|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 6:41:05   
ANDREJA*
user posted image user posted image user posted image user posted image živijo vsem odločenim!!!! a se bomo danes tehtale??user posted image user posted image user posted image user posted image kako nam gre??
meni vse skupaj -8 kg, ostali sta mi še 2 kg za shujšati..........po mojih ciljih. priznati pa moram, da proti koncu gre zelo malo dol..počutim se fino pa ve!!??

o vremenu se pa ne bomo pogovarjale khm....user posted image user posted image

no ja danes bomo jedle škrob in zelenjavo.....dober tek!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 7:22:17   
Anonimen
Zdravo, spet sem tu! Nisem vas zapustila, samo ne morem do interneta. Sem pa vseeno še odločna in tako pridobila - 11 kg!!! user posted image user posted image user posted image  Še štiri manj, pa bom dosegla svoj cilj! Vodni dan sem preživela čisto ok. Kdaj pa bomo končale z dieto - ste že preračunale?

(odgovor članu ANDREJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 7:31:27   
al1*
Tudi meni gre sedaj malo bolj počasi. Ampak gre.

-8,3 kg, še 1,7 bi rada izgubila.

Danes bom po dolgem času jedla spet krompir.

Konec diete je v nedeljo, 2.4.
Že kaj razmišljate, kako se boste prehranjevale potem, da ne bo šlo vse takoj nazaj gor? Midva z možem (on je izgubil že 13kg) razmišljava, da bi čez teden še vedno obdržala ločevanje in en sadni dan na teden, ob vikendih pa jedla normalna kosila in tudi kakšno sladico.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 7:31:57   
Suzi*
Moje kilce skačejo okoli -8 kg (moje željene teže), malo gor malo dol, čeprav zdaj kakšen teden ne jem striktno po dieti (beri: precej grešimuser posted image ). Torej stanje je praktično fiksno. Bom pa sedaj ko do konca naštudiram Montija, prešla na tisto prehranjevanje, oziroma, verjetno bo to neka moja kombinacija Montija in ločevalne diete oziroma tak malo bolj liberalen Monti. user posted image  Bom videla kako bo šlo. Gre mi pa samo za vzdrževanje pridobljene teže.

Punce, držte se, pa poredite še malo našo Kunigundo! user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 8:00:12   
*pepelka*
-13,9 kguser posted image user posted image user posted image  Čeprav sem v nedeljo grešila, mi je vseeno uspelo izgubiti 100 g. Ja sedaj gre zopet malo počasneje, pa nič za to. Do konca imamo še nekaj časa in s tem se tolažim.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 8:01:27   
Teni_




Pri meni do zdaj vse skupaj 12,2 kg minusa. Kar zadovoljna. Je že bilo manj kg, pa je po sadnem dnevu gor skočilouser posted image . Pa nisem nič grešila.

Danes bo riž z grahom.



(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 8:25:54   
Anonimen
Jaz sem spet pozabila, da se danes tehtamo. Največji minus do sedaj je bil -12,6, pište mi pa kr -12kg pa je.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 9:09:40   
paris
Uf, punce kolk ste pridne! Men pa nekako una zadnja kilca ne gre dol! Ostajam na -7kg. Tudi jaz razmišljam o Montiju!Pa tudi meni še ni čisto jasno kako in kaj? No, bo že!
Danes še ne vem kaj bom jedla?


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 9:16:36   
Anonimen
Men pa Monti ne bi sedel. Da bi bla brez sladkega??? Tu lahko jem od sladkega karkoli vsake 4 dni! Pa tu lahk krompir jem, pa normalen riž, normalne testenine...user posted image

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 9:25:16   
Maja0505
Zanima me, če se je tudi vam po enem mesecu teža kar ustavila in kolk časa je trajal, da je šlo spet dol?user posted image Jaz sem čist zabluzila.user posted image Teža sicer stoji, po enem mesecu -4kg. (oziroma po 44. dneh). Res pa je, da sem bolj majhna 162 cm, in imam 61kg. Rada bi prišla do 56. Ima katera podobne mere in izkušnje, kako se pride pod mojo magično mejo. Pod 60 kil?user posted image
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 10:14:37   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Men pa Monti ne bi sedel. Da bi bla brez sladkega??? Tu lahko jem od sladkega karkoli vsake 4 dni! Pa tu lahk krompir jem, pa normalen riž, normalne testenine...user posted image


