|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročni prstani
24.5.2006 14:07:06   
ribicau
Pozdravljeni!

Čez en mesec se z mojim dragim poročiva in še nimava poročnih prstanov! Zanima me, kakšne imate izkušnje z nakupm prstanov (Gorenjska, Ljubljana)! Koliko ste odštele zanje in kje ste jih kupile!

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 14:10:43   
Geja
Midva sva jih kupila pri Močniku u Leclercu... dobra izbira... 2 leti nazaj sva odštela oz. je odštela poročna priča 65.000,00 sit. jaz imam s kamenčkom...

Geja

Razlog za Močnik u Leclercu pa je bil ker imajo ob nedeljah odprto...saj veš kakšna je gužva...

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 14:14:42   
BarbaraO
Midva sva si jih ogledala pri Lobodi (uvoženi prstani iz Anglije), potem pa sva si jih dala narediti v Močniku (BTC), ker sva prihranila kar 2/3 cene (originala iz belega zlata sta stala 300.000 SIT). Poročila sva se pa lani. Če si jih bosta dala delati, ne čakajta predolgo, ker je zdajle najbrž 'sezona' in imajo vsi kar dosti dela.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 14:24:52   
kapica
Midva sva najine kupila sicer cisto na drugem koncu, tako da glede tega ni morem pomagat.
Dala sva pa zanje 500eur, priblizno, moj ima kamencek ,sta pa oba precej debela oz. kompaktna, no, ne vem kako naj recem.
Pa mi ni zal denarja. saj so prstani sicer bili najdrazji, nic drugega naju ni toliko stalo, ampak midva sva rekla, to je edino kar ti od porocnega dneva ostane in skoz nosis zraven, potem mora ze dobro zgledat user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 14:47:53   
sazi
Midva sva točno pred enim letom naročila prstane v Zlatarni Celje (na mestnem trgu v LJ). Sem pa zase izbrala prstan, ki ni bil mišljen kot poročni in so potem izdelali enakega (brez 3 kamnov) še za moža. Mislim, da je bila cena za vse skupaj okoli 90.000. Naročila sva jih pa 3 tedne pred poroko in jih dobila vsaj 10 dni pred poroko (se ne smopmnim več točno).

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 15:03:21   
pikica123
Midva sva se poročila 30.10.2004, za prstane sva odštela 150.000 SIT. So iz belega zlata, moj ima 3 diamantke. Kupila sva jih pa pri Lobodi.

Se pa strinjam s kapico-poročni prstani morjo bit lepi,ker jih pol skoz nosiš.

Pa le hitro naročita, da nebo prepozno!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 18:15:16   
trdozimc
Pri Grosu v Grosuplju - 65.000 (cena je odvisna od teže, med drugim, tako da je odvisno od vajinih prstovuser posted image ), dva precej široka obroča iz belega zlata. V LJ je bilo vse kar sva gledala dražje (celo 300.000). Pa res jih prej naroči, ker čakaš!

(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 22:04:04   
ribicau
Hvala za informacije punce! Greva kmal v akcijo!

LP

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 22:34:51   
poliloni
Midva sva jih opazila v neki reviji in jih hotela imeti - ja, saj veš kako je ko si nekaj človek vpiči v glavo....
Kupila sva jih pri Malalanu v Lj. (pri magistratu) - cena okoli 150.000+nekaj popusta za gotovino. Sta pa iz belega zlata, moj z diamantkom.
In res full dobro izgledata!!!! Zeloooo zadovoljna....user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročni prstani
24.5.2006 22:56:22   
dix
Jaz sem pa iskala take ki so trdni, debelejši in močni (da se ne zvijejo če se zaletiš z roko ob vrata ali steno). Kamenček mi ni bil pomemben, ker lahko slej ko prej pade ven (vsaj pri meni) sem pa iskala da ima neki vzorček. Tako da sem vzela takega "navadnega" z vtisnjenim vzorcem in hrapavo površino (no ja, ta se je res zgladila). Kupila sem jih na Hrvaškem dala sem pa za njih 30.000 pred dvema letoma.


A kupi katera enega? Moj ga namreč ne nosi user posted image  user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročni prstani
25.5.2006 9:40:10   
arielca
Mi2 sva jih kupila v Kranju, Zlatarstvo Ernest Bivic user posted image user posted image user posted image . So iz belega zlata in nama so ful všeč!!! Je pa tako, da sva imela katalog Zlatarne Celje in sva si že tam približno ogledala, kaj bi rada. Model, ki ga imava, je zelo podoben, cena pa še enkrat nižja; dala sva 58.000,00 (z 10% gotovinskim popustom). In gospod je zelo prijazen in ustrežljiv... Priporočam!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročni prstani
25.5.2006 12:15:42   
ribicau
Sem bila na Bledu in sem čist u redu prstane našla v eni zlatarni (podobne kot jih ima zlatarna celje) in to za 50-60.000 SIT. Tako da jih bova šla pomojem kar tja naročit. Hvala za informacije! Če vam pa še kaj pade na pamet, pa kar na dan z besedo!

LP

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poročni prstani
25.5.2006 13:31:06   
sarazan
Midva imava pa prstana iz titana in sva jih po internetu naročila iz Kanade. Prišla sta v 14. dneh in sta stala oba skupaj okoli 200 evrov.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poročni prstani
25.5.2006 16:24:52   
koala
Midva sva jih naročila v zaltartvu Krhlikar v LJ so kombinacija belega in rumenega zlata, našal pa sva jih v Anji(reviji) ene 4 leta nazaj. Poročila sva se lani,za njih sva pa plačala 160.000, pa nama ni žal ker so nama obena full všeč in jih z ponosom nosiva.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poročni prstani
26.5.2006 7:26:01   
ribicau
Hoj Sarazan!

Tudi jaz sem na spletu gledala te prstane iz titana! Kako pa je blo zaradi številk? Jaz se bojim, da nama potem ne bodo prav!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poročni prstani
28.5.2006 18:04:23   
sarazan
Tudi midva sva se tega bala, zato sva šla do našega zlatarja, da sva pomerila prstane, ki bi pasali na najine prste. Tako sva dobila mero, ki jo je zlatar "prevedel" v obseg prsta. Pred naročilom prstanov, sva po e-mailu kontaktirala delavnico, kjer so kasneje prstana naredili. Povedala sva jim, kakšen obseg prstov imava, oni so to pretvorili v svoje številke in tako sva vedela, kaj naročiti. Prstana sta nama kot ulita.

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poročni prstani
27.6.2006 16:11:37   
Ivanča
Jaz sem se čisto zaljubila v en model prstana iz te delavnice TitaniumWorkshop!!! Zdaj me malo skrbi glede velikosti pa tako stvar kupovati ne da bi jo prej pomerila....Sem že kontaktirala z njimi, ampak pošiljka stane $100!

Sarazan, koliko si plačala ti, pa kako točno si izpolnila obrazec za naročilo?? Ali katera druga, če je ravno tako kupovala tu.

Obstaja pa še opcija, če katera ve ali se pri nas da dobiti prstan iz črnega titana?

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poročni prstani
27.6.2006 16:31:57   
KIRA
midva sva jih pa kupla prek kataloga quelle. rumeno zlato 585, pa blazno lep vzorec. še nobenga para  nisem vidla, ki bi imel vsaj podobne, niti zdaleč ne. komplet je pa stal 30 jurjev. super cena. pa še gravura je bla zastonj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?