|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste pripravljene dati za poročno obleko?
29.11.2005 8:37:57   
janjja
Midva se bova spomladi poročila in po noven letu imam že prvo probo v sposojevalnici oblek. Izbrala sem si obleko ki bi če bi jo kupila stala okoli 400.000 Sit, sposojnina pa bo okli 80.000 Sit. Obleka je res špica saj jo bodo pripeljali iz Anglije.
Koliko pa ste ve pripravljene dati, ali jo kupiti, ali sposoditi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 8:43:36   
MarijaPo
Jaz sem za svojo (je bila izposojena) dala 60 jurijev.
Obleke ne bi nikoli kupila, ker nimas kaj pol z njo. Porocna obleka je vendar neke vrste kostum.

80 se mi ne zdi veliko, ce jo bos ti prva imela in ce jo bodo zate posebej narocili.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 8:46:34   
janjja
Meni se tudi ne zdi glede na njeno odkupno ceno. Tudi sama sem pomislila kaj bi z njo pol če bi jo odkupla.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 9:05:49   
Anonimen
js sem za sposojo takrat pred tremi leti tut dala 60 jurjov v mod artu, leta 2003. zdej so vrjetn cene šle kej gor al kako?, kupila sem si pa še rokavice za zravn k so ble ene 5 jurjov. čevle sem mela pa tut ene leve za 3 jurje :) najbl sem se pa nategnila k sem si dala nardit torzet pa gate . je mogu bit tak da je bil vs hrbet vn in sem zanj dala 25 jurjov, na konc pa ugotovila da je bla obleka tko kompaktna, da bi bla lahko brez torzeta user posted image drgač so jo pa tut zame extra uvozil iz francije, k niso mel cifre 44 k bi bla men prov na zalogi :)

ne vem 80 jurčkov se mi kr dost zdi, sam vrjetn maš še kake ogrinjala zravn pa to k se poročiš pozim al kako? k js sem se polet, pa so mi dal šal zaston zravn, rokavice sem pa kupila k so ble neki spešl. če bi hotla navadne bi mi jih dal tut zaston na posodo


< Sporočilo je popravil puncica -- 20.2.2006 7:44:08 >

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 9:09:22   
CUKRČEK
Jaz sem si jo izposodila za 45 000 sit. Brez veze se mi zdi dajat fuul denarja da bi jo kupila, ker je potem nikoli več ne bi oblekla. Tako pa jo lepo vrneš, ni je treba niti prat...
Če se bom pa še enkrat ženila, se pa gotovo ne bom v isti oblekiuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 9:14:59   
muki1
Jaz sem si svojo izposodila in sem dala zanemarljivo malo.
Boljše si je izposodit, saj ,,profitiraš,, 320.000,00 sit. Za ta denar si lahko kupiš čevlje, izdelaš vabila, kupiš spodnje perilo, nogavice, plačaš frizerja, kozmetičarko, pa še ti verjetno ostane.
Odvisno, kaj ti je pomembno. Jaz sem gledala na vsak tolarček, kam ga dam, pa da ne bom brezveze trošila. Pa so bili vseeno vsi zadovoljni. Hrana je bila odlična, muzika prav tako, midva sva bila vredu ( iz user posted image  se angela ne da naredit, to sem itak vedela že ves čas...).
Poznam punco, ki se je ženila in je dala za poročno obleko 270.000,00 sit, pa si jo je slekla po polnoči in je oblekla drugo, prav tako neko ful drago. Pa je potem govorila okrog, da so ji vsi rekli, da je kot indijska miss. Očitno ji je bilo zelo pomembno, da zgleda kot princeska. Res je bila zelo lepa, ampak tudi jaz nisem bila grda v svoji izposojeni obleki user posted image . Pa po polnoči sem skočila v H&M gvant user posted image .
No, v bistvu je tako. Če imaš omejena sredstva, je dobro premisliti, če boš vse vrgel v obleko. Meni je bilo bolj pomembno, da bo čimprej urejen najin domek, to je meni važno.
Sicer pa, ljudje smo različni.
Kakorkoli se boš odločila, uživaj v pripravah na poroko, pa ne pozabi imeti nekaj novega, nekaj starega, nekaj izposojenega in nekaj modrega.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 9:15:46   
ajat
CIAO

