|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Omiš - Sagitta
29.7.2010 11:49:21   
noranate
Ker več ljudi več ve user posted image , bi rada iz prve roke zvedela, kako ste bili zadovoljni v Sagitti v Omišu. Ste bili v hotelu ali apartmajih, predvsem ali je vredno tega denarja. Punce, razpišite se in hvala! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Omiš - Sagitta
30.7.2010 9:43:34   
felicia
lani smo bili v Omišu vendar v kampu tako da ti lahko samo povem, da je bila voda mrzllllllla, ker se v morje vliva reka. tako mali ni ne vem kolk užival. mi pa tudi ne. kje se pa nahaja ta sagitta pa ne vem

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Omiš - Sagitta
20.8.2010 11:32:18   
gradnik12
user posted image Ravnokar smo prispeli od tam, kjer smo bili 10 dni, bilo pa je tako, da tam dol na plaži dobiš tisto kar je "dal Bog"(čist-topla voda, en pedolin, en tuš na plaži za cca 2000 ljudi, za obroke je pašta, krompir, meso 2 kvalitete, zamrzneni cvrti morski fileji, cvetače ne manjka, pijača je prašek z vodo iz avtomatov, kar je vredno so nižje cene kot na bližnji Makarski rivieri izven penzionske porabe. Imel pa sem tudi dve slabi izkušnji s trgovci v Baški vodi, ko sem iskal večjo številko izdelka sem dobil odgovor "PA DAL SI TI SLOVENAC, PA NE VIDIŠ DA MI OČEŠ SVE POCEPATI". Predlagam namestitev v sobah ali bungalovih, ne pa apartmaji, kjer se spi na kavčih.

Prijetne počitnice

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Omiš - Sagitta
19.5.2011 21:11:16   
Edina
tudi mene zanima Omiš, in sicer ta hotel sagitta... plaža itd...
hvala


_____________________________

V življenju je najlepše......biti MAMA!

(odgovor članu gradnik12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Omiš - Sagitta
21.5.2011 23:59:24   
divjaovčka
Holiday Village Sagitta bungalovi imajo res samo dve **, hotel pa ***, a je to trenutno najbolj ugodna ponudba za ALL INCLUSIVE za družine. Imaš brezplačni parking v hotelu, brezplačne ležalnike ob bazenu, uporabo večnamenskega igrišča, animacijo, polega samopostrežnih zajtrkov, kosil in večerje, prigrizki popoldne, čaj, kava.
Nahaja se v borovem gozdičku, kar je pomembno za otroke, da se lahko umakneš s plaže v največji vročini. je pa res 7 km od centra mesta.
Jaz mislim, da je to to za ta dnar!

(odgovor članu Edina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Omiš - Sagitta
12.1.2016 18:05:54   
Miha .n
Letos imajo tudi dober first minute popust v tem Turističnem naselju

(odgovor članu divjaovčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?