujno okrog sosedov, je kar tak običaj.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maškarce
21.2.2012 20:28:31   
pebs
Mi smo šli mal okol sosedov, sm šla z njima ker sta še premali,da bi ble same. Dobile sladkarije,pa še everčke. Kr dost ja,pišukauser posted image .

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maškarce
21.2.2012 22:15:01   
darja.mark
Mi smo v kar velikem bloku, pa nam niti eden ni pozvonil. No ja, zvonec ne dela user posted image , saj res. No, tut potrkal ni nihče. user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maškarce
22.2.2012 8:18:43   
alda
Naša dva nista šla okoli, pa tudi le 2maškari sta prišli k nam.  Je rekla soseda ,da pri njih pa sploh ni bilo nobenga !
mislim, da počasi tudi ta običaj izginja, ker če se spomnim 3-4 leta nazaj sem nabavila vedno po 3-4kg čokolatinov in bombonov, pa mi jih je še kdaj zmanjkalo, zdaj pa še pol kile je preveč user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 22.2.2012 8:19:34 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maškarce
22.2.2012 8:26:06   
pebs
Pri nas jih je blo tud čist mal. Sm misla,da jih bo ful,tud glede na to da so počitnice,pa sta pri nas sam dva pozvonila. Škoda.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maškarce
22.2.2012 8:28:24   
dreamhorse
Pri nas tudi ni bilo dosti mask, se vidi da so počitnice. Ko jih ni bilo, so bile povorke v torek, po povorkah pa so se maske vsule na domove.

Moje pa nisem pošiljala okrog, kaj pa vem, mi nekak ne sede to "fehtanje". Za maske, ki so prišle, sem imela bonbone, denarja ne dajem, ker jih ponavadi pride več skupaj, pa je to kar nekaj denarja...


(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maškarce
22.2.2012 8:28:28   
Peli
Moja večjadva sta šla po vasi, po hišah in sta nabrala cel kup sladkarij, pa tud kar nekaj €. Je pa v ponedeljek prišla soseda s čokolado k nam, ker je dala otrokom za pusta €, pa jo je moj 4letnik vprašal, če za jest pa nima nič? user posted image
Pri nas so kar hodili, jest sm jim dajala samo denar, če pa je šla odpret tašča pa mislm da je dajala nekaj denarja + bonbone.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maškarce
22.2.2012 8:46:28   
pebs



Moje pa nisem pošiljala okrog, kaj pa vem, mi nekak ne sede to "fehtanje". Za maske, ki so prišle, sem imela bonbone, denarja ne dajem, ker jih ponavadi pride več skupaj, pa je to kar nekaj denarja...


[/quote]
Jest sm mela tud mal pomislekov,ko mi je hčerka rekla, da bi šla se mal po vas pokazat. Sam pol sm vidla,kakšen veselje je bil,ko sta dobili kakšno čokoladko,al pa kakšen evro, mi je blo pol že čist vsen. Pa sej je tak običajuser posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maškarce
22.2.2012 8:58:48   
Katy78
Pri nas tudi ni bilo nikogar, je pa res, da sta na našem vhodu poleg našega fantiča samo še 2 mlajša otroka. Tamalega pa tudi nisem pošiljala naokoli.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 22.2.2012 9:01:24 >

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maškarce
22.2.2012 10:47:27   
ronja
Včeraj smo nujno morale it, ker so v soboto zvečer prišle maškare na vrata in smo jih seveda bogato obdarovale in se jima je strašno fino zdelo in onidve bi tudi šli... Drugo leto bomo malo bolj organizirani (da se bom uspela še jaz našemit, recimo;), pa sosedove otročke smo povabile, da bomo šli skup), letos je pač nekdo imel prednost (dojenčki nimajo nobenega filinga, kdaj je pust in da bi morali takrat spat, da bi lahko mami v miru šemila ostale člane družineuser posted image ). Ampak sta pa šli včeraj do par sosedov in je bila sreča na vrvici:). Dobili sta ene domačice, ene s čokolado oblite maslene piškote, čokoladne rozine in vsaka eno mandarino - kar ok, glede na to, da smo pozvonile samo parkratuser posted image . Meni je bilo to vedno simpatično, vendar sama nikoli nisem šla, ker moj oče ni bil za te fore (njemu grejo maškare na živce), mami se pa tudi ni dalo. Zdaj ju razumem (mi je tudi bilo malo nerodno), ampak se pa spomnim, kako sem si sama želela in vidim, da sta malidve istiuser posted image , zato bomo pač to tradicijo uvedli:).

