|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaščita - do kdaj?
2.9.2006 19:02:41   
Anonimen
Ena izmed prejšnjih tem me je napeljala na to vprašanje....

Do kdaj ste s partnerji uporabljali zaščito? Pa ne tisto antibejbi, ampak uno - proti raznim spolno prenosljivim boleznim - skratka kondome.

Kdaj je napočil čas, ko ste partnerju toliko zaupali, da ste ugotovili, da to ni več potrebno? Ste verjeli na besedo, da je vse okej, ste šli skupaj delat teste, da bi ugotovili ali ste zdravi, ali ste kaj 'pobrali' prej, pri prejšnjih 'spolnih parnerjih'?

No, pa da ne bom samo spraševala - z bivšim možem sva si bila prva - in sem mu verjela na besedo, ker je to tudi praktično dokazaluser posted image . Tako da kakšne večje potrebe po nezaupanju ni bilo. Drugače pa še nisem prišla do te faze.
Kako pa vi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 19:13:24   
Anonimen
Midva si že od vsega začetka zaupava, tko, da s tem nimava skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 19:51:30   
Udb
Tudi pri nama je bilo brez skrbi - zaupanje je temelj vsake resne zveze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 19:59:03   
Anonimen
tud midva nisva nč uporablala.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 20:58:45   
smrka
Sam enkrat sva telovadla z oligumo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 21:09:12   
Jančika_
Itak sva za kontracepcijo vedno uporabljala kondom, sva pa šla čez nekaj časa oba na testiranje za HIV. Sicer sva oba skupaj imela prej partnerjev ravno za prste ene roke, ampak better safe than sorry...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 21:26:25   
tulip
Na lepe oči....user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 21:39:32   
lelaval
Verjela na besedo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaščita - do kdaj?
2.9.2006 23:09:00   
lu155
jst tut partnerju zaupam!

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaščita - do kdaj?
3.9.2006 8:53:40   
dory
uf po tem kar sem dozivela sama, bom zlo tezko sploh se kdaj zaupala...

pa sej ni sam zascita,ki sluzi zgolj kot zascita...so tudi bolezni...in tle se pr men vse zacne in neha...

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaščita - do kdaj?
3.9.2006 17:23:32   
kapica
Zaupala, sploh pa iskreno povedano nisem mislila na te stvari takrat user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zaščita - do kdaj?
4.9.2006 21:25:39   
soncek&luna
ufff, s kondom res samo z enim bivsim... drgac pa ne user posted image ... kje imam pa cas se tist gor natikat pa prej se iskat user posted image .... sem pa ze delala teste iz preventive

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zaščita - do kdaj?
4.9.2006 22:13:25   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: soncek&luna

ufff, s kondom res samo z enim bivsim... drgac pa ne user posted image ... kje imam pa cas se tist gor natikat pa prej se iskat user posted image .... sem pa ze delala teste iz preventive


Ko je pa to tako fajn natikat. Še posebej z usti! To sem brala, probala pa še ne ... bom v kratkem. user posted image user posted image user posted image

Sicer pa je moje mnenje, da dokler fanta še ne poznaš dobro - si z njim prvič, so kondomi najboljša zaščita - tako proti boleznim kot antibaby.

Svojemu dragemu sem pa takoj zaupala, ker sem bila njegova prva. In edina in zadnja - vsaj do sedaj. Pa sem mu vseeno prvič ponudila nek čuden Risov kondom, ki se je takoj strgal ... In kako sem ga kupila? V neki trafiki sredi Ljubljane sem prosila za kondome, joj me je bilo strah. Potem pa sem bila tako ponosna nase, ko mi je uspelo to škatlico kupiti ... Da sem si upala kaj takega! Ja, to so bili časi - mladost. Bilo je pred 18-imi leti. Danes pa lahko mnogo kvalitetnejše povsod kupiš. In to različnih barv in vonjev ...
In ni jih več treba meni kupovat. Jih je pa bilo mojemu zmeraj nerodno kupit, čeprav ni treba reči zanje.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zaščita - do kdaj?
5.9.2006 8:08:48   
tanikaa
Zaradi "možnih" bolezni nisva uporabljala nobene zaščite. user posted image  Niti pomislila nisem na to. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zaščita - do kdaj?
5.9.2006 9:27:35   
Anonimen
Od prvega dne zaupanje. Je pa res, da so bili takrat malce drugi časi. Sedaj bi šla verjetno oba na teste itd...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zaščita - do kdaj?
5.9.2006 12:10:08   
Anonimen
Se nikoli nisva imela druge zascite, kot kondome.. Tabletke so strup za zensko.. in tolk mi res se ne gre na jetra, da bi jo prisilil  v tabletke..

Punce.. zabriste stran tabletke..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zaščita - do kdaj?
5.9.2006 12:17:38   
KIRA
midva sva tist dan, ko sva se spoznala, tud začela hodit. pa tud spala sva skup takoj. men je bil takoj všeč in tud vidla sem, da se zna obnašat in lepo dela z mano, pa je blo... prva dva dni je mož še uporabljal kondome - ampak na lastno željo. najbrž je bil nesiguren kar se tega tiče. jest sem bla ziher, da hočem njega, ter da si želim imet otroke, pa nisem uporabljala nič. tako da sva po 2 dneh tud kondome ukinla. tud o temi otroci sva se že v tem času pomenla. žal sva pa najino prvo pikico zelo dolgo morala čakat. ampak sva jo dočakala. pa drugo tud.
z drugimi partnerji pa sem vedno uporabljala kontracepcijo, če pa je slučajno naletelo na to, da je ni blo pri roki, ga je pa vzel ven. o zdravstvenem stanju sem se pa seveda pozanimala. čeprav je rizično nekomu verjet na besedo, nisem imela slabih izkušenj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?