|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modni kiksi
11.2.2012 21:58:16   
HuAnita
... a smo to že imele?
Vaši največji modni kiksi:___________________________________?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modni kiksi
11.2.2012 22:03:41   
LuLu
V času, ko sem imela najlepšo postavo sem nosila ozke žametne hlače in karirasto široko srajco, skoraj do kolen... Rokerca v 80/90-tih. Kaj bi dala za tako postavo, samo v minici bi bila, pa v majicah do popka... user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modni kiksi
12.2.2012 11:16:00   
HuAnita
To smo se tudi me zandjič pogovarjale, bulerje, čim bolj široke in dolge puloverje, kavbojke boh ne dej ozke, mislimuser posted image  ko smo bile postavne študentke, enostavno nismo znale izkoristiti 'potenciala'....
Je pa res, da pri nas konkretno niti nisem imela možnosti, da bi se kaj na veliko 'rihtala'...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modni kiksi
12.2.2012 11:35:01   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

To smo se tudi me zandjič pogovarjale, bulerje, čim bolj široke in dolge puloverje, kavbojke boh ne dej ozke, mislimuser posted image  ko smo bile postavne študentke, enostavno nismo znale izkoristiti 'potenciala'....
Je pa res, da pri nas konkretno niti nisem imela možnosti, da bi se kaj na veliko 'rihtala'...


Jaz pa temu ne bi rekla modni kiks, pač takrat sem se tako počutila in je to bil moj stil oblačenja. Jaz si ne predstavljam da bi si takrat oblekla neko super ozko majico do popka, pa obula šolne s peto user posted image Uh...Pa ne zaradi pomanjkanja samozavesti, ampak enostavno to ni bil moj stil. Ok, visokih pet ne obujem niti danes - razen ob redkih prilikah.

Kar je  meni moj totalni modni kiks so pa ravno eni čevlji z visoko peto, takšno debelo in visoko kakšnih 10 (ali več) cm. Grdi za crknit, sploh ne vem kaj mi je bilo da sem jih kupila in obula - samo enkrat in nikoli več user posted image

Drugače pa - nikoli, ampak res nikoli ne bi obula tistih tenisk z debelim podplatom, ki so trenutno tako IN! Koma. Ravno tako mi nikoli niso bili všeč ti rave on čevlji s takšnimi debelimi podplati.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modni kiksi
12.2.2012 11:47:00   
Špacka
Evo, še ena takšna....visoka in suha, na meni pa 2 številki prevelika oblačila, široke hlače, srajce, puloverji, bulerji, ampak v tistem času to ni bil modni kiks, ampak modauser posted image
Ne bom nikoli pozabila, ko se je moda počasi začela spreminjat in sem si včasih že oblekla ozko majčko ali ozke hlače in mi je enkrat sosed rekell, da super, da sem toliko shujšala, vse čestitke za pogum in vztrajnost, moja teža je bila pa že par let ista user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modni kiksi
12.2.2012 13:58:56   
Taddy78
uf...ta pa bo lahka...bila sem kao v koraku z modo, ampak to sem pomoje mislila samo jaz. Postava sicer isto bila za xxs velikosti (xxs ker  sem pod 160cm), sm pa imela obdobje trikojev. No in sem imela rdeč žametni triko, svetlečo široko srajco s potiskom in čevlje z nizko peto, potem pa je bil še pinki triko s črnimi pikami in isto široka srajca s potiskom user posted image
aja pa majica z vzorcem zebre, široke, prekratke črno bele črtaste hlače in čevlji z viiiiisoko debelo peto...

