|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
4.9.2006 9:28:33   
tajtaja
Mamice, ki uporabljate pri svojih otrokih Fenistil kapljice, so imeli otroci kakšne težave. Pri kateri starosti ste jim začele dajati?
Naša Taja je stara 5 mesecev, pa zdr. sumi na alergijo???Predpisala ji je to zdravilo, v navodilu pa sem prebrala, da pri otrocih do  enega l. starosti lahko med spanjem povzroči zastoj dihanja? Sedaj pa jih ne upam dajat!!!
Kaj zdaj?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
4.9.2006 10:21:20   
piščanc
jaz sem bila tudi zgrožena, ko sem prebrala da vsebujejo alkohol in da otrok po njih postane razdražen in zaspan. in to je res postal.

mi smo se potem raje pazili pri hrani in kapljic nisem dajala.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
4.9.2006 10:58:11   
darjatimci
Mi  pa teh kapljic nismo nikoli dobili,pa smo tudi alergiki.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
4.9.2006 11:01:58   
KODA
Naš jih je dobil,pa je bil samo rahlo bolj zaspan po teh kapljicah.Kaj drugega nisem zapazila,pa sem kar previdna pri dajanju zdravil

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
4.9.2006 12:08:38   
noe
NAŠEMU PA JIH JE ENKRAT PREDPISALA DRUGA ZDRAVNICA,  KER JE BILA NAŠA NA DOPUSTU. DOBIL JE ŠE BOLJ SUHO KOŽO IN TEŽJE DIHAL , ZATO SEM MU JIH DALA SAMO TAKRAT IN NIKOLI VEČ , KO SEM VIDELA REAKCIJO. VPRAŠAJ ZA CLARITINE SIRUP, NAM JE FAJN POMAGAL.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
4.9.2006 13:23:09   
piščanc
claritine sirup je od enega leta dalje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
5.9.2006 10:53:00   
coco
Tudi mene je zvilo ko sem prebrala stranske učinke. Zdravnica nam jih je predpisala pri cca. 4-ih mesecih in z strahu sem mu jih previdno 2 dni dala manj kot je bilo predpisano v dopoldanskem času (da bi čez dan opazili, če bi slučajno prišlo do stranskih učinkov). Zdelo se mi je, da je sinčke bil malo bolj razdražljiv (lahko pa je bil tudi drug vzrok). Zato mu jih tudi nisem več dajala. Te kapljie naj bi tako ali tako bolj ublažile srbenje, kar pa se ni zgodilo (mogoče tudi zaradi premajhne doze).
Jaz mislim, da je še vedno bolje čimprej sami doma z opazovanjem pogruntati na kaj ste alergični (pri tako majhnih ste najbolj pogosta krivca mleko ter jajca) ter takoj uvesti strogo dieto. Pri nas je to najbolj pomagalo.

lp,
coco

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
5.9.2006 14:31:56   
Badeja
Tudi mi smo jih jemali. In po njih ni bil nič bolj zaspan, čeprav sem si včasih to po tihem želela. Ker mi 2,5 mesca ni spal ne podnevi ne ponoči. Še dobro, da imam tako dobro mamo, ki mi je takrat pomagala. user posted image user posted image user posted image user posted image  Moja ugotovitev- jih daš ali pa ne je isto.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FENISTIL KAPLJICE-POMOČ
9.9.2006 21:52:50   
polonaa
Za Fenistil kremo sem že slišala,za kapljice pa ne.Moja hči je na trajni terapiji,uporabljamo pa  Zyrtec kapljice,ki so brez alkohola.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?