|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 20:49:54   
caillou
Jo je katera že izvajala in kakšen je bil efekt ? Se pravi, čez dan ješ lahko vse, vendar samo do 17 ure. Po tej uri se pije samo voda, v skrajni sili pa se lahko poje tudi jabolko.

Bi mogoče tak način hujšanja zanimal še katero ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:03:41   
marsovcek
Jp, mene najbolj zanima če bom zdržala.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:18:43   
Anonimen
Takm način zhujšanja me niti približno na zanima, ker je to mučenje same sebe. (po mojem mnenju).
Jaz itak ne bi zdržala.... Hodi  spat od polnoči pa do dveh zjutraj.... pa NI šans da zdržim brez hrane tako dolgo. Če pa že... pa potem ne bi mogla spat, ker bi bila takooo lačna.

(odgovor članu marsovcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:22:30   
caillou
Super marsovcekuser posted image user posted image .

Po pripovedovanju moje tašče, ki je pred desetimi leti na ta način shujšala petnajst kilogramov v enem letu, brez hudih odrekanj seveda, nama bo uspelouser posted image . Drugega, kot da se po 17 uri samodisciplinirava, ne bo.

Jaz sem začela danes in upam, da bom na ta način prišla do idealne teže izpred sedmih let. Sicer nimam veliko za shujšat, pa vseeno, tudi pet kilogramov v minus, bi bilo  zame veliko zmagoslavje.

Vglavnem, čez dan ješ kar se telesu zahoče. Po peti uri  piješ vodo in v skrajni sili  poješ eno jabolko. Pa srečno user posted image .






_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:33:17   
abi
Ja, meni ne bi prav nič škodilo če bi se jo poslužila .user posted image
Sigurno je zadeva zelo dobra, predvsem ker ni ena izmet tistih hitrih diet ,ampak na zdrav način počasi zgubiš kilažo. 
Bom poizkusila, mogoče mi pa uspe.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:33:56   
marsovcek
Tudi tebi, jaz sem na dolge proge za en k. 5 kg bo zaenkrat čisto dovolj. Jutri začnem. Bom že zjutraj začela telovadit, ker si bom mogla zbrskat zaprašeno vago. Se kaj slišva, upam da se nama še katera pridruži. A velja tud goljufat, mislim mal prestavit, za ene pol urce. 

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:35:09   
marsovcek
Dobrodošla abi.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:52:01   
caillou
Pozdravljena abiuser posted image .

Ne marsovcek, samodiscipliniraj se na uro 17. Le tako ti bo in nam vsem uspelo. Privoščita si kaj slastnega jutri. Se slišimo zvečer. Pa lahko noč samodisciplinirane.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 21:57:29   
marsovcek
Mi 3 smo  najboljši par. 

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 22:13:22   
abi
Pozdravček obema user posted image

Jap, ravno danes že cel dan razmišljam da cele 3 leta nisem storila prav nič zase ( šport, hobiji...)
Kritična samopodoba me je spravila čist na dno, ker se v ogledalu sploh ne spoznam več...en kup nekih oblog visi na meni...user posted image .
Tako evo, očitno sem rabila ravno tvoj post. Za začetek vsak drugi dan kolesarjenje v Kamniško Bistrico pa PO 17 NIČ PAPANJA .
Juhhhuuuu, polna sem optimizma, upam da bo trajal čimdlje.   user posted image



(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 22:14:38   
abi
Mi 3 smo najboljši par.
IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek



                                              user posted image

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
16.4.2007 23:00:42   
Olivija
Meni ta dieta najbolj deluje user posted image . Pravzaprav sem izvajala varianto ne jej več po kosilu (edino še kakšno sadje). Se pa navadiš in zdaj mi prav leži v želodcu, če zvečer kaj večjega pojem.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 6:48:14   
srki
Jaz se tega držim že skoraj celo življenje, pa sem še vedno ista, nič manj me niuser posted image . Zdržim pa valda da lahko, ker hodim s kurami spatuser posted image , če bi pa hodila okrog polnoči, ali pa še kasneje, pa vprašanje, če bi zdržala.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 7:24:10   
sisi80
Jaz sem se tega držala ves čas, pa sem imela veliko preveč kg. Zdaj bom kmalu končala 90 dnevno, uspeh je res viden. Očitno vsako telo drugače deluje. Najtežje sem se ravno večerij navadila, ker jih nikoli nisem jedla, zdaj pa jih moram. Kg pa vseeno dol. Ampak veliko ljudi shujša tako, da ne večerjajo. Meni pač ni uspelo. Poskusit ni greh.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 8:09:34   
barbara b
Jaz sem že pred leti začela s to dijeto. V prvem letu sem shujšala 15 kg.  user posted image   
Sedaj s tem samo vzdržujem telesno težo. Včasih večerjam, večinoma pa ne. Jem vse kar se mi zahoče (beri: sladkarije).
Je pa res, da je prve 3 tedne huda kriza, pol se pa navadiš. Obvezno pa imam vsak dan zajtrk!
Ni pa finta, da se greš ob 16.55 fajn napokat.   user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 9:20:30   
Taula
Jaz imam kosilo itak šele ob pol petih, tako da to ne bi bilo panike. Nekaj časa sem to držala, ampak razen tega da sem držala težo ni bilo efekta.user posted image  Sem premalo časa delala to, oz. do 17h preveč jedla?user posted image user posted image
No, ja bomo probali.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 9:21:01   
caillou
Se strinjam z barbaro b, jesti je treba večkrat in po malo. Vse pregrehe po 17 uri so korak naprej in dva nazaj. Disciplina in vztrajnost, pa zjutraj občutek hude lakoteuser posted image  , pa si na konju.

Vglavnem, moja tehtnica je danes zjutraj pokazala 62 kg in ko pridem do 57 kg, bom prenehala s tem.

Marsovcek in abi, mi trije smo najboljši paruser posted image . Sedaj grem pa zajtrkovat.

Lep dan želim.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 9:24:34   
caillou
Taula, pozdravljena. Pa poskusi mogoče kakšen močen obrok dnevno, seveda ne kosilo, zamenjati z jogurtom ali sadjem. Ma ni vrag, da ne bi uspelouser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 9:36:17   
marsovcek
Ura je že pol desetih pa sem še vedno optimist, da mi bo uspelo- po 17 uri ne jest. Bo pa treba tud mal migat. Za začetek sem že poiskala vago in privlekla še epilajzer al kakorkoli se že temu reče. 

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 9:46:34   
caillou
epilajzer=dlakopulecuser posted image

Če je to to, itak, začeti moramo lepe in gladkeuser posted image . Marsovcek, zvečer se beremo, jaz grem pa sedaj v akcijo, najprej v šoping, potem pa malo še na športing, natančno roling. 



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 10:12:10   
puncica
Sama že skoraj tri mesece po 5-6 uri zvečer ne jem, da bi ne vem kolk shujšala ne verjamem, ker poleg tega še spijem 2-3 litre vode/čaja in vsak dan 5× na teden telovadim, shujšala sem vsega skupaj 3 kilce.

Je pa verjetno res da tisti ki so redno jedli zvečer ne vam kakšne obroke da bodo na ta način shujšali.

Punce držite se in upam da vam cilj uspe.user posted image user posted image

Ja pa še to, tud to ni to, če poješ zadnji obrok ob petih pa greš potem npr. ob sedmih s kuram spat. Ker baje mora pretečt vsaj 3 urce da se ti hrana prebavi in greš potem spat in na tak način hujšaš, ker telo porablja zaloge in ne novo hrano.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 11:53:22   
marsovcek
Jaz sem nekje prebrala da mora biti 4 ure.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 18:04:15   
caillou
Kako ste babnice ? Meni danes malo kruli, ker sem ob pol treh nazadnje jedla, po tem času pa ni bilo več časa za še kajuser posted image . Sedaj je pa ura šest in ne smem nič. Kasneje bom eno jabolko, pa dve plastenki Dane.

Srečno, pa ne obupat !!!



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 18:18:38   
Anonimen
Evo punce,če me vzamete se vam pridružim.user posted image Po tej dieti,ki sem jo zdaj imela,bo tole zame mala malca.user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dieta "Po 17 uri nič več ne jej"
17.4.2007 20:53:24   
marsovcek
Dalija seveda. A si že končala 90 dnevno?

1. dan - jeeee, uspela





_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?