|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 14:51:52   
Julija08
Zadnjič sem pri Preverjenem gledala prispevek glede teh internetnih ponudnikov, ki ponujajo določeno storitve, nakupe po ful ugodnih ceneh tudi do 80% popusta.

Jaz sem zadnjič kupila eno ful poceni notranje in zunanje pranje avta, danes pa 1kg pohanega piščanca za manj kot 5€ user posted image user posted image user posted image sicer nisem še nič izkoristila, ampak dejansko če je res tako kot piše se ful splača.
Pa me zanima se vi tega kaj poslužujete in kakšne imate izkušnje.

Pa katera stran še obstaja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 14:55:02   
Kerensa*
Konstantno kupujem na Kolektiva, 1nadan, Zbitacena in Privoščitesi.

P.S. Kg pečenega piščanca je v InterSparu redna cena cca. 5€. user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.9.2011 15:33:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 16:03:43   
Anonimen
Kupujem itak ... 3 mesece sem naprimer jedla med tadolgim delavnikom na račun kolektive topli obrok za 1,5€ ... kul, ne? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 16:27:02   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08
... kakšne imate izkušnje.

Ti popusti so način kako ti izvleči denar. Kako te pripraviti to tega da kupiš, kar drugače sploh ne misliš.

Saj ne rečem, da VČASIH ni ugodno. Ampak samo kadar je popust vsaj 70%. Kar je manj je zame nateg. Npr. porcija lignjev za 2 osebi je bilo 5eur - se splača. Ampak normalna (nenormalna user posted image ) cena je 25 eur - to pa itak nikol ne bi šel tja.

Pa še to, ko ješ pohanega piščanca ti paše zraven malo solate-zelenjave, pa pijače in na koncu te pride približno kot če bi šel kam na malico. Zato mora biti popust res dober.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 18:35:21   
karamela
Obstaja  stran (vtipkaj  v google vsikuponi), kjer imeš cca 10 ponudnikov na enem mestu. Redno gledam oz. preletim čez ponudbo vsak dan, že kar nekaj časa. Koristim pa skrbno premišljeno in v okviru financ, ki so mi na voljo. Koristila sem že parkrat pizze bile so po 1,50  do 2,75 Eur, celodvnevno karto za bazen za celo družino , pa prvič v življenju sem šla na pedikuro , pa po dveh letih sem si prejšnji mesec kupla ugodno nego obraza,  za otroka pa jahanje za 2 uri.. Nekako se mi zdijo stvari bolj dostopne in sicer stvari, ki so bolj za dušo in sprostitev katere si itak privoščim prej recimo na 2-3 leta, sedaj pa mogoče 1x letno. (pedikura,manikura,nega obraza) Do sedaj še nisem imela slabih izkušenj.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 20:06:31   
K_a_t_i
Tuki mate pa vse (se mi zdi, no):
http://popusti.ceneje.si/


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 21:00:05   
Najaa
Kupim ja kadar res kaj rabim in vem, da bom porabla. Razna hrana je itak poceni in super, sem bila pa totalno razočarana nad foto albumom... sicer niso oni krivi, ampak ponudnik, pa vseeno.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1na dan, Kolektiva...
22.9.2011 21:30:42   
Aja1
Sem parkrat že kupila in tudi izkoristila. En bon za razvajanje v dvoje pa še čaka na malo hladnejše dni. Komaj čakam.

_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 9:07:17   
Kerensa*
Pa na FB je tudi Kupujmo.si in Lime&Tonic.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 9:33:09   
Julija08
Jaz bom pa zdaj to res kar malo čekirala, ker si pač ne morem privoščiti vsak mesec masaže, pedikure...v bistvu si jo privoščim takrat ko dobim bon za rojstni dan, sedaj bom pa malo spremljala in si 1x na mesec privoščila kako malenkost (pa se kaditi sem nehala, tak da sem si zračunala, da bom vsaj 200€ prišparala) in se bom malo pocrkljala.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 9:34:09   
skuštrana
Jaz zadnje čase full to kupujem - vikend pakete user posted image

Smo bili že v Sarajevu, pa Bohinj, pa Gorski kotar...  Praga še čaka...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 9:39:03   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz zadnje čase full to kupujem - vikend pakete user posted image

Smo bili že v Sarajevu, pa Bohinj, pa Gorski kotar...  Praga še čaka...





A tud za tujino imajo? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 9:45:27   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz zadnje čase full to kupujem - vikend pakete user posted image

Smo bili že v Sarajevu, pa Bohinj, pa Gorski kotar...  Praga še čaka...





A tud za tujino imajo? user posted image user posted image user posted image



Ne vem za slovensko kolektivo, jaz največ kupujem na hrvaški, ker smo pač na Hrvaškem. Ma je bil Pariz, pa Beograd...Samo povsod pa res ne moremo it



< Sporočilo je popravil skuštrana -- 23.9.2011 9:46:12 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 9:49:11   
Julija08
Aha, sej je na desni več držav napisanih, verjetno potem lahko vsi kupujemo povsod...to je pa kul!!!