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modni kiksi
12.2.2012 14:09:47   
LuLu
joj, ja, spomnila sem se ramenskih podložkov.. ti so bili ogromni, jaz sem jih rada nosla...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modni kiksi
12.2.2012 14:22:50   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

joj, ja, spomnila sem se ramenskih podložkov.. ti so bili ogromni, jaz sem jih rada nosla...



user posted image user posted image user posted image
in to na bluzi z ultra velikim čipkastim ovratnikom... men je kar slabo ko vidim tiste slike z valete user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modni kiksi
12.2.2012 16:55:05   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

V času, ko sem imela najlepšo postavo sem nosila ozke žametne hlače in karirasto široko srajco, skoraj do kolen... Rokerca v 80/90-tih. Kaj bi dala za tako postavo, samo v minici bi bila, pa v majicah do popka... user posted image





A majice do popka so spet moderneuser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:03:00   
katy83
če zdaj za nazaj gledam je to zagotovo moje obdobje skaterskih hlač in majic...ampak ok, takrat je to bilo in, zdaj mi je hecnouser posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:03:41   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

joj, ja, spomnila sem se ramenskih podložkov.. ti so bili ogromni, jaz sem jih rada nosla...



user posted image user posted image user posted image
in to na bluzi z ultra velikim čipkastim ovratnikom... men je kar slabo ko vidim tiste slike z valete user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  točno...na njih sem pa čisto pozabila...adijo mio user posted image
Aja, sicer nima veze z modo, ampak a je katera xx let nazaj imela nad čelom xxl veliko špukfelno (tako smo jim pravili na štajerskem). Me smo si jo delale vsako jutro pred šolo. Večja oz. višja je bila boljše je bilo. kaka sem na slikah...ko papiga user posted image

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:16:52   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

joj, ja, spomnila sem se ramenskih podložkov.. ti so bili ogromni, jaz sem jih rada nosla...



user posted image user posted image user posted image
in to na bluzi z ultra velikim čipkastim ovratnikom... men je kar slabo ko vidim tiste slike z valete user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  točno...na njih sem pa čisto pozabila...adijo mio user posted image
Aja, sicer nima veze z modo, ampak a je katera xx let nazaj imela nad čelom xxl veliko špukfelno (tako smo jim pravili na štajerskem). Me smo si jo delale vsako jutro pred šolo. Večja oz. višja je bila boljše je bilo. kaka sem na slikah...ko papiga user posted image



Ja, vem kaj misliš. Pa fino z lakom pošpricana na je bila trda še več dni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:19:27   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

V času, ko sem imela najlepšo postavo sem nosila ozke žametne hlače in karirasto široko srajco, skoraj do kolen... Rokerca v 80/90-tih. Kaj bi dala za tako postavo, samo v minici bi bila, pa v majicah do popka... user posted image





A majice do popka so spet moderneuser posted image


Za mene bi bile takoj, če bi imela raven trebuh... že jutri user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:21:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Aja, sicer nima veze z modo, ampak a je katera xx let nazaj imela nad čelom xxl veliko špukfelno (tako smo jim pravili na štajerskem). Me smo si jo delale vsako jutro pred šolo. Večja oz. višja je bila boljše je bilo. kaka sem na slikah...ko papiga user posted image

Špukfelna user posted image  jaz sem jih mrzla, niti enkrat je nisem imela... so k mojim širokim srajcam bolj pasali ravni mastni lasje user posted image
Nazadnje sem jo vidla na Cameron D. v Nori na Mary - je tudi bila nekaj posebnega user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:24:55   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Aja, sicer nima veze z modo, ampak a je katera xx let nazaj imela nad čelom xxl veliko špukfelno (tako smo jim pravili na štajerskem). Me smo si jo delale vsako jutro pred šolo. Večja oz. višja je bila boljše je bilo. kaka sem na slikah...ko papiga user posted image

Špukfelna user posted image  jaz sem jih mrzla, niti enkrat je nisem imela... so k mojim širokim srajcam bolj pasali ravni mastni lasje user posted image
Nazadnje sem jo vidla na Cameron D. v Nori na Mary - je tudi bila nekaj posebnega user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  pupa me samo gleda kaj se tak smejimuser posted image user posted image user posted image
No moram povedat, da nam je dostikrat sfalilo laka za lase in smo se špricale s sladkano vodo...isto tak je stala ko kip.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:28:46   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

joj, ja, spomnila sem se ramenskih podložkov.. ti so bili ogromni, jaz sem jih rada nosla...



