|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčice
26.8.2006 14:18:18   
Naja30
Meni pomagajo proti krčem magnezijeve tablete. Zvečer spiješ eno in je. Mi je pa G rekla, da naj jih kupim v lekarni, ker tiste iz trgovine vsebujejo ful enih barvil in umetnih snovi. user posted image  Sem tako naredila in kupila seveda tadrage user posted image  

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Decembrčice
26.8.2006 14:31:22   
r1ta
Oj babike! Na hitro se vam javljam iz ene pisarne kjer si printam diplomo za lektorico in sem se prešvercala še na RR.
Naj vam čestitam za vse lepe dogodke, ki so se vam pripetili ta čas ko me ni bilo na RR in pozdravljam vse nove sonosečke - decemberčice!
Jaz in moja pupa sva vredu in pridno rasteva in se redima. Nemščino prvi del sva opravili zdaj naju čaka še zagovor, ki pa bo tudi šel. Potem pa še diploma in sva na konju! Ihaaaa! Počutje je vredu vendar hodeč po teh štajerskih gričih opažam, da nimam čisto nič kondicije. To mi je pa dala nizozemska ravninauser posted image . No ja, močno pogrešava atija, ki se nama bo pridružil v začetku septembra. Komaj čakam!
Drugače sem včeraj ponoči mislila da bom rodila. Kar naenkrat me je začel boleti trebuh, želodec, vse in dobila sem neke krče, ki so se ponavljali na 6 minut. Madona sem se vsa nervozna sprehajala po kopalnici, nakar pa zaključila s pol urnim sedenjem na školjki in drisko. Hvala Bogu! Sem se pa pošteno prestrašila!
Ja pa za vozičke sem tukaj že malo gledala in so cene čisto iste kot v NL. Drago drago... Nekako mi je zelo všeč Jane slalom pro z matrix košarico in tistim sedežem za kasneje. Zdaj čakam dragega da pride in da se skupaj odločiva, sem pa prepričana da bova voziček kupila tukaj in verjetno tudi posteljico po katero bova odšla kar v Poljčane.

No, se vam še kaj javim ob priliki!

Cmok in veliko lepih pozdravov!

R1ta

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Decembrčice
26.8.2006 14:34:58   
Naja30
r1ta, pozdravljena v naši lepi Sloveniji! user posted image  Imej se ful lepo v krogu svojih domačih in seveda čestitke za izpit!user posted image  

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Decembrčice
26.8.2006 17:10:26   
crci06
Živjo vsem!

Rita, dobrodošla doma :) Kako bosta pa vidva vse nakupljeno spravila na avion? Da ne bosta za prtljago doplačevala še več, kot bodo cunjice stale... No, mal pretiravam....

Najbolj faca je pa Naja3... Karkoli preberem, se mi zdi tako zelo podobno kot pri meni...
Tud men ponoč beba zleze na isto stran kjer ležim (kjer mi trebuh nasede na rjuho user posted image ) in pol brca in jaz se seveda takoj prestavim, ker se bojim da je ne bom pomečkala. Sem že začela razmišljat, če je tud to lahko kej narobe, pol sm pa zgolj slučajno zasledila v enem članku da baje po ? 25 (al 28?? ) tednu sploh ni priporočljivo spat na hrbtu. Na trebuhu verjetno tud ne, ane? Torej na boku in nas bebice ponoč žgečkajo in obračajo kot pujska na žaru user posted image
No, da zaključim z Najo3... Berem, da je velike stvari že nakupila... Jaz imam vozek zbran (skoraj = kupljen user posted image ), za previjalno smo že tudi skoraj vse naredili, posteljico smo tudi skoraj že prinesli iz podstrešja, zibko nam boto tudi skoraj kmalu dostavili... Torej se lotevam kupovanja drobnarij...  Bravo za škarjice!!! Jaz jih tudi že imam...

(in na koncu opazim, da ima Naja3 PDP 1 mesec pred mano... torej ni vse čist hkrati user posted image )

Navihan pozdravček!


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Decembrčice
26.8.2006 18:19:18   
Naja30
moj_moj, se slučajno tudi na primorsko seliš? user posted image  Haha, ta bi bila dobra! Škarjice tudi že imaš? user posted image  

Drugače pa, na hrbtu je meni že malo neugodno spat, sploh če imam stegnjene noge. Ko gledam TV še gre, pa akrobacije malega user posted image  je v takem položaj najbolj luštno gledat. Spim pa samo še na boku. In potem me tam vspodaj nekaj žgečka in se ves čas premikam, da mu delam prostoruser posted image user posted image  Oh ti naši mali navihančki.

