|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   starejši moški
22.3.2014 19:55:42   
Anonimen
Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje, glede starejših moških, kako razmišljajo.

Stara sem 25 let in sem spoznala dva moška, eden je star 43 let, drugi pa 40.

Tega, ki je star 43 let sem spoznala na fakulteti, ker on študira izredno, jaz pa redno. Slučajno sva se spoznala na nekem izpitu in me je prosil za pomoč pri študiju. Sem mu pomagala samo tako, da sem mu po e-mailu pošiljala gradiva. Nato je pa sam začel govorit, da se mi zelo zahvaljuje in da bi me rad povabil na pijačo. Pa sem mu povedala, da ne rabi, da bom itak tudi jaz rabila študijsko pomoč. Pa me je vseeno vabil na tortice-pa nisem šla, potem celo na večerjo-pa nisem šla, sem mu povedala, da ne morem. Potem sva se enkrat srečala na fakulteti, pa naj bi šli skupaj več ljudi ven na pijačo, nakar sva na koncu sami midva ostala-sicer je bilo zelo hitro, ker sem rekla, da moram iti. Ko pa sem jaz potrebovala pomoč, se je pa zelo potrudil-mi je dal več gradiva, kot sem ga potrebovala. Je ločen, ima sina, enako starega kot jaz.
Drugega, 40-letnika sem pa slučajno spoznala, ker je kolegici pisal, da se dobimo (bilo nas je vse skupaj 4). Nato je nekako dobil mojo številko in me vabil na pijačo. Povedal mi je sicer, da se rad zabava in ima fajn, vendar je pisal samo meni in ne kolegici. Če bi se rad samo imel fajn, bi lahko vse poklical, da bi se spet dobili in pogovarjali in hecali. Je samski, neporočen, brez otrok.

Zanima me, kaj hočeta tedva moška? Seks, prijateljstvo ali vezo??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: starejši moški
22.3.2014 20:14:12   
mateyka
glede na obnašanje ziher hočeta več kot prijateljstvo. če pa želita samo seks ali tudi resno vezo, je pa težko tako na pamet rečt - misli še ne znamo brat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: starejši moški
22.3.2014 20:49:45   
Anonimen
Hvala za odgovor. Ne razumem, zakaj bi sploh hotela z mano imeti kakrsnikoli odnos. Sem veliko mlajsa od njiju, seksipilna nisem, oblacim se kot najstnica, nisem zenstvena- nekako sta me zmedla s svojimi dejanji.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: starejši moški
22.3.2014 21:40:13   
josephine27
Kaj hočeta je težko reč, morda zgolj zabavo ali kaj več. Vsekkor zgleda, da ju nekaj na tebi privlači. Razlika v letih ni za vse tako zelo moteča. Meni so bili napr. vedno všeč starejši moški, tudi moj mož je strejši od mene ( ne sicer toliko kot sta ta dva starejša od tebe). Če te ne privlačita na tak način jima pač to povej. Dovolj sta stara, da bosta razumelauser posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: starejši moški
22.3.2014 21:44:26   
mateyka
jah, kaj veš kak okus imata.. lahko da je kaj drugega - mogoče si zanju lažji plen kot kaka bolj izkušena starejša? mogoče probata kak izi seks najt in nimata kaj zgubit. plus, mogoče tudi mislita, ker nisi izrazito ženstvena, da si recimo naivna in boš lahek plen, ker zaradi tega nimaš veliko izkušenj z moškimi. ali pa da nimaš veliko moških, ki bi ti dvorili in računata, da si dovolj nezbirčna, da boš tudi z njima zadovoljna?

eh, kaj veš kaj se dogaja v njinih glavah. pa itak nima veze kaj se njima dogaja. glavno je, da TI veš kaj bi rada. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: starejši moški
22.3.2014 21:59:22   
josephine27
Če čisto ugibam na podlagi tega kar si napisla, bi rekla, da pri drugem gre 99% samo za zabavo, seks... sploh zato ker je še sam omenil, da se rad zabava. Pač med svojo generacijo bolj težje najde ženske brez obveznosti za zabavo, kot med študenti. Pri prvem je malo bolj dvomljivo vse skupaj. Mogoče je zgolj osamljen in je tebe pač spoznal potom študija brez kakšnih posebnih namenov in si mu preprosto všeč. Mogoče išče pa tudi on razvedrilo. Nekje 50:50 bi rekla.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: starejši moški
22.3.2014 22:17:52   
Anonimen
Hvala obema za odgovore, se strinjam z obema. Pri prvem se mi zdi, da je osamljen in je spoznal mene, ki sem prijazna in imava skupno tocko- studij. Pomoje bi rad, da bi se vec druzila. Pri drugem pa pomoje hoce seks, tako kot je rekla mateyka- iz vseh teh razlogov ( misli, da sem naivna, mlade se ponavadi bolj zabavajo, ...). Sem se odlocila, da bom s prvim obdrzala ta studijski odnos- pomoc pri studiju, drugemu bom pa rekla, da nimam casa zanj. user posted image

