|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trije medvedi
23.11.2009 20:43:12   
*karina*
A mi lahko kdo prosim napise pravljico o treh medvedih, tista k gredo od doma in se vrnejo in je puncka v hisici. A je to zlatolaska in trije medvedi?
Namrec jo poslusajo v vrtcu, pa mi jo pripoveduje mali doma, pa ne vem kako se zakljuci, on mi pa tud ne ve povedat in hocem, da mu jaz user posted image
Hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trije medvedi
24.11.2009 9:03:00   
*alja*
http://www.enaa.com/oddelki/knjige/izd_1240_9789616615303_Zlatolaska_in_trije_medvedi

To je to.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trije medvedi
24.11.2009 9:04:38   
kapitan jan
Najbolje je vprašati vzgojiteljico v vrtcu. Jaz sem na roditeljskem sestanku predlagala, da bi  pesmica, ki se jo učijo, bila izobešene na oglasni deski. Vsak dan vzgojiteljice tudi napiše na kratko, kaj so v vrtcu počeli, katero pravljico prebrali, ali šli na sprehod,.. Potem pa na internetu najdem vse - pesmice in pravljice.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trije medvedi
24.11.2009 9:08:34   
*alja*
Še kratka obnova.
Zlatolaska gre od hiše ne da bi ubogala mamico in ostala doma. Pride v hišo medvedov, tam najprej zagleda na mizi kašo. Poskusi z največje skodelice, potem z srednje  in je prevroče, nato z najmanjše in je ravno prav topla ter jo poje. Nato gre naprej in vidi 3 stole. Največji in srednji sta prevelika mali je pa ravno pravšnji, se vsede in stol se zlomi. Potem gre v spalnico zagleda 3 postelje. Prva in druga sta preveliki mala je pa ravno prav. Se vleže in zaspi. V tem času se vrnejo trije medvedki. Zlatolaska nekaj zasliši in se zbudi, pri postelji stojijo medvedki, se ustraši in zbeži kolko jo noge nesejo domov. Trije medvedki pa žalostno gledajo za njo. Zlatolaska pa ni nikoli izvedela da so bili trije medvedki pravzaprav prijazni in so ji hoteli ponudit piškote.
Od takrat naprej je vedno ubogala mamico.

To je tak čist na kratko user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trije medvedi
21.10.2012 18:51:44   
zelenojabolko1
jaz pa bi rada izvedela avtorja od knjige zlatolaska in trije medvedki moja punca ima domače branje in si je izbrala to knjigo ampak bi rade zvedle avtorja v tisti knjigi ne piše user posted image

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trije medvedi
21.10.2012 19:08:18   
pelin
Zlatolaska in trije medvedki je v originalu ruska pripovedka...

(odgovor članu zelenojabolko1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trije medvedi
21.10.2012 19:14:06   
lily32
V naši knjigi piše, da je angleška ljudska.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trije medvedi
21.10.2012 19:19:06   
LuLu
Na "mojblink.com" pa imaš tudi risanko.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trije medvedi
21.10.2012 19:30:08   
pelin
Ta verzija, ki jo ponavadi uporabljamo pri nas v vrtcih in nižjih razredih je večinoma ta, ki je ruska...je pa res, da obstaja teh priredb in podobnih zgodb več...ena izmed starejših izhaja tudi iz Škotske...nekaj pa je tudi takšnih sodobnih priredb, pod katere se podpisujejo različni avtorji....Tako, da je odvisno, katero so uporabili v vrtcu pri vas....če je to, ki jo pri nas...Rusko...potem je konec tak, da jo deklica popiha skozi okno.....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?