Punce, včeraj sem spet gledala In the womb, tokrat prvič do konca in sem bila tako hepi, ko se je detece na koncu rodilo, da sem od sreče jokala user posted image  Prav predstavljala sem si sebe in čutila tako močno povezanost s svojo štručko. Včasih si že prav želim polubčkat to detece in ga objemat. Kar svoj trebuh bi lubčkala, če bi ga dosegla! user posted image

Danes vas je spet večina mrknila, kaj? Dan je res lep za pohajkovanje. Moj user posted image  pa dela in kogarkoli kličem, se mi ne oglasi user posted image  Tako da sem misel na pjačko dala na stran in bom kar na netu visela. user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Decembrčice
26.8.2006 19:41:58   
vampirka
Na hitro se vam javim, da vas vse lepo pozdravim!

Glede krčev - lahko gre namesto magnezija za pomanjkanje kalcija - meni npr. pomaga proti krčem kalcijeva šumeča tableta (magnezij ne).
Glede spanja pa sem ravno zadnjič prilepila tale link na en drug post: http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=74387&t=73078#reply_74387 ...jaz osebno najrajši spim na hrbtu (prej je bilo to na trebuhu). Sem pa tudi opazila, da en dan mi paše tak, naslednji dan pa spet drug položaj...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Decembrčice
28.8.2006 7:26:26   
tintara
Punce, zivijo!
Tudi mi smo po 14 dnevnem bolj ali manj uzivanju na morju (tokrat brez bolnic user posted image ) doma. In spet v sluzbi. In spet na netu. Vidim, da ste vmes kar nekja nakupile, bravo. Meni je zadnjic kar malo hudo ratalo, ko sem sla v Pikapolonico po plastelin, pa nisem mogla gledat vozickov, ker ga ze imamo. No, saj gledala bi lahko, sam matrat se pa tudi nocem. Bomo s sestrinim in nasim starim cisto zadovoljni, vsaj upam.

A veste kaj se je men v petek zgodilo? Zamudila sem pregled pri G. Sveto sem bila prepricana, da ga imam ob 13.45 in pridem se mal prej ke, pa ugotovim, da je vse prazno, kar je zelo cudno. Grem gledat v materinsko in me skoraj kap, 12.45. OJOJOJOJ. K sreci so bile se notri in so mi hitro datum prestavile za cez 14 dni, za po cukru. Tole me ze mal mori tale sladkoba gnusoba, no saj spila bom ze, kaj pa naj, ampak upam, da bo tudi rezultat v redu. Pri prvem sem imela neki okol 6, ce je dovoljeno do 7,5 potem je to kar kul. Sam zdaj pa ne jem drugega kot sladkarij in temu primeren je tudi prirast kg. Sem ze na +6 zagotovo, pa mogoce lahko se kako kilo pribijemo. Kriza, vodim, ane!

Ema, a si pol cuker imela 21.8.? Nisem nic zasledila, da bi pisala? Al se lohk nadejam tvoje druzbe drug ponedeljek? Upam, da mal poklepetava.

Telovadba, ja bi bilo fajn, ce bomo pa kaj izvedli bomo pa se vcidel. Mi smo vceraj sli na Velko planino (no v bistvu sam do Male), je bilo prav super. Nas mali je pridno hodil, kar pomeni, da je bil tempo meni primeren. Zevcer me je pa total noga bolela (v gleznju), danes je pa zgleda ze ok.

Glede bolniske: jaz sem se odlocila, delam se tri tedne, max 4, nato pokoritsim se preostal dopust (8 ali 9 dni) in z oktobrom sibam na bolnisko. sem kar raztegnila tole delo, glede na to, da me je ze pri prvem pregledu poslala na bolnisko. Ampak men je tako pasal, zdaj mi pa ze malo manj, priznam. Bom skoncala dela, nekoga uvedla, vsaj upam, nato pa uzivat... In lezat na levem boku.

Vampirka, super, a pol loh spim na hrbtu. Me strasno veseli - saj neki se probavam na bok ulezt, ampak kaj k se avtomatsk takoj zasukam na hrbet. Drgac pa tudi meni nasa krtka leze tja mekam v desno, cisto na stran. Mi je tko smesen, k kr rije, pa rije, pa se mi zdi, da je ze zdavni nakoncu.