Ja, se strinjam. Meni tudi ta strogi režim pri Montiju ne sede. Zato si ga bom kar malo priredila, pa jedla navadne testenine in riž, pa tudi krompir, samo bom pa ostala pri ločevanju kolikor bo zneslo. Z občasnimi prekrški seveda (sladkarije), ker gre bolj za ohranjanje teže kot za hujšanje. Hja, nisem pa prišla še do konca knjige, tako da še ne vem vsega. user posted image  
Še vedno pa menim, da je ta naša ločevalna dieta zakon za hujšanje!! user posted image user posted image  Samo ne moreš hujšat v nedogled..... user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 10:52:51   
taška30
Hojla, dame!
Moja teža: -8,5kg. Pravzaprav sploh ne vem koliko je bilo prejšnji teden pa še prej, čisto sem že zbegana, ker sem že več kot en mesec na isti teži (kilo gor-dol), ne glede na to kaj jem.

Sicer imam še namen vztrajati do konca, sem pa že pogruntala, da je tale teža v bistvu moja končna. Moj cilj -10kg je nekakšna utopija, ki bi jo sicer lahko dosegla (saj sem tudi jo, zadnjič po vodnem dnevu), ampak vem, da je ne bi obdržala več kot par dni.

Glede vzdrževanja, bom jaz ubrala srednjo varijanto med Montijem, ločevalno in 'normalnim' hranjenjem. Najverjetneje bo tako, kot je bilo prej (pred nosečnostjo) in je lepo funkcioniralo. Sadje do 12-ih (tako mi paše), poskušanje ločevanja pri kosilu in večerji, krompirju se ne odpovem, prav tako ne sladkarijam iz bele moke. Testenine, kruh in riž že sedaj velikokrat jem polnozrnate (ne zaradi Montija, ampak ker so dobre in zdrave). Tako nekako.

Pozdravček, Taška

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 12:50:30   
rikica
Ojla,da se še jaz malo javim.Še vedno vztrajam,ampak enostavno ne pridem do računalnika vsak dan.Jaz sem od prejšnjega torka šla dol o,5 kg.Skupaj 5,7 kg.Meni se zdi,da že en mesec 1kilo dol spravljam.Prvi mesec j res šlo dosti hitreje dol.Ampak toliko sem trmasta,da še bom shujšala te 4 kile.
Danes  bom jedla riž z grahom in korenčkom,zraven pa zeleno solato.
Po končani dieti še nameravam vedno ločevat.Definitivno pa ne bom imela sadnih dnevov,ker ko se na sadje spomnim mi kar mine.Ne vem zakaj se mi je tako uprlouser posted image Lep pozdrav!user posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 13:14:55   
tinadvojčica
Čao!
Končno sem na - 8 kg.se pravi še 2 kg do idealke.Se kar fino počutim.No za kosilo bo pomfri za večerjo pa tudi.A katera ve kdaj končamo?Se mi ne da zdaj računati!

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 13:17:28   
lelaval
Evo še mene. Po vodnem dnevu sem bila ful vesela, ker mi je tehtnica pokazala 52,7 kg (saj mi je bilo jasno, da ni čisto realno, fajn pa je za videt user posted image ), zdaj pa spet 53 kg. A malo je šlo dol od prejšnjega tedna -1kg. user posted image  Sem vsaj blizu cilja, ki sem si ga zastavila. (vse skupaj sem se oklestila za 5 kg).

Maja 0505 - jaz se že 64 dni mantram in sem komaj dol spravila teh 5 kg. Sem pa velika 158 cm. Se očitno me, ki smo manjše rasti moramo presneto namantrat, da zbijemo vsako kilo. Pa pravijo, če imaš manj za shujšat, da gre težje. user posted image

Taška 30 - Glede vzdrževanja, bom jaz ubrala srednjo varijanto med Montijem, ločevalno in 'normalnim' hranjenjem.
Se mi zdi kar dobra varianta. user posted image  Sama razmišljam o Montiju, a mi tvoja ideja bolj diši, ker se sladicam ne mislim odpovedat. user posted image

Kosilo - krompirjeva solata pa je že v mojem želodčku. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rikica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 13:28:57   
teja dbv
Živjo!