user posted image user posted image user posted image
in to na bluzi z ultra velikim čipkastim ovratnikom... men je kar slabo ko vidim tiste slike z valete user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  točno...na njih sem pa čisto pozabila...adijo mio user posted image
Aja, sicer nima veze z modo, ampak a je katera xx let nazaj imela nad čelom xxl veliko špukfelno (tako smo jim pravili na štajerskem). Me smo si jo delale vsako jutro pred šolo. Večja oz. višja je bila boljše je bilo. kaka sem na slikah...ko papiga user posted image



Ja, vem kaj misliš. Pa fino z lakom pošpricana na je bila trda še več dni. user posted image user posted image user posted image


ahahaha...se spomnim, ko sem morala na EEG , pa sem pol ure rabla, da sem si razčesala ta val...ojojoj

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:29:02   
valči

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

joj, ja, spomnila sem se ramenskih podložkov.. ti so bili ogromni, jaz sem jih rada nosla...



user posted image user posted image user posted image
in to na bluzi z ultra velikim čipkastim ovratnikom... men je kar slabo ko vidim tiste slike z valete user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  točno...na njih sem pa čisto pozabila...adijo mio user posted image
Aja, sicer nima veze z modo, ampak a je katera xx let nazaj imela nad čelom xxl veliko špukfelno (tako smo jim pravili na štajerskem). Me smo si jo delale vsako jutro pred šolo. Večja oz. višja je bila boljše je bilo. kaka sem na slikah...ko papiga user posted image


Ja,ja špukfelneuser posted image
user posted image user posted image ,za crknit,kake smo ble!!!!Smešne.Bolj,ko je bilas velika in trda,boljša je bila.Zraven pa konjski čop.Pa široke podvihane kavbojke in šuškavo trenerko gor-anorak.Pa popolna barvna nrusklajenost.Sedmi razred,jao,ko te slike gledamuser posted image

Pa za birmo sem si trajno dala delat,pa šminka,ma ne bi se več taka gor naštimala,nikoli.Ko ena tetka sem bila s trajno na paža.Pa še škofu sem šopek dala in brala,sem bila med ta glavnimi ...mislim.

Kje so tisti cajti.Hecni cajti.Pa čimbolj pisano.Pa španarce,ki so se svetile,pa dolgi puloverjiuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:33:13   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: valči


Ja,ja špukfelneuser posted image
user posted image user posted image ,za crknit,kake smo ble!!!!Smešne.Bolj,ko je bilas velika in trda,boljša je bila.Zraven pa konjski čop.Pa široke podvihane kavbojke in šuškavo trenerko gor-anorak.Pa popolna barvna nrusklajenost.Sedmi razred,jao,ko te slike gledamuser posted image



Kje so tisti cajti.Hecni cajti.Pa čimbolj pisano.Pa španarce,ki so se svetile,pa dolgi puloverjiuser posted image


hehe, kaj sva se midve slučajno družile...user posted image user posted image user posted image ja se je fajn spomnit na tiste čase...pa kaj si nor, saj je že khm,khm...23 let od tega user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:35:41   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

No moram povedat, da nam je dostikrat sfalilo laka za lase in smo se špricale s sladkano vodo...isto tak je stala ko kip.


Tudi pivo je držalo, ampak to je bilo bolj za vikend, za ven, ko je itak vse po alkoholu smrdelo.
Pa še brušen đins (Đins generacija pač user posted image ) in na hlačnicah ob strani zašiti trakovi... pa broške,  pa našitki... huh, takrat smo res bili frajerji user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:35:48   
valči
Pa za valeto sem imela oblečene take široke črne hlače in široko belo bluzo z mocartovim vstavkom na gumbih,pa črne nizke čevlje.Te hlače so še imele gor všite široke naramnice.