Takle, zdaj grem pa se mal delat, ce sem ze glih v sluzbo prisla, ane.

Pozdravcek, T

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Decembrčice
28.8.2006 9:04:47   
r1ta
Dobro juuuuutro!

Ne moj_moj, jaz sem prišla z letalom in odidem konec septembra z letalom, moj dragi pa pride vmes (naslednji teden - že komaj čakam) z avtom in ostane 10 dni. V tem času bova nakupila vse potrebno, potem pa nafilam avto in mi stvari odpelje na Nizozemsko. Hja, transport z letalom bi pa bil kar drag, ja.

Ste se pogovarjale o ležanju na hrbtu... Jaz že dolgo na trebuhu sploh ne morem ležati. Verjetno zato ker nosim močno spredaj. Tako lahko ležim le na bokih pa še to se moram zadnje čase podpolcati. Na hrbtu mi zelo paše, vendar le s pokrčenimi nogami. Ostalo ne pride v poštev...

Hja, danes imam pa zagovor nemščine. Sem videla da smo od 29ih samo štirje naredili pisni izpit. Groza. No bom pa vsaj hitro opravila, potem pa na lov za dojenčkove potrebščine.user posted image

Se vam še kaj oglasim!

Lep dan! Pazite nase!

R1ta

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Decembrčice
28.8.2006 9:11:52   
manetka
Najprej en lep sončkast pozdrav iz našega konca!
No danes je končno izgleda en boljši dan, ko se počutim malo bolj zdravo, moram reči, da me je tale trebušni virus kar močno oslabel, še malo kg mi je pobral... Do hrane pa imam še vedno tak okus kot v začetku nosečnosti, moram reči, da si kakšnega takega pripetljaja ne želim večuser posted image
Drugače je virus menda hudo nalezljiv, saj sem ga pobrala od tasta, no sedaj od mene naprej pa še moj dragi... Upam, da bo kmalu bolje...

Vidim, da ste vse pridne pri nabiranju in nabavljanju opreme, jaz pa sem sedaj v teh bolanih dneh, ker nism mela kaj početi začela s štrikanjem- obujam hobi iz otroških let, pa mi kar dobro gre, sem naštrikala en tak cortik kompletekuser posted image  zauser posted image  

Jutri me čaka pa 3D madonca komaj čakam, sem pa kar malo živčna, saj ta vidiš dojenčka res podrobno, sem mojemu raje doma pokazala en primerček, da se ne bo tam kaj ustrašil, ker je bol mehekuser posted image  

Naš dojenček drugače vse bolj telovadi po trebuhu, všasih se ga čuti prav celega kako kolovratiuser posted image .

Lp M.

_____________________________

pa smo trije

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Decembrčice
28.8.2006 9:16:37   
emaa
Tintara cukra še nisem imela, imam ga 14 dni za tabo, te pa pridem vseeno pogledat, se bova še vse zmenile.
MOje počutje v redu, tole nakupovanje, pol vidiš kaj rabiš. Pa bo že, je pa vseeno tako lepo fantazirat kaj bi kupil, če bi imel denar.

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Decembrčice
28.8.2006 9:34:33   
Naja30
O tintara welcome back v to mrzlo LJ! Kakšna megla je bila danes in včeraj zjutraj, kot pozimi! user posted image  Manetka, kje je ta vaš konec, da je sonček?? Takoj šibam tja! Samo ne reči, da na štajerski, ker se bom res odpravila user posted image  user posted image
 r1ta, držim pesti za tvoj zagovor, pa nujno javi kako je šlo. Potem te pa čaka prijetno delo user posted image

Ja nič, lepo se imejte. Nimam nič pametnega za povedat, pa bom šla raje na zajterk user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Decembrčice
28.8.2006 10:01:42   
Zasanjana
Jutrček!Kako je fajn, ko se po celi prespani noči zbudiš v sončno jutro.user posted image
r1ta, fajn opravi in poročaj!user posted image
manetka, ti tudi poročaj, kako bo na 3D jutri.user posted image

Zdajle sem se stehtala in sem se v desetih dneh zredila za kilogram in pol.user posted image
Sem si obljubila, da bom pa zdaj privlekla orbitrek na plano in začela malo migat.Moram še malo prebrskat, če imamo tu kakšno telovadbo za nosečnice.

