|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Keks s smetano - rok trajanja
28.12.2012 17:58:20   
Paštetka
Naredila sem piškote,ki so filani s čokolado in smetano. Hranim jih sicer v hladilniku.
Zdaj mi pa naj nekdo pove kako dolgo jih lahko tako hranim. 5-6 dni bo OK?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Keks s smetano - rok trajanja
29.12.2012 12:23:17   
Paštetka
Nihče?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Keks s smetano - rok trajanja
29.12.2012 12:30:27   
Paštetka
Nihče?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Keks s smetano - rok trajanja
29.12.2012 12:34:26   
Shorty_
Hej,

pomoje 5-6 dni, več pa že raje ne, ker je le občutljiva smetana.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Keks s smetano - rok trajanja
29.12.2012 13:03:36   
Hope2
Jaz vse kar je kremastega, smetanastega držim v hladilniku nekje 3 dni, največ 4. Potem pa al itak ni več al pa gre v smeti.

Če se je ta čokolada in smetana pekla v piškotu potem bi kak dan podaljšala, drugače pa ne

kaj si pa delala?

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 29.12.2012 13:05:00 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Keks s smetano - rok trajanja
29.12.2012 14:42:19   
Paštetka
Ni se v piškotu pekla smetana. Je pa rastlinska smetana. Pa razmišljam da kremne rezine recimo, ki imajo ogromno smetane ali razne torte, imajo rok trajanja še dlje kot 5 dni. Ma delala sem tiste piškote, ko sem ti slikico poslala, pa je noter malo smetane. Pa sem delala v bistvu, da jih bomo imeli za silvestrovo še, pa sem se prekalkulirala v dnevih.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Keks s smetano - rok trajanja
1.1.2013 22:12:37   
LEJLA
Zdej sem verjetno že pozna....ponavadi pogledam rok trajanja na smetani in se temu prilagodim

lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




hrana ponoči
slovenka

Ali vašega 10-mesečnega malčka ponoči še hranite (oz. ste hranile)?

Da, enkrat na noč (31%)

Da, večkrat na noč (12%)

Ne (47%)

Drugo (10%)


Število vseh glasov: 305

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!