Sva z atejom pol Maribora obrnila,ko sem to hotla imet oblečenouser posted image
Pa pol na valeti sem pela z ansamblom pesem:Rad bi ti rekel nekaj lepega"Mi je pevec dal vrtnico in gor povabil,je bil tako lep,sem se kar malo zacopala...Joj,kje so tisti cajti.Lepi so bili,nikoli več.Pa ata je bil tako ponosen name,sedaj pa ga več niuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:37:41   
valči

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: valči


Ja,ja špukfelneuser posted image
user posted image user posted image ,za crknit,kake smo ble!!!!Smešne.Bolj,ko je bilas velika in trda,boljša je bila.Zraven pa konjski čop.Pa široke podvihane kavbojke in šuškavo trenerko gor-anorak.Pa popolna barvna nrusklajenost.Sedmi razred,jao,ko te slike gledamuser posted image



Kje so tisti cajti.Hecni cajti.Pa čimbolj pisano.Pa španarce,ki so se svetile,pa dolgi puloverjiuser posted image


hehe, kaj sva se midve slučajno družile...user posted image user posted image user posted image ja se je fajn spomnit na tiste čase...pa kaj si nor, saj je že khm,khm...23 let od tega user posted image

V srednjo sem hodila v Maribir,v osnovno pa v Grajeno,tako da mordauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:38:41   
LuLu
Moja obleka za valeto... ajoj. Doma zašita, ker sem bila navajena na unikate, ker sva z mamo nonstop šivale takrat. Črno-bela zebrasta majica in belo dolgo krilo user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:40:43   
valči

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

No moram povedat, da nam je dostikrat sfalilo laka za lase in smo se špricale s sladkano vodo...isto tak je stala ko kip.


Tudi pivo je držalo, ampak to je bilo bolj za vikend, za ven, ko je itak vse po alkoholu smrdelo.
Pa še brušen đins (Đins generacija pač user posted image ) in na hlačnicah ob strani zašiti trakovi... pa broške,  pa našitki... huh, takrat smo res bili frajerji user posted image
Pa ratrgana kolena,težki frajerji,pa đins jakne...
Pa raztrgana kolena na kavbojkah,kaki frajerji,pa đins jakne...



_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:45:00   
pelin
user posted image user posted image ja tut jaz sem mela takšno strehco ( tako smo rekli temu "tupeju"v naših koncihuser posted image ), samo na to ne gledam kot nek modni kiks, ker se je takrat to sto na uro nosilo...So pa moj definitivni modni kiks eni totalno kurb..irski rdeči salonarji s fuuul visoko peto, ki sem si jih kupila enkrat ko sem bila malo adijo. Vračala sem se iz enega zeloo težkega sestanka in sem rablila nekaj za izklopt...takrat grem ponavadi v šoping in tako je bilo tudi takrat..Ko sem jih zagledala v izložbi sem si rekla "to je to kar rabim"...user posted image mojga je skoraj kap, ko sem jih prinesla domov in paradirala po kuhinji....Še sedaj me zagrabi smeh ko se spomnim....seveda sem se že naslednji dan streznila in šokirana ugotovila da tega niti pod razno ne bom nosila...Naši takrat še precej mlajši sraki pa so bili salonarji všeč za umret...prisvojila si jih je in v teh velikih špičakih štorkljala po stanovanju...čeprav je pri tem precej uničila pete, se po pravici povedani niti nisem sekirala...vsaj nekomu so bile v veseljeuser posted image ...

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: modni kiksi
12.2.2012 17:49:56   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

No moram povedat, da nam je dostikrat sfalilo laka za lase in smo se špricale s sladkano vodo...isto tak je stala ko kip.


Tudi pivo je držalo, ampak to je bilo bolj za vikend, za ven, ko je itak vse po alkoholu smrdelo.
Pa še brušen đins (Đins generacija pač user posted image ) in na hlačnicah ob strani zašiti trakovi... pa broške,  pa našitki... huh, takrat smo res bili frajerji user posted image



Jeeee...joj kak to vse pozabiš....našitki ja. Potem so en čas bile popularne vinsko rdeče kavbojke in all starke v isti barvi.  Pa tunike, spodaj pa plasirano krilo in to tak, da se je plasirka videla mogoče samo 3 cm. Pa kavbojski škornji, pa škornji nad kolenom (ti so sedaj spet v modi). Mogla sem biti grozna v njih, ker sem vlka za štopl in pol...

No jaz sem bila na valeti kar lepa...user posted image  pa res...

Sem pa na osnovno in srednjo hodila v MB...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?