Glede spanja; Ima katera od vas tisto blazino, ki se ji reče banana al neki podobnega?Pravijo, da je ful fajn.Samo če bi jo imela jaz, bi možka zrinila s postelje.Drugače pa na hrbtu ne morem spat.Me vse tišči.Levi bok se mi zdi še najbolj fajn, pa še možka lahko gledam.user posted image

Smo pa v soboto pobarvali sobico za Juniora.Še tašča jo je pohvalila, da je lepa.Danes bom pa košek mal v red spravla, možek bo pa posteljico iz podstrešja prvleku.

Takole, zdaj pa šibam k G.Lepo se imejte!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Decembrčice
28.8.2006 10:42:50   
Ženkica
Čao punce.

Najprej da malo pojamram - bolijo me noge, če samo pol ure stojim npr. za šporhetom. Tudi sprehod mi več kot 30 minut ne ustreza, me začne vse bolet user posted image ; pa tako rada imam sprehode.

Ta vikend sem morala bit samo gospodinja, kuhanje in pospravljanje, ker smo imeli delavce pri hiši, ampak mene so takooooooooooo zelooooooooo noge bolele, kot da imam najmanj 80 let, za znoret.

Potem imam pa še en problemček: non stop mislim na to, kaj bi jedla user posted image , apetit imam kot volk, ampak na koncu bom pa kot user posted image  - user posted image . Pa spet sem nekaj na sladkarije prešaltala, ko je bila vročina se pravi pravo poletje sem se jim z lahkoto upirala, sedaj pa ne gre in ne gre. No, prej je ena pisala da vodi v kg-jih. OOO, to pa že ne; jaz imam cca 7 kg-jev plusa pa sem v 26. tednu.

Od petka jem tudi te magnezijeve tablete in trebušček mi je nehal non stop otrdevat user posted image , moram rečt, da sem si kar oddahnila.

DAnes grem pa v porodnišnico user posted image , kolegica je rodila 2 dni nazaj; pa sem ji toooooooooook fouš ker lahko že carta svojo štručko. user posted image

V četrtek mi poteče pogodba v službi in obljubljeno imam pogodbo za nedoločen čas - upam, da si šef ni kaj premislil, ampak saj brez mene itak ne more, tko da se mi zdi, da sem že čisto blizu tega, da bom tudi jaz končno imela službo za nedoločen čas. user posted image

No, to je to punce. Naj vam tale mrzel ponedeljek čim lepše mine.

pa pa

Ženkica

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Decembrčice
28.8.2006 10:52:46   
Naja30
Ženkica, kot da berem o sebi! Tudi jaz imam zelo rada sprehode, preden sem bila user posted image  sem povsod šibala peš, zdaj pa me pol urce čisto zmatra.
Upam, da ti bodo res dali pogodbo za nedeločen čas, meni se namreč tudi izteka pogodba v četrtek, pa sem dobila brco v rit! user posted image  In ni drugega razloga kot to, da sem user posted image  Nekaj so se hoteli izmotavat, ne vem o čem vse, ampak ko potegneš črto, je to vse samo bla bla. Ne rabijo me in tako je. Po začetnem šoku, ko sem prišla h sebi (ker zmenjeno je bilo drugače), sem si rekla, da sekirat se pa ne smem. Ker se mi zdi, da je tisti dan, ko sem bila vsa šokirana, jezna, žalostna... da se je user posted image  kar umiril in ni bil tako živahen. Oh, tega pa ni vresna nobena služba in noben denar! Mi bomo že preživeli, saj ni konec sveta. Zate pa res držim pesti, ker služba za nedoločen čas je res danes veliko vredna user posted image

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Decembrčice
28.8.2006 12:14:52   
tintara
O sem mal uletela, pa me je Najin odgovor prevec razjezil, moram se mal napisat. Zenkica, drzim pesti zate, da v cetrtek res dobis podaljsano, Naja3 s tabo pa socustvujem. Poznam to iz prve roke iz prve nosecnosti. K sreci sem zamolcala prve tri mesece in si stem zagotovila delo se za eno leto, tako da so me vrgli ven sele sredi porodniske, ampak je pa glup filing, ko ves da je vse to samo zaradi trebuha. Ma ne mores verjet kolk stvari se cez noc spremeni, sam da poves da si nosec. Iz ta najblj zlatga v ta najblčj grdga. BLJAK IN BLJAk. Ok, zdele se mi je ziher pritisk dvignil, moram nehat mislit na to.
No, saj v bistvu ne vem, kaj me caka drugo leto konec januarja, ampak zaenkrat definitvno zgleda boljse. Edino nekak ne zastopijo, da jaz cist zares nisem vec za na zrukane ceste nasih gozdov. Pa sem se ze cist zaklela, da ne grem vec na teren, zdaj pa ze ne vem, ce me ne bo moj prijazni sef spet na finto dobil. Ma za znoret, vcasih si zelim, da bi bil mal manj prijazen, me ze zdavni ne bi bilo vec v sluzbi, tko mi ga je pa tezk zafrknt. Sam spet, dojencek je vec vreden, tak da.. Ne grem se vec. Bolniska prihajam.

