|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KIAR
19.8.2006 11:38:58   
aljuška
Znanka je 10.avgusta rodila zdravega fantka (user posted image user posted image  zanjo in za fantka ) z imenom KIAR..Kaj vi menite o tem imenu? meni se zdi..čudno..me spominja na ime Kiara za punčko.. ??

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KIAR
19.8.2006 11:41:31   
total
Men ni všeč,vedno bolj čudna imena dajejouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KIAR
19.8.2006 11:41:45   
muki1
Še nisem slišala. Samo Kiara mi je znano.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KIAR
19.8.2006 11:43:22   
muki1
user posted image  Total, praviš da dajejo vedno bolj čudna imena, kaj boš rekla šele na izbor hčerkinih imen za sestrico ( olajševalna okoliščina je njena starost 28 mesecev user posted image ) RORA, MIPA TIDA user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KIAR
19.8.2006 11:49:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

RORA, MIPA TIDA user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst sm svoji mlajši sestrci hotla dat ime Rozi!user posted image
Mela sem pa tri leta.

Na srečo me niso upoštevali.user posted image

Ja Kiar mi pa ni glih všeč, sam če bi moja kolegica dala tako ime pa tud prou. Sej glavno da je njej in možu všeč.
Bi se že navadla.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KIAR
19.8.2006 12:05:53   
rija
user posted image user posted image

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KIAR
19.8.2006 12:07:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Še nisem slišala. Samo Kiara mi je znano.


Všeč mi pa tudi ni....

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KIAR
19.8.2006 12:17:44   
Tejči
Prva asociacija: marsovček iz NMK-Piaruser posted image
Drugače pa ni napačno ime, samo navadit se ga je treba-da ti ime pride v uhouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KIAR
19.8.2006 12:30:42   
Anonimen
navadit se je treba..

js sm prvič slišala ime pina- na rr-ju.. bi je bilo čisto mimo.. kr neki.. zdej sem se ga pa navadla, pa mi je prou kul!!user posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KIAR
19.8.2006 12:37:48   
Jacqueline
Meni pa je ime všeč, samo ne paše najbolj v naše okolje, če bi živeli tik ob italjanski meji bi ga pa dala otroku, če bi mu pristajalo. Sorodniki v tujini so pred 3 leti poimenovli hčerko Kiara (napisano Chiara), takrat sem to ime prvič zasledila in mi je bilo zelooooooo všeč.

Torej go KIAR!!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KIAR
19.8.2006 12:39:45   
Anonimen
A ni znana samo ženska različica - Kiara (chiara)

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KIAR
19.8.2006 12:55:55   
KIRA
Kiara mi je znano in všeč. še bolj v obliki chiara. za fantka pa ne vem.??? mogoče če bi se drgač pisalo. user posted image
recimokot TIAN. to je v redu, čeprav jaz tega imena ne bi uporabila. ker pa se eni držijo načela piši kao govoriš, majo pol fantka TJAN. težko povedat, pa miljonkrat te vsak vpraša če pravilno poveš.. ne vem no. user posted image

eni se pač lotevajo jezikolomnih imen, samo da bi bili nekaj posebnega. to se da drgač tud dosežt. saj ni nujno da ima otrok 1 ime, ki ga niti izgovorit ne moreš. lahko ima recimo 2 imeni, malo manj nenavadni. tle na RR je ena dala prav tako ime sinčku in se mi zdi čist ok, upam, da ne bo huda, če ga podam kot primer: Max-Luka.

LP


< Sporočilo je popravil KIRA -- 19.8.2006 12:58:54 >

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KIAR
19.8.2006 22:08:49   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

recimokot TIAN. to je v redu, čeprav jaz tega imena ne bi uporabila. ker pa se eni držijo načela piši kao govoriš, majo pol fantka TJAN. težko povedat, pa miljonkrat te vsak vpraša če pravilno poveš.. ne vem no. user posted image




Mi je sicer všeč, da to ime ne vsede vsakemu, ker pol bi jih bilo res preveč user posted image ...

Bi pa samo to povedala : ljudje tud naglasit določenih imen ne znamo pravilno in potem pride svašta ven. Mi imamo recimo Tijana - in nekateri naglasijo samo  črko i in pol pride podobno, kot na hrvaškem rečejo pijan user posted image . Je res malo moteče. Zanimivo - tuji ljudje v veliki večini lepo izgovorijo in naglasijo, familija od mojga dedca pa že celo leto napačno izgovarja, tako da je že naš veliki 3.5 - letnik parkrat "urgiral" in jim skušal dopovedat, kako je prav ime njegovemu bratu user posted image

Vse tri različice : Tijan. Tjan. Tian se pa različno izgovorijo, naglasijo in se sliši razlika.

Drugače mi je pa ime Kiar zelo zanimivo, nenavadno in ko ga tako v mislih  izgovorim mi je všeč user posted image .

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KIAR
24.8.2006 9:26:22   
Anonimen
Meni se zdi precej zafnano.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KIAR
24.8.2006 18:50:39   
Bonnie_RR
Prvič slišim za to ime. Mi pa ni všeč.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.8.2006 18:55:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KIAR
29.8.2006 21:09:38   
žužu
meni je pa všeč.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KIAR
3.9.2006 21:48:01   
Anonimen
Originalno ime (mislim, da je irsko) je Ciara za punce in Ciaran za fantke, ki je meni pravzaprav zelo vsec. Veliko bolj kot Kiar, ki mu ..nekaj manjka. Kiaran se po moje precej boljse slisi!

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KIAR
4.9.2006 18:15:00   
Anonimen
Poznam samo "slovensko" različico- Kiara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KIAR
5.9.2006 19:52:50   
dory
se mi zdi da ma dones folk prevec cajta in kombinirajo in iscejo vse zive variante....na koncu pride ven izvenzemeljsko ime, ki bi ga lahko nadeli psu ali macku...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KIAR
12.9.2006 11:11:22   
aprilb
Žal meni tudi niso skovanke tipa Kjan, Kiar in podobno všeč, se mi zdi kot da ti je pri scrabblu ostalo nekaj črk preveč in si iz njih sestavil ime. Po drugi strani so mi pa zelo všeč imena, ki so nenavadna ampak imajo nek pomen oz. obstajajo že dolgo časa. Jaz sem dala hčerki ime, ki je tudi redko, ampak staro par stoletij, se mi zdi, da ti ni treba tople vode izumljat, če želiš, da ima otrok bolj redko ime.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?