PS. seveda je pa hotela met vsaka svojo vrečko, tako da sem zdaj par dni samo šivala - ker sem naredila Ronji žirafasto trobico (je bila žirafa) za tole pohajanje okoli, potem je pa še Lejla hotela met svojo, ampak je morala bit roza (bila je levuser posted image )... No, sta dobili vsaka svojo in potem je bil problem, ker so sosedje dajali večje sladkarije, ki v Ronjino niso šle in sta morali it še do enih, da je dobila še Ronja nekaj v svojo torbico... Umreš od smehauser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Maškarce
22.2.2012 11:10:51   
liliana
Smo šli okrog po hišah.....in naša mala princeska je dobila 40 EUR...pa nobene sladkarije......

Prišlo je pa tudi nekaj maškarc do nas...smo tudi njih obdarili z evrčki.....edino ciganov, ki bi kaj zašpilali letos ni bilo.......user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Maškarce
22.2.2012 11:32:07   
Nika v službi
K nam so prišle 3 maškarce, dali smo evrčke in krofe. Jih je pa res vsako leto manj in tudi jaz mislim, da počasi ta običaj umira. Vsaj pri nas v mestu, mogoče je na podeželju kaj bolje.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Maškarce
23.2.2012 0:02:15   
valči
Mi smo tudi šli po vasi in so bili tako veseli,otroci in sosedje.So rekli,da pred nami jih ni bilo nič.K nam sta prišla le dva.Škoda,ko je pa to res veselje.Naš vojak je imel torbo,ki mu jo je babica sešila in je bil tako ponosen,v torbo je dal krof,ki so ga med potjo zmazali,pa buhtelj od tamale in denar.Vsi so denar dajali,noben sladkarij.

Tašča pravi,da maškare morajo bit,da to je za srečouser posted image

Tega je res vedno manj.Naši bodo pa ziher še lep čas hodili,le kasneje brez mene,jim bom odvečuser posted image

Je pa sin vsakemu,ki mu je odprl zrecitiral:Juhuhu,maškare so tu!Zimo vam odnašamo,veselje vam prinašamo!user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Maškarce
23.2.2012 7:12:44   
emaa
Mi (samo eden, drugi je bil boln) smo šli do parih sosedov, ni noben odprl (so bili doma), potem je kar doma pozvonil en štuk višje. Pa ni nobena maškara prišla, edine, ki so prišle, niso šle k nam, so po moje mislile, da nobenega ni doma, ker smo ravno šli z avtom. Meni je pa lepo ko pridejo, imamo zmeraj prištimano.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Maškarce
23.2.2012 7:57:10   
amyZ
Midva sva v mestu pa so pršle v torek samo 2x po dve maškare. Malo. Ampak so me pa ene celo presenetile ker so pele, nisem še doživela tega, čeprav naj bi po tradiciji vedno kaj zapele.
Jo včasih smo mi obdelali pol mesta okrog, sploh kakšne ulice s hišami. To je bilo veselja. Zdaj pa tega očitno res ni več toliko. Bilo pa bi lepo, če bi še hodili, da bi lahko tudi jaz svoje otroke navdušila nad tem. Pa ne more biti potem edini, ki hodi okrog.user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Maškarce
23.2.2012 8:51:10   
Najaa
Škoda, ker ta navada izumira. Ko smo bili mi majhni, smo 3 dni hodili po vasi in se kazali. user posted image Zdej živimo v bloku in niti ena maškara ni pozvonila. Škoda, meni je pa to lepo in imam vedno doma kaj za posladkat se.

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Maškarce
23.2.2012 11:20:44   
Andromeda
Lansko leto jih je bilo ogromono, povečini mularija iz našega in sosednjih blokov, letos so nam pozvonili v soboto ravno, ko sem dala kosilo na mizo in jim nisem odprla, potem pa ni bilo več nikogar, si verjetno tudi med sabo poročajo kam se splača it in kam ne user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?