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: starejši moški
22.3.2014 22:37:35   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala obema za odgovore, se strinjam z obema. Pri prvem se mi zdi, da je osamljen in je spoznal mene, ki sem prijazna in imava skupno tocko- studij. Pomoje bi rad, da bi se vec druzila. Pri drugem pa pomoje hoce seks, tako kot je rekla mateyka- iz vseh teh razlogov ( misli, da sem naivna, mlade se ponavadi bolj zabavajo, ...). Sem se odlocila, da bom s prvim obdrzala ta studijski odnos- pomoc pri studiju, drugemu bom pa rekla, da nimam casa zanj. user posted image


in tako mogoče zamudila zabave svojega življenja in najboljši sex brez obvez do sedaj user posted image

kaj bi ti rada še napiši... (če češ seveda) ali ustvarit družino, se učit, biti resna, se zabavat, sexat

en bo mogoče za nekaj dober, drugi za kaj drugega, mogoče sta oba ok, mogoče noben... zelo težko boš vedela preden probaš kaj več, še težje bomo me kaj svetovale

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: starejši moški
22.3.2014 22:37:46   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me, kaj hočeta tedva moška? Seks, prijateljstvo ali vezo??


Kaj pa hočeš ti?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: starejši moški
22.3.2014 23:08:48   
Anonimen
Ne vidim se v nikakrsnem odnosu s toliko starejsimi moskimi. user posted image Sprasevala sem zato, ker ponavadi se izognem moskim, kjer opazim, da bi oni nekaj hoteli, kar jaz nocem. Pri njima sem si pa mislila, da ker sta starejsa, da sem varna.

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: starejši moški
22.3.2014 23:39:22   
bucka*
Samo eno stvar si zapomni - PRI MOŠKIH NISI NIKOLI VARNA! user posted image

Ne glede na starost in interese, imajo večkrat skrite namene kot priznajo. Tudi sama sem kdaj mislila da sem varna, ker je vse skupaj mejilo na pedofilijo, pa nekako še vseeno probavajo, ker mislijo (ne vem sicer zakaj in kako in odkod dobijao te signale??!!), da se bo kaj izcimilo iz tega... Malo je čudno in nerodno potem, ko ugotoviš da bi dejansko kaj imeli s tabo user posted image

Prvega izkoristi za pomoč pri študiju in druženje, ampak tudi skrivni nameni niso izključeni. Sploh starejši moški znajo bit zelo potrpežljivi in spretni, še opaziš ne, kaj se grejo user posted image

Bottom line: Nisi varna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: starejši moški
22.3.2014 23:56:45   
Anonimen
user posted image hvala za nasvet.

(odgovor članu bucka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: starejši moški
23.3.2014 7:27:06   
josephine27
he he jaz sem mislila, da bom varna, ko se bom enkrat poročila in jih bo tisti obroček na roki mal odvrnil. Pa temu ni tako. Zgleda da jih res nič ne ustavi. user posted image
Jaz običajno če pride do takih situacij že takoj na začetku obrnem vse na hec in jim dam vedet da to ne bo šlo tako, da ni potem nihče kakorkoli prizadet.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: starejši moški
23.3.2014 9:58:03   
patrino
Čisto tako na brzino, ker mi je tole mal hecno-
- kot prvo:že v naslovu si napisala "starejši moški" ( osebno sem mislila, da gre za dedca pri najmanj šestdesetih user posted image ), vendar ti lahko povem, da moški pri štiridesetih sebe niti pod razno ne jemlje kot starejšegauser posted image in se mu ti zdiš ravno pravšnja. Posebej če je v kakšni krizi srednjih let.
-kot drugo: večina moških ve kje se izplača bezat za seks in kje le za prijateljstvo- baje to ženske izžarevamo kadar smo tudi same za stvar. Že res, da ima mogoče kateri od tvojih dveh " starejših" dečkotov pokvarjen radar, vendar, v večini primerov ( razen tistih res iber zateženih) kar nehajo silit, če jim to daš prav vedeti.
- kot tretje: nekako se mi zdi, da še ti sama ne veš, kaj bi rada od teh dveh tipov.Mislim, da si tudi ti v sebi zmedena, še posebej, če izhajam iz tega, da se opisuješ kot neseksipilno, oblečeno kot najstnico itd. Seksipilnost ima veliko različnih oblik , podobno kot okus oz. definicija posameznika kaj je zanj seksipilno.

