|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   htc x1 ali samsung galaxy s3 mini
12.4.2013 21:57:09   
Brinčika
Katerega bi vi izbrali , s katerim ste zadovoljni? Vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini
13.4.2013 9:39:36   
Anonimen
Nekaj časa nazaj sem imela Samsung Galaxy (ne vem ročno katera oznaka), pa sem komaj čakala, da ga zamenjam ... budilka je pa ni delala, tak da sem si po dolgih letih nabavila navadno vekerco, med pogovorom ga nisem smela imet naslonjenega na uho, ker je sogovornik slišal tapkanje (pa je bil zaslon zaklenjen) ... sem ga nesla na servis pa so rekli da tako pač je user posted image ... sem ga zamenjala za HTCja in nimam pripomb sploh ... super telefon user posted image

(odgovor članu Brinčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini
13.4.2013 10:38:50   
LuLu
Jaz sem mesec dni nazaj naštudirala telefone in se odločala med Samsung g. 3 mini ali kaj dražjega, večjega. Zdaj imam Sony Xperio.
Pomembno je, kaj želiš pri telefonu. Meni je bilo najbolj pomembno, da ima dober fotoaparat. Malo si prebere Test na dlani od Mobitela (njihova spl. stran) ali malo po forumih pogooglaj, pa primerjaj tehnične podatke med telefoni. Pač, primerjaj to, kar se ti zdi pomembno zate in seveda vprašanje, koliko si pripravljena za telefon odšteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini
13.4.2013 10:39:58   
LuLu
drugače pa HTC mi sploh ne potegne, sem sicer fenica Nokie, ampak malo zaostajajo v razvoju user posted image  če že zbiram med tema dvema, ki si jih napisala, potem sigurno Samsung.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: htc x1 ali samsung galaxy s3 mini
13.4.2013 15:03:47   
Hope2
Imam 2 htc-ja, delata ko šus, čeprav je en celo padel iz 2 m višine in se je okvir zviluser posted image . Naredi super slikeuser posted image
Kar se tiče smartphonov, je HTC zakon, med najboljšimi. Samsung se baje ne more kosat.
Ampak je res kar pravi lulu, odvisno sploh za kaj ga rabišuser posted image . Jaz sem oba podedovala, drugače mi dol visiuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 13.4.2013 15:06:48 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?