|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nupo - kateri okus
12.1.2013 17:17:36   
katipi
Tiste, ki ste že poskusile nupo izdelke, kateri okus vam je najbolj všeč? Sama sem jih nekaj poskusila in zaenkrat sta mi še najboljša kakav in caffe late.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nupo - kateri okus
12.1.2013 18:41:24   
Brinčika
Ravno včeraj sem prvič probala nupo- jagoda, za njega sem se odločila ker sem brala na forumu da so ga ful hvalili, kritizirali so pa belo kavo ga je slabega okusa in piščančjo juho, zelenjavna da je kar okusna. Tako da vas res prosim tudi jaz za kak vaš nasvet glede okusov, kakšni so vam, vleče me napitek bela kava vendar se ga neupam kupit da ga nebi potem vrgla, sem pa visela da imajo tidi gozdne sadeže.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nupo - kateri okus
12.1.2013 21:07:10   
katipi
Tudi jaz sem brala, da bela kava ni dobrega okusa, ko sem jo pa poskusila, mi je bil okus všeč. Gozdni sadeži in ostali sadni okusi mi niso tako zelo, vendar so vseeno ok. Ni ga, ki bi mi bil zanič.user posted image Piščančje juhe še nisem poskusila (obstaja?), sem pa beluševo, zelenjavno in tajsko in od teh sta mi prvi dve ok.

Aha, sem pogledala na net, tajski piščanec je najbrž tista piščančja, kajne? Meni sta ostali dve boljši.user posted image

< Sporočilo je popravil katipi -- 12.1.2013 21:11:50 >

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nupo - kateri okus
14.1.2013 17:40:13   
Brinčika
A ima še katera kakšne izkušnje z nupo- tom, okusi?

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nupo - kateri okus
14.1.2013 22:17:34   
mmajaa_
Jaz sem si vse kupila in so mi vsi ok. Bela kava celo najboljsa, pa drugace nisem ljubiteljica kave. Se najbolj imam s sadnjimi probleme. Juhice so mi pa tudi dobre. Un tajska je kr spicy :) Imam pa veliko napitkov viska, ce bi katera kaksnega zelela (za nizjo ceno seveda). Sem se ful navdusila nad nupom in sem si potem vse kupla, zdej pa mi stoji, ker ga ne smem pit zaradi zdravstvenih tezav. :(

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nupo - kateri okus
14.1.2013 22:18:40   
mmajaa_
Jaz sem si vse kupila in so mi vsi ok. Bela kava celo najboljsa, pa drugace nisem ljubiteljica kave. Se najbolj imam s sadnjimi probleme. Juhice so mi pa tudi dobre. Un tajska je kr spicy :) Imam pa veliko napitkov viska, ce bi katera kaksnega zelela (za nizjo ceno seveda). Sem se ful navdusila nad nupom in sem si potem vse kupla, zdej pa mi stoji, ker ga ne smem pit zaradi zdravstvenih tezav. :(

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nupo - kateri okus
15.1.2013 9:28:25   
cimi
pa so kaj učinkoviti tej Nupo napitki? Kakšen finančni vložek je to?
Jaz se odločam če poizkusti ali ne user posted image

(odgovor članu mmajaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nupo - kateri okus
15.1.2013 10:13:09   
katipi
Mmajaa_, imaš ZS.

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?