Že skoraj mesec dni stagniram. 10 kg je šlo dol, sedaj pa se skoraj ne premakne. Mogoče bi morala manj jesti? Rada bi šla dol še 5 kg pa se bojim, da nisem dovolj odločna. Če se ne bi zavestno omejevala pri hrani bi gotovo šla gor - tolažim se s tem, da vsaj stagniram. Skušam si dopovedati, da preprosto rabim tako malo hrane za vzdrževanje teže. No tudi če mi ne uspe iti dol še 5 kg, sem zadovoljna z -10 kg. Naj bodo pa ti tedni namenjeni privajanju na to koliko lahko pojem, da težo vzdržujem.
Bi bilo pa fino, če bi nadaljevale tudi po 2. aprilu. Mislim, da obstaja knjižica ki opisuje še nadaljno 90 dnevno ločevalno dijeto. Najhuje pri hujšanju je namreč to, da v zadovoljstvu, ker si dosegel željeno težo začneš spet jesti po starem. Mislim, pa, da če bi se skupaj družile 180 dni, da bi bilo manj nevarnosti, da zaidemo na stara pota.
Lep dan še naprej!

PS.: Veselilo bi me, če tudi mene uvrstite v seznam rejnic Kunigunde. (željeno -15 kg, doseženo - 10 kg.)

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 15:14:03   
t_t_y
Ojla, pri meni je -11, končno, zdej se je ena kila namreč topila 3 tedne. Upam, da se znebim še tistih 4, ali pa vsaj še eno, da bo tolk kot pred nosečnostjo. Sicer pa nameravam sama po koncu diete še naprej imeti vsak 4. dan sadni, vsak 29. vodni (verjetno si bom omislila kakega drugega, npr. 20 ali 25, ker mi ta cifra glih ne potegne), in sladkarije samo vsak 4. dan, ostalo bom verjetno mešala.
Seznamček pripravim malo kasneje, ko se še preostale javijo....
pozdravček

(odgovor članu teja dbv)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 17:45:00   
tiktak
Jaz imam od prejšnjega tedna -0.1 kg, skupaj torej -6.6 Če gre v tabelo ali pa ne user posted image . No, je pa res da sem tri dni grešila, tako da je še v redu. Pa bohve, če bo šlo še kaj dol, sem nekje na teži: višina-110.

Tudi jaz za ohranjanje teže razmišljam nekako tako kot taška. Mogoče še kakšen vodni dan na polno luno. user posted image  Bomo vidli. Drugače pa danes na sporedu zelenjavna rižota z zeleno solato.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 18:48:25   
lelaval
Bom kar pokorno dejala: po kosilu (krompirovi solati) sem pojedla pohan puranji zrezek. user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj mi je potem bilo žal, ker sem taka user posted image , a zdaj je, kar je. Za kazen pa bom ostala brez večerje. Upam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 19:04:47   
Teni_



Ne raje vprašat, kako sem danes grešila še le jaz. Kosilo in večerja sta bila vredu in popravilih, zdaj pa sem pojedla nekaj napolitank oblitik s čokolado. user posted image  nemarna.



(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 21:03:29   
Anonimen
Se bom kr zatožila takoj. Grešim. Ravnokar. Pijem kapučino, narejen z mlekom. Tko, da veste. Kr kregite me, sam pomagal nou nč. user posted image  Too late! user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČENE 64.DAN !!!!!! ŠKROB
7.3.2006 21:14:55   
Mel_A
Ojla! Jaz sem se danes zvagala: -2 od prejšnjega torka, skupaj torej -7. Je blo pa po sadnem že -8,5 (sam je bla vmes viroza, pa driska, pa bruhanje, tako da tisto pa RES NI blo realno). Mogoče mi bo celo uspelo se pretolčt do mojega prvega cilja, pol pa mogoče še v eni rundi skinem tistih 5 kil... Sicer ta Monti tud mene zanima, nisem ga še v detajle naštudirala ampak bolj ko študiram, bolj vidim, da ni zame. Nič krompirja, pa sladic, pa navadnih testenin in riža (no, sej to bi še nekak šlo, ampak sladkiš!!!),... Se namreč bojim, da če se bom full odpovedovala sladkemu, bom en dan pobezljala in pojedla vse sladko, kar bom vidla in bom v šusu skasirala gor 5 kil. Zato raje ne. Bom pa zajtrke še vedno sadne (vsaj še teh 90 dni, potem mogoče še ena 3MD, pol pa bodo zajtrki verjetno po montiju), slaščice OBVEZNO - ampak vsak 4. dan, mogoče en sadni na teden, vodne pa najbrž ne. Ja, pa ločevala bom še. Mogoče bom tudi malo več grešila user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?