|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška
16.5.2016 10:09:43   
josephine27
Naj najprej povem, da sem bila nazadnje zase na bolniški pred 5 leti, ko sem bila noseča, za otroka pa pred 3 leti, ko je bil na operaciji. In zdaj je dobil otrok norice. V vrtec seveda ne more. Tašča je dvignila roke, moji so vsi v službah. Vzela sem bolniško, da bom z njim doma. Če bi se šlo za kak dan bi že nekako možem zmučakala te urnike ( tako kot do zdaj ko je zbolel) ampak za tolk dni pa ne gre. In ko kličem šefa, da me ne bo mi začne nabijat slabo vest. Človek se res začne slabo počutit, vem, da sem določene sodelavce pahnila v drek ampak ene so na bolniški vsak mesec. Zdaj se počutim kot, da špricam šolo. A ima še katera slabo vest, če gre na bolniško za otroka? Sprašujem se al sem normalna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolniška
16.5.2016 10:35:08   
petea
Si normalna.

In si mama, ki mora/želi poskrbeti za zdravje in zdravljenje svojega otroka.

In tvoj šef je 'normalen' šef, ki mu je naloga, da teži svojim delavcem, da so čim bolj produktivni.


(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška
16.5.2016 11:17:41   
bskrle
Ja to je noro, ampak je to tudi test, da vidiš, kakšne imaš prioritete in vrednote
Ne nasedaj temu,da ti nekdo hoče nabijati slabo vest

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška
17.5.2016 20:36:21   
gsatalema
Ne nasedaj na nabijanje slabe vestiuser posted image . To počnejo skoraj vsi šefi.

V prvi vrsti si mama, in naša dolžnost je, da poskrbimo za svoje otoke in prav je , da si se tako odločila in vzela bolniško.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška
29.5.2016 18:12:47   
Johannca
Malo čuden šef je tale, če ostale na bolniški kaj dosti ne pogreša. Kar bi pomenilo tudi, da bolj slabo delajo mogoče. In si mogoče vzemi to kot kompliment, da si dobra delavka.
Zdravje je na prvem mestu, tudi služba sicer. Vendar, če ne gre drugače, naj bi bil delodajalec zmožen zagotoviti organizacijo dela tudi takrat, ko kdo zboli in je zaradi tega odstnost.
Ne zapletaj se preveč v to "slabo vest" oziroma si jo ne dovoli. Ker ne izkoriščaš nikogar.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolniška
2.6.2016 13:16:04   
ronja
Si normalna.

In si mama, ki mora/želi poskrbeti za zdravje in zdravljenje svojega otroka.

In tvoj šef je 'normalen' šef, ki mu je naloga, da teži svojim delavcem, da so čim bolj produktivni.

Podpis:). Jaz sem bila veliko na bolniških, ker je lubi ni mogel vzet. Vseeno sem na koncu naredila vse, kar sem morala, v roku, ko sem morala.
POveš šefu, kar si nam in kar je res:"Da ti je res žal, da si poizkušala druge variante najt, pa enostavno tokrat ni nobene. Da se trudiš naredit najboljše, ampak bolnega otroka pač ne moreš dat v vrtec." Tu ni kaj. Če se da, lahko kaj narediš od doma, če je take vrste delo, včasih se da. Je sicer ultra stresno in tega ne priporočam, ampak šta se mora, nije teško;). Sicer pa si brez slabe vesti privošči tisto eno bolniško na par let.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?