|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
31.12.2005 6:04:16   
Anonimen
Z user posted image  sva bila teden dni v bolnici, kjer so ugotovili, da ima šum na srčku. Po opravljenem UZ so našli 2 mm luknjico v srčku. Sicer luknjica ni velika in ni življenjskega pomena, vendar vseeno povzroča šum.

Kardiologinja me je vprašala, če je osebna zdravnica slišala, pa sem rekla, da ne. In kaj se je zgodilo? Ko sem prišla k njej, da bi ji oddala odpustno pismo, mi je rekla: "Saj sem slišala šum, samo vas nisem hotela obremenjevati s tem, ker bi lahko bil zaradi nekega šoka..." (Ta šok je imenovala, samo si nisem mogla zapomnit, za kaj gre...) Kakorkoli že, se vam to zdi normalno? Ni me hotela obremenjevat??? user posted image user posted image user posted image  Mater sem jezna! To je stvar, ki bi jo jaz verjetno morala vedet!!!

Ne bom je tožila ali prijavljala zaradi česarkoli, ker s tem ne bom dobila nobenega zadovoljstva. Najraje bi jo zamenjala v trenutku, samo kaj, ko pa je to samo nadomestna zdravnica, naša pa se iz porodniške vrne maja in ne sprejema več novih otrok, ker je tako zelo zasedena.

Kaj mi še sploh preostane...? Kaj če mi še kaj zamolči, ker "me noče obremenjevati???"
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
31.12.2005 9:12:28   
Ro-La
Jaz bi vsekakor zamenjala dohtarja, nikoli ne veš, kdaj še bo kakšno stvar zamolčala....lahko bo tudi prepozno....

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
31.12.2005 9:22:11   
san
v primeru, da je drugače dobra pediatrinja, je jaz verjetno ne bi menjala, bi ji pa povedala, da odslej naprej zahtevam, da mi ničesar nikoli več ne prikrije

imam pa znanko, katere sin je imel šum na srčku, pa se mu je sam lepo zarastel

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
31.12.2005 11:38:04   
Anonimen
Hvala San, to pa rada slišim. Mi je že tako ful hudo, potem pa ta osebna zdravnica pravi, da se te luknjice ne zarastejo, medtem ko so vsi zdravniki v bolnici rekli, da se zarastejo same od sebe.  Komaj čakam, da pride naša zdravnica nazaj!!!

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
31.12.2005 11:39:38   
Anonimen
Ups, no zdaj sem se pa izdala. Anonimna sem hotela bit samo zato, da ne bi ostali vedeli, za katero zdravnico se gre, da ne bi SLUČAJNO bilo kakšnih problemov. Kaj veš, kdo vse bere forume.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
1.1.2006 18:38:12   
san
ne, te mali šumi se res zarastejo. zdravniki v bolnici že vejo. se pa tudi spomnim, da je imel od moje bivše frizerke nečak celo več manjših luknjic, ki so se mu, razen ene, vse same zarastle, tisto eno so pa pri četrtem rojstnem dnevu operativno poštimal in je bilo potem vse ok.
tako, da ne se sekirat in upam, da se vajina zdravnica čimprej vrne.
lp s

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
1.1.2006 18:56:42   
Anonimen
Hvala, San za spodbudo. Me resno skrbi vse skupaj.

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Našo zdravnico bi najraje zadavila!!!
1.1.2006 18:58:15   
Seven*
Skutica glede tega se nimas kaj bati.. Je bila na intenzivni z mano ena mamica, pa sem bila poleg ko ji je zdravnica razlagala, da je to zelo pogosto in da se to samo od sebe zaraste. So jo narocili na kontrolni pregled sele cez pol leta..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?