OK, mal za itermezzo, zdaj pa sibam na sestank., cau, bau:T 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Decembrčice
28.8.2006 13:35:46   
Zasanjana
No, jaz sem z pregleda.Sem bila okarana zaradi kg.Pri G je tehtnica pokazala dodatna dva kilograma.V desetih dneh!Ajej, jej.Ampak meni res ni jasno, od kje so prišli.Sladkarije sem komaj pogledala, sadja in zelenjave sem pa tud ogromno pojedla.Ma ja, saj ni važno.
Je bilo pa tam spodaj vse zaprto in zacementirano.Me je pa tako raztegovala, da me zdaj ful špika okol jajčnikov.Za drug teden mi je pa obljubila UZ.user posted image

Grem zdej po podstrešju brskat.user posted image
LP!

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Decembrčice
28.8.2006 15:12:40   
maja.jav
Pozdravljene souser posted image .

Morm še vam povedat, da sva šla z možem v petek mal po trgovinah gledat pohištvo za najinga dojenčka in na koncu namesto pohištva našla vozičekuser posted image .  
Sploh nisma imela namena vozička izbirat ampak sma pač mal pogledla kakšne majo in ko nama je trgovec (bil je res prijazen moški v otroški trgovini kar ne doživiš vsak dan) razkazal vse kar naju je zanimalo. In tako je odločitev padla da bomo imeli Peg Perego pramette verjetno v nevtralni sivi barvi. Kupila še ga sicer nisva ker ga bodo verjetno starši za darilo ampak važno je da je izbran in da je spet ena skrb manj pred prihodom user posted image .

Jutri imam zopet morfologijo(ker prejšnič ni bilo moje zdravnice) tak da vam sporočim kako in kaj. Upam da se bo jutri videlo kaj je kr prejšnič je imel user posted image  pokrčene nogice. No pa saj ni važno kaj je sam zanima me pa ful.

Fajn bote še naprej.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Decembrčice
28.8.2006 15:27:38   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: maja.jav

Morm še vam povedat, da sva šla z možem v petek mal po trgovinah gledat pohištvo za najinga dojenčka in na koncu namesto pohištva našla vozičekuser posted image .  
Sploh nisma imela namena vozička izbirat ampak sma pač mal pogledla kakšne majo in ko nama je trgovec (bil je res prijazen moški v otroški trgovini kar ne doživiš vsak dan) razkazal vse kar naju je zanimalo. In tako je odločitev padla da bomo imeli Peg Perego pramette verjetno v nevtralni sivi barvi. Kupila še ga sicer nisva ker ga bodo verjetno starši za darilo ampak važno je da je izbran in da je spet ena skrb manj pred prihodom user posted image .



Bravoooo user posted image  - mi iimamo tudi ta voziček; jaz mislim, da je to odličen nakup.

