|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:42:01   
tina a
user posted image user posted image user posted image

ja vedno več socialk na CSDjih stopijo na stran očeta in tudi reakcije bodo takšne kot so bile tu ... na začetku - saj je samo padel ... saj ni bilo hujšega ... in otroka ni nihče silil v to ...

ker ne vem točno kolk ta mašina res gre (70km/h naj bi šli, toti naj bi imel blokado) ... in nisem bila prisotna pri vsej tej zadevi - bodo to na csdju obravnavali kot rekla kazala ... itak da se bo ata izgovarjal ... jaz bom pa tista "nora" mama (kot mnoge), ki želi preprečiti stike ...

Resno misliš da je zadeva tolk easy?

Če bi bila, se ne bi folk zaradi ločevanja in kreganja okoli otrok po sodiščih vlačil ali pa še huje - celo fizično obračunaval.

OK štekam to, da nimaš otrok, ampak da nekaj razuma pa premoreš. A misliš da ga jaz ne? ... Jaz sem odločno proti temu in otrok to dobro ve. Kajti izjava otroka ob prejemu tega darila je bila - ati je kupil darilo za ubit (pa jaz nisem absolutno nič takšnega rekla).

Glejte - lahko me obsojate, miljonkrat rečete da sem jaz tista ki sem odgovorna in da sem jaz kriva da je do tega sploh prišlo. Jaz sem glede tega sama pri sebi razčistila. Otrokov oče je polnoleten in ve kaj dela (vsaj naj bi bilo tako). In zanimivo je brati komentarje ljudi, ki so še dan nazaj pisali, da zganjam paniko za bz. Kje so bili takrat vi ti pametni nasveti?


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:45:43   
baguSka
Povdarila bom še enkrat in tokrat zadnjič - pamet naj mi soli nekdo, ki ima otroka in ki je v situaciji v kateri sem jaz!!!


TO BI LAHKO POVEDALA ZE NA ZACETKU. JAZ SEM SAMO POVEDALA SVOJE MNENJE.

In hvala tisti, ki mi privosci, da sploh nikoli ne bom mama.user posted image

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:46:48   
baguSka
Baguska, bi rada videla tebe, če seveda sploh kdaj boš MAMA.


In seveda me TI ne bos nikoli videla!! Ce bom mama, ali pa ce ne bom.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:47:32   
mama54
če je en od staršev užaljen, ker ne more otroka gledati na motorju, ko se pelje mimo 70kmh.. in gre zaradi tega na CSD jokat.. pol imamo sistem totalno v kur***...


In posledično je,da CSD ne dovoli,da je oče prizadet in užaljen.Res imamo sistem v kur**.Kaj je z otrokom jih tako ne zanima,dokler ne dobijo kakšne prijave od policije.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:54:01   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tina o

ja vedno več socialk na CSDjih stopijo na stran očeta in tudi reakcije bodo takšne kot so bile tu ... na začetku - saj je samo padel ... saj ni bilo hujšega ... in otroka ni nihče silil v to ...

ker ne vem točno kolk ta mašina res gre (70km/h naj bi šli, toti naj bi imel blokado) ... in nisem bila prisotna pri vsej tej zadevi - bodo to na csdju obravnavali kot rekla kazala ... itak da se bo ata izgovarjal ... jaz bom pa tista "nora" mama (kot mnoge), ki želi preprečiti stike ...



če CSD stopi na stran starša, ki posadi 8 letnega otroka na napravo za katero potrebuješ vozniški izpit.. potem takega otroka takoj odpeljem iz take države.. še vedno pa mislim, da ni tako..

če je nastala situacija taka kot opisana.. greš s papirji (od dohtarja) na CSD, poveš situacijo... in počakaš na njihovo izjavo.. garantiram ti, da bodo očetu resno prepovedali razne eksperimente na lastnem otroku..



Resno misliš da je zadeva tolk easy?

Če bi bila, se ne bi folk zaradi ločevanja in kreganja okoli otrok po sodiščih vlačil ali pa še huje - celo fizično obračunaval.

OK štekam to, da nimaš otrok, ampak da nekaj razuma pa premoreš. A misliš da ga jaz ne? ... Jaz sem odločno proti temu in otrok to dobro ve. Kajti izjava otroka ob prejemu tega darila je bila - ati je kupil darilo za ubit (pa jaz nisem absolutno nič takšnega rekla).