koliko prej pa se more it sposodit oziroma rezervirat poročno obleko?
Jaz bi se poročila avgusta, pa še sploh si nisem nič ogledovala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 10:47:44   
fricka
Hm, drago je tole. Meni jo je naredila oblikovalka popolnoma samo zame, tudi kroj je bil narejen zame. Imela sem jo iz rdeče svile, z bogatim izrezom in dekorativnimi rožami. Zelo efektna. Za njo pa sem dala 100.000,00 SIT. Ker je bila narejena samo zame in mi je popolnoma ustrezala v vseh pogledih, sem v njej blestela od dobrega počutja in spet bi se odločila enako. Z veseljem priporočam: Barbara Plavec v WTC Ljubljana.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 10:55:44   
tinkatonka
Jaz sem dala za izposojo 80.000 SIT! Pa če štejem zraven še nove čevlje, pa hlačne nogavice, spodnje perilo, podvezica, sem bila oblečena v 120 tisoč SIT! Ampak na poročni dan sem se pa v tej obleki počutila neprecenljiva ;)

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 12:38:55   
Dejča
IZVIRNO SPOROČILO: ajat

CIAO

koliko prej pa se more it sposodit oziroma rezervirat poročno obleko?
Jaz bi se poročila avgusta, pa še sploh si nisem nič ogledovala!



Odvisno, od meseca, kdaj se boš poročila - vsaj nekaj mesecev prej, če se ženiš maja, junija, septembra, ko so najbolj zasedeni termini. Sama sem se poročila septembra (vendar je bil datum 11. september, ki ljudem zaradi terorističnih napadov ni bil posebej zanimiv) in sem boleko rezervirala konec maja. Dosti hitro rezerviraj tudi lokacijo za slavje in ansambel. Za vse ostalo se pa ne mudi.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 12:44:05   
KIRA
jaz sem zaizposojo plačala 40 jurjev. obleka je pa takrat - pred leti stala cca. 220 tisoč - če bi jo poškodovala bi jo morala kupiti. malo mi je celo žal, da je nisem, ker lepše še nisem vidla..

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
29.11.2005 17:35:31   
Nasy
Jaz sem dala za izposojo 40.000, je pa nebi nikoli kupila..za kaj mi pa bouser posted image v trgovino z njo ne morem, v kino tudi ne..za maškareuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
30.11.2005 11:36:40   
čveka
Jst sem za svojo poročno obleko pred pol leta dala 87.000. In še enkrat bi dala tolk.

Kupit obleko res ne vem kolk se splača, razen seveda, če jo salon odkupi nazaj in jo res ti tako res prva nosiš.
Drgač pa menim, da taka cena za prvo izposojo res ni velik...če je to obleka, ki si jo želiš...

lpč

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
2.12.2005 20:20:05   
BARBARA R.
Izposoja moje je bila pred dvemi leti 65.000 SIT. Takrat nisva gledala na ceno, pomembno nama je bilo da se dobro imava in da nama ostane vse v lepem spominu. Bi jo kupila z veseljem, če bi bilo najino finančno stanje drugačno. Imela pa bi jo za lep spomin.
 
Želim ti čimmanj stresne priprave in veliko pozitivnih vtisov! user posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
3.12.2005 21:40:08   
frutka_
Jaz sem imela s poročno obleko full srečo. Moja tašča je takrat delala v enem malo boljšem butiku, ki je prodajal maturantske obleke in ona se je dogovorila da mi eno obleko njena šefica pripelje iz Italije. Jaz sem ji pokazala kakšen model bi rada imela. Ko jo je pripeljala sem si jo poskusila in poleg je bila moja mamica. Pristajala mi je kot ulita in ko sem hotela obleko plačati so mi reklia da jo je moja mamica že kupila. Full sem bila vesela. Cena pa mislim da je bila tolkišna kot bi me prišla izposoja. Imam jo za spomin.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
3.12.2005 21:49:12   
b.nika
Mislim, da se bolj splača izposoditi kot kupiti. Jaz sem si jo izposodila pred dobrim letom pa sem zanjo odštela 70.000 sit. Ni mi bilo žal, ker je bila obleka fenomenalna. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
3.12.2005 22:15:39   
Jančika_
Poročila sem se pred šestimi leti, takrat je bila izposoja 30-50 jurjev. Jaz sem jo kupila (pardon, moj ati jo je), unikat, pri znani oblikovalki, za 36 jurjev.

Ajat, midva sva celotno poroko uštimala v dveh mesecih pred poroko. Poročila sva se konec avgusta, obleko sem začela iskati prve dni avgustauser posted image . Kaj pa vem, takrat se ni še nihče iz najine družbe in družine poročil, pa sploh nisem vedela, da bi naj bila taka panika in da je treba vse rihtat najmanj pol leta prejuser posted image . Je pa vse klapalo, kot se spodobiuser posted image .