(odgovor članu maja.jav)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Decembrčice
28.8.2006 15:41:03   
Naja30
Tintara, tako je to, če imaš pogodbo za določen čas in zato sploh ne dajo za nedoločen, ker vejo, da mlade ženske bodo kmalu imele user posted image  In s pogodbo za določen čas ne moreš nič praskat, pa se pritoževat! Ampak kot sem že rekla, nič ni vredno več kot malo dete pod mojim user posted image  zato se ne sekiram, vse bo še dobro.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Decembrčice
28.8.2006 18:54:03   
Strawberrie Cherrie
Lep pozdrav punce...tudi mi smo iz dopusta in sedaj se pridružujem Riti in grem na par izpitov - naš mali user posted image user posted image je med našim počitkovanjem pridno brcal in se mi zdi da je prav pridobil na obsegu in teži, kajti moj buši že PRAV ŠTRLI...sem pa zato jaz na nogah ziher zgubla kakšno kg ali dveuser posted image - brez kakšne dijete, jem kot pujsekuser posted image Moj dragi user posted image pravi samo - pa kam ti to daš...včeraj zvečer se prav nisem mogla upreti in sem šla h kitajcu po sladko-kislega piščanca pa sem ga popapcala v sekundi ... NJAMIuser posted image
Sicer sem pa tako malo preletela, glede ležanja na trebuhu - ne gre več, na boku si moram pa koco tko okoli uštimat kot kakšno gnezdece, pa lahko prav fletno spančkamo...moj lubi sicer pravi, da če ležim na hrbtu, tko rahlo fletno smrčkam, ampak jst mu ne verjamemuser posted image ...drgač pa komajda čakam 12september, mamo spet pregledek...juhuuser posted image ...pol v 28tednu pa injekcija šmrk šmrk šmrk (zaradi tega ker sm Rh-)....btw: a katera ve, a to fejst boli? Jst si predstavljam tako dolgo iglo pa polno injekcijo tekočine, me kar zmrazi!!user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Decembrčice
28.8.2006 20:56:03   
Barbk
Ojla bejbike,

ste bile spet pridne.R1ta dobrodošla v naši preljubi deželici, pa javi kako je šlo na zagovoru.Ma itak, da ti je uspelo, a ne!Tintara pa je spet konec dopusta, a!Za nas nosečke pa je splošno znano, da smo bolj pozabljive in štoraste sorte tako, da ti je tale mali kiks glede ure čisto oproščen.Ženkica držim pesti za novo pogodbo za nedoločen čas, Naja ti imaš pa prav in brez sekiranja.Manetka saj veš kaj jutri vse pričakujemo....poročilo iz 3D.Aja London_paris tudi ti dobrodošla.Joj jaz bi tudi kitajsko papcala,mjami,mjami. user posted image So moram pohvalit, oz. moram pohvaliti našo bebo kolk je pridna in je v soboto končno osrečila očka in ga fajn našutirala v roko.Tudi jaz sem bila že v ta posebnem stanju ko sem ga gledala kako kar ne more dojeti, da je ta najina sreča res tam in že veselo opozarja nase.No zdaj pa šeuser posted image in počasi v mižule.
Nočka,

Barbk
  

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Decembrčice
29.8.2006 6:40:16   
tintara
Dobro jutro zaspanke! No, saj jaz bi tudi se spala, pa je treba v sluzbo. A vam loh neki zaupam? Zjutraj ze pomalo odstevam dneve (se 13x moram ob 5h vstat). Dans sem se z mozem zjutri skor skregala, k je reku, da moram ze vstat. Sem med zvonjenjem ure govorila, da itak se ni zvonil, da naj me pusti.user posted image
Sem mal preletla za vcer, sem se kar razburila glede sluzb in pozabila na ostalo. Ema, super, ce prides mal pogledat, ampak je ze ob 8h zjutraj (no, pa do 9h). Ne vem kdaj vstajas in kolk ti je dolgcas, si pa seveda vec kot dobrodosla!
Vidim, da ima Pramette kar obozevalcev tukaj. Mi imamo pliko-ta od prvega, sta si v sedeci varianti s Pramette cist glih se mi zdi. Se posebi, ker je vecina Pramette v taki barvi, kot ga imamo mi. Nas mali vedno sprasuje, ce je to njegov vozicek.
danes ponoci sem ugotovila, da se moja psiha ze ospeseno priprvalja na prihod nove clanice. Zakaj? Samo takrat ko je bil dojencek mali se mi je namrec dogajalo, da sem tako zivo sanjala, da lezi zraven mene in da mi je padel s postelje ali kaj podobnega, da sem ga sla iskat po tleh, kljub temu, da je varno spal v kosku. No in danes sem vse skupaj prenesla na nasega korenjaka, ki me je ponoci 2x prosil, da ga lulat in naj ga dam. se je cist slekel in rekel da ga lulat, pol sem pa hotla res ga dat, ga pa kar nikjer ni blo za dobit. Pa mi se ni steknel, da v resnici spi v sosednji sobi, ampak sem mu rekla, da potem ga pa najbrz ne tisci tako, da naj se oblece. In potem se je ista zgodba ponovila se enkrat. K sreci mislim, da je moz vse to prespal, tak da me ne bo mogel prevec drazit.
R1ta, a je slo z nemscino? Seveda, na ustnih je fajn, k loh se trebuh mal ven naspicis in potem se te mal usmilijo, vsaj vecina. Kaksen pa tudi ne.