V tvojih letih sem imela že dva škrata, pa sem se še vedno oblačila kot najstnica. Pa kljub temu glede svoje seksipilnosti nisem nikoli dvomila. Tudi meni so se nekateri štiridesetletniki zdeli kot dinozavri, vendar sem brez težav lahko v isto kategorijo uvrstila tudi nekatere več kot deset let mlajše brezvoljne in vase zagledane mladiče.

Kot so nekatere že prej rekle- kaj tipsona želita , ti mi niti pod razno ne moremo povedati, ker jih ne poznamo, ker ne poznamo tebe, ker ne vemo, kako se ti obnašaš v smislu, kaj tvoje obnašanje in " neseksipilnost " obljubljata. Osebno lahko samo navržem, da se"starina" od 40 let ponavadi ne ozira za petindvajsetletnicami zato, da bi si izmenjala vzorčke za kvačkanjeuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: starejši moški
23.3.2014 12:01:24   
Anonimen
Jaz se oblacim bolj najstnisko iz dveh razlogov. Eden je ta, da mi je tak stil vsec, drugo pa to, da se s tem zavarujem pred starejsini moskimi. Vem, da moski veliko raje pogledajo za punco, ki je seksi oblecena. In sem mislila, da ce sem tak oblecena, da itak vedo, da se druzim z ljudi mojih let. To, a se pocutim seksipilno, ali ne, nima veze s tem, da ne vem, kaj bi rada od njiju. Sem samo realna... Me je pa tale 40letnik vprasal, kaj si mislim o vezi in seksu s starejsim, pa sem mu rekla, da se v vezi ne vidim, kar se seksa tice, pa da ne vem (mogoce sem tukaj naredila napako ?). Pa rekel mi je, da mu je vsec, da sem iskrena, pa lep nasmeh- jaz mu nisem nic rekla, samo rekla sem, da moram iti in sem sla. Nisem pa pricakovala, da mi bo cez par tednov pisal.... Tako kot nisem pricakovala od 43 letnika, da me bo vabil ven... Dobro je, da se zavedam svojih gibov in kretenj, da ne bi slucajno onadva videla kakih signalov. Pa ce mi se kdaj piseta, bodo sms-i zelo kratki in uradni.

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: starejši moški
23.3.2014 12:17:23   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
se oblacim bolj najstnisko ... da se s tem zavarujem pred starejsini moskimi.


A si prepričana, da z najstniškim oblačenjem 'odženeš' starejše 'snubce'?
Kaj pa, če jim s tem ravno pokažeš svojo mladost, nedolžnost in neizkušenost, pa jim je to bolj všečno, kot ukvarjati se s katero drugo, ki daje vedeti, da je izkušena oz. jih zna drugače presoditi (- primerjati z drugimi moškimi)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: starejši moški
23.3.2014 12:23:18   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz se oblacim bolj najstnisko iz dveh razlogov. Eden je ta, da mi je tak stil vsec, drugo pa to, da se s tem zavarujem pred starejsini moskimi. Vem, da moski veliko raje pogledajo za punco, ki je seksi oblecena. In sem mislila, da ce sem tak oblecena, da itak vedo, da se druzim z ljudi mojih let.


zelo naivno in nezrelo razmišljanje user posted image

ampak nima veze, si le 25 let in imaš še čas spoznati, da so starejši gospodi zelo različni med seboj, (kot vsi ostali v vsakem obdobju, obeh spolov) in da je tvoj razlog za tako oblačenje čisto mimo. Bi na hitro rekla, da se preveč ukvarjaš z drugimi, predvsem moškimi - starejšimi user posted image
Sprosti se, oblači se tako, kot tebi paše zaradi tebe, ne razlagaj si drugih ljudi, nikoli nobenega na tem svetu ne boš spoznala do zadnje pikice. S sabo se več ukvarjaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: starejši moški
23.3.2014 12:49:58   
Anonimen
Hvala, hvala, sta mi dale malo razmisljat. Ja, jaz se od nekdaj bojim starejsih moskih. Se bom oblacila tako kot je meni vsec, ne glede na druge.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: starejši moški
23.3.2014 13:04:21   
LuLu
zakaj se jih pa bojiš?