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
3.12.2005 23:53:53   
Anonimen
Jaz sem si obleko sposodila letos marca za 58.000. Tudi sama sem mnenja, da se je ne splača kupovat, razen, če jo potem skoraj za isti denar prodaš dalje, da te pride razlika v ceni, ki si jo ti plačala in za katero jo prodajaš naprej, manjša, kot bi plačala za izposojo.
Drugače pa sem začela obleko iskati že konec septembra ali začetek oktobra, tako nekak, poročila pa sva se marca. Nisem hotela tvegat, čeprav marca res ni gužve s porokami.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
4.12.2005 9:03:22   
Anonimen
Če se bom še kdaj v življenju poročila, bom že vnaprej poskrbela, da pri nobeni stvari v zvezi s poroko ne bo nobene finančne ovire. Glede obleke torej tako, da si bom lahko kupila tisto, ki mi bo všeč. Najemala je ne bom, ker želim imeti obleko za spomin, če bom pa kdaj imela hčerko in če bi jo tudi ona želela nositi na svoji poroki, pa še toliko bolj fajn. Prav lepo se mi zdi, da je poročna obleka dediščina žensk v družini. O znesku pa sedaj težko govorim, ker bi mi blo zdaj vse preveč. Za kupiti ali za izposoditi.

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
18.2.2006 12:42:40   
amra
Poročim se avgusta zato sem si obleko že priskrbela, ker se mi zdijo priprave tik pred poroko prava norišnica.
Trenutno sem plačala rezervacijo 20.000,00 SIT ob dvigu pa moram poravnati še ostalo.
Ker je obleka nova in jo bom nosila prva, stane njena izposoja 84.000,00 SIT.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
18.2.2006 18:56:21   
Sulfinija
Midva sma se poročila avgusta 2003 in rezervirala sva j o januarja 2003.Za isposojo sem takrat plačala 48.000 sit in je bila v salonu tokle prijazna,da mi je 10.000 sit pustila zaradi davka.Sem pa jo nosila druga,ker je bila majhna številka.Če bi jo poškodovala bi jo morala odkupit njena cena pa je znašala 500.000 sit in sem jo ful pazila.Vendar je zame bila najlepša,kupila pa je ne bi nikoli,ker ne bi mogla z njo kam.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu amra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
19.2.2006 10:35:32   
LARIKA
Jaz sem za svojo obleko pred leton in pol dala 60.000 + vsi dodatki, tako da je naneslo okoli 100.000. Mi ni žal niti tolarja.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
19.2.2006 10:53:15   
gaja*
Jaz sem junija `05 dala za obleko 78 000, z dodatki in čevlji je prišlo na 12500. Obleko pa sem nosila druga in sem jo rezervirala že januarja. Imela sem fuuul srečo, ker je bil še edino moj termin prost. Vzela sem jo pa v mod artu v domžalah.
V vsakem primeru bi še enkart dala toliko za njo, čeprav res lahko dobiš že zelo zelo lepe in cenejše por. obleke.    

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
19.2.2006 12:37:47   
G in T
Ne bi veliko odštela za poročno obleko, ker se mi ne zdi smiselno zapravljat gore denarja za obleko, ki jo oblečeš samo enkrat. Raje bi si jo sposodila, čeprav tudi sposoje niso ravno poceni.
Bila pa bi preprosta morda v barvi šampanjca..
morda takšna...
http://img143.imageshack.us/my.php?image=pronoviastrono2ua.jpg



< Sporočilo je popravil G in T -- 19.2.2006 12:38:47 >

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko ste pripravljene dati za poročno o...
19.2.2006 22:08:35   
Lunca1
Jaz sem si jo tudi mislila izposodit, potem sem jo  pa kupila. Dobila sem rabljeno v Modartu za 40000 sit. Razlog je bil pa v tem, da sem iskala eno obleko, ki bi mi sploh pasala. Sem bila prej v enem salonu in sta bili obe obleki na meni grozni. Potem sem pa izvedela, da imajo razprodajo in šla pogledat, če bi bila slučajno kakšna vsaj za silo.user posted image No in je bila super. Tik pred poroko jo bom morala samo še nest predelat na mojo velikost (skrajšat in ven spustit v pasu, pa mal plašček predelat. Računam da bo to še ca. 15000sit. Kaj bom z njo potem? Še ne vem. mogoče mi bo za spomin, ali pa jo bom prodala naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?