Mater kje jaz živim, pojma nimam o teh stvareh.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 11:42:53   
darja.mark
Evo še ena stran z vsemi ponudbami

http://www.vsikuponi.si/koots/deals.php

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 13:40:59   
pomar*ANČA*
večinoma so dobre, je pa tudi ena slaba izkušnja.

a se lahk izkašljam, ker sem bila kar mal jezna nanje, pa če bi lahko dajala ocene bi dobili pošteno slabouser posted image uglavnem pri starem vozu sem vzela ploščo za dve osebi, ker sem že jedla pri njih vem da je plošča za dve osebi kar konkretna in da je dve osebi ne pojesta. uglavnem ko smo šli na račun kupončka jest je bila plošča za eno os, pa še to bi bil marsikdo lačen, ena klobasica na pol, dve res mali pleskavici, dva čevapa.... malce za poskusituser posted image

drugače pa same pohvale.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 14:30:32   
*bubi*
Kupovala sem preko bigdeal in 1nadan.
Do sedaj: folijo za polepšat laptop, fotoknjige pri Digifot in fotonaredi, masažo, pranje avtomobila. No, to pranje še čaka, da avto tja odpeljem user posted image . Vse ok, vse brez težav, z vsem zadovoljna.

Mama je kupila vikend paket v Bohinju in bila zelo zadovoljna user posted image  (preko tretjega ponudnika, ne vem točno, katerega).

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 15:00:58   
tehnofil
Dobro je treba prebrat, kaj ponujajo.


npr. e-boni: "95% popusta pri nakupu vrednostnega bona za .... Plačajte samo 1,5€ za bon v vrednosti 27,48€!"

Samo to je dejansko le 18% popust, saj aparat stane 175eur s kuponom pa 142eur.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1na dan, Kolektiva...
23.9.2011 18:46:15   
*bubi*
na kaj takega nisem še nikjer naletela.... da si kupiš bon za popust? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1na dan, Kolektiva...
24.9.2011 16:17:09   
onka
So stvari,  ki so lažje dostopne - recimo razvajanje, ki se ga sicer ne bi drugače marsikdo privoščil,
obenem pa je to tudi malce zavajanja - smo kupili par kuponov za pice pred poletjem, kot je rekel Tehnofil, še pijača in strošek za družino je lahko vseeno visok.

Samo v vednost in v razmislek pri nakupih; za pustolovski park smo dali za bon za eno osebo iz 15eur znižano na 7,50eur. Seveda kupim dva kupona za naši dve punci, ki sta stari do 16 let.
Pridemo tja, cena odraslega je bila 15 eur, otroci do 16 let = 10 eur, najmanjši = 7,50eur. Tako da smo privarčevali 5 eur in ne polovično. Imele pa so se res super, prijetna izkušnja, za katero se najbrž drugače ne bi odločili.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1na dan, Kolektiva...
26.9.2011 8:56:17   
skuštrana
Samo v vednost in v razmislek pri nakupih; za pustolovski park smo dali za bon za eno osebo iz 15eur znižano na 7,50eur. Seveda kupim dva kupona za naši dve punci, ki sta stari do 16 let.
Pridemo tja, cena odraslega je bila 15 eur, otroci do 16 let = 10 eur, najmanjši = 7,50eur. Tako da smo privarčevali 5 eur in ne polovično. Imele pa so se res super, prijetna izkušnja, za katero se najbrž drugače ne bi odločili.


Zato pa jih jaz vedno prej povrašama kako je s tamalimi, kaj se mi bolj splača - dokupit kupon ali vzet po normalni ceni, ker nekje se bolj splača vzet po normalni ceni.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1na dan, Kolektiva...
18.7.2012 8:44:35   
gaja
Zdravo,
ker nisem še nikoli kupovala preko kuponka,.... me zanima sledeče, če katera mogoče ve. Zasledila sem današnjo ponudbo

50% popust na 3 nočitve z zajtrkom za 2 osebi v hotelu Montebaldina**
Plačajte 139€ namesto 280€ za 4-dnevni oddih v kraju San Zeno di Montagna ob Gardskem jezeru!

pa me zanima kako to sploh kupiš, naročiš in kako to koristiš. Se pravizanima me postopek kako to deluje.
Hvala za informacijo, ki mi bi zelo prav prišla.
Lep dan 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1na dan, Kolektiva...
18.7.2012 8:48:41   
Tippi
Meni so te stvari superduper! Do zdaj smo izkoristili centriranje gum, pa celodnevna kopanja, savne, kakšne kulinarične zadeve, ipd.

Res se splača!

(odgovor članu gaja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 1na dan, Kolektiva...
18.7.2012 8:51:47   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: gaja

Zdravo,
ker nisem še nikoli kupovala preko kuponka,.... me zanima sledeče, če katera mogoče ve. Zasledila sem današnjo ponudbo

50% popust na 3 nočitve z zajtrkom za 2 osebi v hotelu Montebaldina**
Plačajte 139€ namesto 280€ za 4-dnevni oddih v kraju San Zeno di Montagna ob Gardskem jezeru!

pa me zanima kako to sploh kupiš, naročiš in kako to koristiš. Se pravizanima me postopek kako to deluje.
Hvala za informacijo, ki mi bi zelo prav prišla.
Lep dan 


1. Najprej se registriraš in potem vstopiš kot uporabnik.
2. Posredujejo ti na email potrditveni link, ki ga seveda tudi potrdiš.
3. vstopiš kot uporabnik.
4. izbereš ponudbo in jo poklikaš.
5. izbereš način plačila. jaz vedno izberem UPN nalog, ker ne zaupam svojih kartic internetu. Res da je potem dražje za tist euro provizije, ampak ziher je ziher.
6. če izbereš tak način kot jaz, ti pošljejo na email nalog.
7. izpolniš. plačaš.
8. dobiš potrditev kupona na svoj profil uporabnika.
9. sprintaš.
10. ko obiščeš tisti kraj, restavracijo, kozmetični salon bla bla bla, predložiš kupon in koristiš njihove usluge.

Upam, da sem ti dovolj nazorno opisala način, kako do cilja user posted image

Uživaj!

(odgovor članu gaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?