Takole punce, jaz moram delat, pa kaj me zadrzujete tle? user posted image

Mejte se, T

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Decembrčice
29.8.2006 8:29:58   
Naja30
Dobro jutro!

Danes imamo pregled pri G, pa sem skoraj pozabila na njega, sem se nalezla od tebe, tintara. user posted image  Kar se tiče vozičkov, mislim da je razlika med pramette in pliko ta, da ima prvi ojačano tisto okoli, da ne rabiš imet košare in otročka ne zebe. Midva sma ravno zaradi tega vzela pramette.

Naš mali je pa že pravi akrobat, športnik, plesalec... vse v enem kosu user posted image user posted image user posted image  Še posebej zvečer user posted image  Vedno se spomnem, da se ta vzorec spanja in razgrajanja nadaljuje baje še potem. Ojej, potem bo tale mali nočna ptica, kot očka. Se bosta pa zabavala, mami bo pa spala. Ja, to bo to, verjetno. Barbk, kako je lepo čutiti brce v roko za očka a ne? Moj je tudi bil čisto blažen. In včeraj je skoraj oči izgubil na mojem trebuhu, ko je mali res močno brcnil, da je pol trebuha ven pogledala user posted image  Tako sem se smejala, da se je kar umiril.

Punce, a vam kaj rečejo ljudje, kako ste lepe, kako žarite? Mene tudi na cesti ljudje fuuul gledajo in včasih mi je to že malo neumno in bi najraje kakšnemu rekla, če vidi nezemljana user posted image  Kot da sem ful čudna.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Decembrčice
29.8.2006 9:02:47   
r1ta
Evo me!

Zagovor sem včeraj opravila 200%. Še zvišala sem oceno tako da imam zdaj povprečje 9. Ja saj vem da se sliši pocukrano, ampak se moram pohvalit.

Včeraj sem za mojo pupo kupila prvi kompletek in nogavičke, prvi stvari (če ne štejem blazinice za previjanje in termo dude, kateri sta prispeli ta čas, ko sem v Slo in ju še nisem videla). Zdaj hodim gledat v vrečko in božat tiste roza stvari vsake par ur...user posted image  Prav avšasta sem! Drugače pa bom z ostalimi, večjimi nakupi še malo počakala, da pride moj ljubi,saj ga želim maksimalno vključiti v nakupe (predvsem kar se plačevanja tiče user posted image ). Ha, ha... Ne, res želim, da sva pri odločanju oba zraven...  Sem pa včeraj čisto po naključju naletela na sošolko, ki pa je tudi noseča in pričakuje bebico konec decembra! Verjetno se nam bo kmalu pridružila na forumu.

Hvala za lepe želje in skrb glede mojega zagovora! Pravi biseri ste!user posted image

Lep dan!

R1ta



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Decembrčice
29.8.2006 9:10:57   
vampirka
Dobro jutro čvekice! Ste bile spet pridne s pisanjem in vas zato vse skupaj lepo pozdravljam (bi itak pomešala, če bi želela vsaki posebaj kaj napisat user posted image ).

Glede sanj - meni se skoraj vsako noč tako živo sanja, da včasih kar malo pomešam prve par minut potem ko se zbudim! Glede brcanja atija, pa je naša žabika tudi pridna (ali pa moj dragi tolk vztrajen user posted image )...verjamem pa Naja, da tvoj user posted image  že veliko bolj "zašutira", saj sva en mesec narazen po PDP...aja, pa še glede folka - kako sprejemajo nosečnice - meni je kar fajn! user posted image ...ogromno mi jih reče, da kar žarim, ogromno ljudi ti reče, da si lepa (to običajno ne slišiš vsak dan user posted image ), pa tudi dotikanje trebuščka me ne moti več - že tolk štrli od mene, da je res kot en svoj planet user posted image !

Lep dan vam želim!
P.S. Severnica, da ne boš pozabila v ponedeljek priti na user posted image ! Jaz mojemu vsak dan razlagam, kako bom pa zdaj začela (zares) telovadit user posted image ...

R1ta (sem prepozno videla tvoj post) - ČESTITAM!!! user posted image

< Sporočilo je popravil vampirka -- 29.8.2006 9:20:05 >


_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?