pa zelo se te da obrnit. Takoj se strinjaš z vsem, kar smo napisale user posted image

Previdno tako v življenju, ne starejši, še mulo mladoletni te lahko obrne, če boš tako lahka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: starejši moški
23.3.2014 13:53:32   
Anonimen
Oce mi je ze govoril, da se moram pazit moskih. Izkusnje so me pa naucile, da je bolje, da se starejsih izogibam. Ze v osnovni soli so me kaki 50letniki zeleli slatati, vabili seb domov in podobno. In zato se jih raje izogibam in imam mir pred njimi. Z moskimi mojih let se pa zelo dobro razumem, vecinoma razvijem prijateljski odnos. user posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: starejši moški
23.3.2014 14:16:18   
LuLu
če se kljub zavedanju zakaj imaš tak odnos do starejših moški, še vedno jih izogibaš in kot vidim, imaš problem... razmisli o kaki psihoterapiji. Strah pred starejšmi moškimi ni v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: starejši moški
23.3.2014 15:23:57   
malaMravljica
Lulu, je ze prav, da se boji starejsih moskih. Taki starejsi, tam pri 40 do 45 let, ej to so uaaaaahhhh posasti user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: starejši moški
23.3.2014 15:54:38   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

če se kljub zavedanju zakaj imaš tak odnos do starejših moški, še vedno jih izogibaš in kot vidim, imaš problem... razmisli o kaki psihoterapiji. Strah pred starejšmi moškimi ni v redu.

Ne rabim nobenega terapevta, ker jaz lahko vseeno normalno funkcioniram v njihovi blizini. Samo pac raje se jih izogibam- kaj mi pa to skodi? Ce bom rabila 50- letnega voznika busa vprasati za smer, ga bom brez problema. Ne bom pa rinila v neko druzbo starejsih, je dovolj mlajsih naokoli. Tudi teh dveh, ki mi piseta, se ne bojim, ker se mi zdita vredu, nimam pa zelje po druzenju z njima.

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: starejši moški
23.3.2014 16:16:05   
LuLu
kaj pa če bo tvoj šef star 40 in več in boš vsak delovni dan z njim... boš sproščena? Ali pa sodelavec/ci...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: starejši moški
23.3.2014 16:51:13   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

če se kljub zavedanju zakaj imaš tak odnos do starejših moški, še vedno jih izogibaš in kot vidim, imaš problem... razmisli o kaki psihoterapiji. Strah pred starejšmi moškimi ni v redu.

Ne rabim nobenega terapevta, ker jaz lahko vseeno normalno funkcioniram v njihovi blizini. Samo pac raje se jih izogibam- kaj mi pa to skodi? Ce bom rabila 50- letnega voznika busa vprasati za smer, ga bom brez problema. Ne bom pa rinila v neko druzbo starejsih, je dovolj mlajsih naokoli. Tudi teh dveh, ki mi piseta, se ne bojim, ker se mi zdita vredu, nimam pa zelje po druzenju z njima.

O marička pomagaj nouser posted image Iz trenutka v trenutek mi je bolj jasno, zakaj se tela dva "pohotna starčka" sučeta okrog. Če ne druga, se vsaj narežita , ko poslušata določene zadeve.
Ja ta mladi, ki jim je seks španska vas so bolj varni mladim dekletom kot taki tipi srednjih let, ko mislijo samo s spodnjo glavouser posted image .
Eh, kako imamo različne izkušnje. Že tiste v osnovni šoli se precej razlikujejo. Ti se spominjaš, da so te hoteli otipavati petdesetletniki, jaz se dobro spomnim, kako smo pred hormonsko podivjanimi sošolci s sošolkami marsikdaj bolj kot ne bežale na wc , da so nas pustili pri miru.

Če ti ni do druženja s starčkoma, zakaj jima tega enostavno ne poveš? Lahko jima rečeš, da se ti zdita zaradi njune starosti v iber seksualno nevarna user posted image Ti se jih boš znebila ,onadva bosta šla pa stran s tako velikim egom, da ga bosta komaj nosilauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?