če je ati kupil darilo za ubit.. potem je z atijem nekaj narobe.. ne?
in če CSD to dopušča.. potem pač ignoriraj njihove želje.. v nasprotnem primeru ne bosta potrebovala več CSD, ker se bo otroku nekaj slej ko prej zgodilo..




Otrokov oče je polnoleten in ve kaj dela (vsaj naj bi bilo tako). In zanimivo je brati komentarje ljudi, ki so še dan nazaj pisali, da zganjam paniko za bz. Kje so bili takrat vi ti pametni nasveti?



aha.. oče ve kaj dela.. user posted image user posted image user posted image user posted image

nekaj dni nazaj ni bilo govora o prevoznemu sredstvu za katerega potrebuješ izpit..



(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 12:55:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

če je en od staršev užaljen, ker ne more otroka gledati na motorju, ko se pelje mimo 70kmh.. in gre zaradi tega na CSD jokat.. pol imamo sistem totalno v kur***...


In posledično je,da CSD ne dovoli,da je oče prizadet in užaljen.Res imamo sistem v kur**.Kaj je z otrokom jih tako ne zanima,dokler ne dobijo kakšne prijave od policije.


če je temu tako.. odpeljem svoje otroke daleč stran user posted image

kjer jim bo vožnja na motornih kolesih prepovedana.. user posted image

< Sporočilo je popravil Zahi -- 17.10.2006 12:56:34 >

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 13:03:36   
tina a
OK ... nočem se kregat ... nima smisla ...

Bom temeljito premislila še enkrat kaj lahko naredim s tem kar se je zgodilo. Je pa dejstvo, da je malo težje urejati zadeve na csdju ker sem uradno še vedno poročena.

Še enkrat hvala vsem za komentarje in nasvete ...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 13:08:52   
Taula
Baguska, bi rada videla tebe, če seveda sploh kdaj boš MAMA.

In seveda me TI ne bos nikoli videla!! Ce bom mama, ali pa ce ne bom.


Itak da boš super duper mama, pomiri se. Ni vredno nekomu delati veselja, ki se skriva po anonimnostjo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 13:09:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tina o

Bom temeljito premislila še enkrat kaj lahko naredim s tem kar se je zgodilo. Je pa dejstvo, da je malo težje urejati zadeve na csdju ker sem uradno še vedno poročena.

Še enkrat hvala vsem za komentarje in nasvete ...


to da daje en starš otroka v življensko nevarnost.. ni niti pod razno "težje" urejati.. pokliče se policijo.. naredi prijavo.. in stvar rešena..



(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 13:10:52   
Anonimen
tina, ko si napisala, da je bil tvoj sin na urgenci...a pa imas ti te izvide?? al je oce rekel, da je otrok padel po stopnicah?? ce jih imas, potem tu sploh ni kaj za diskutirati...na CSD...pa hitro

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 17.10.2006 13:11:22 >

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 13:11:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

tina, ko si napisala, da je bil tvoj sin na urgenci...a pa imas ti te izvide?? al je oce rekel, da je otrok padel po stopnicah?? ce jih imas, potem tu sploh ni kaj za diskutirati...na CSD...pa hitro


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 13:37:42   
baguSka
Itak da boš super duper mama, pomiri se. Ni vredno nekomu delati veselja, ki se skriva po anonimnostjo.


Ves, sej se ne sekiram. Sekirala bi se, ce bi ze bila mama, pa bi se zavedala, da s svojim ravnanjem ogrozam otrokovo zivljenje. Potem bi se sekirala. Sicer se jaz cisto zavedam, da ne bom ravno super duper mama, vseeno pa si zelim bit mama. In ne samo da ga bom rodila, tudi skrbela bom zanj. Kolkor bo v moji moci. In vem da vecina mamic to pocne in vsaka kdaj nardi kaksno napako. Ampak vseeno se mi ne zdi smiselno, da obtozujes nekoga drugega, kar lahko preprecis sam.. Sploh ko se gre za otroka. Zal. Od tega ne odstopam. In ce anonimni s tem delam veselje, jeeeeeej, aj em hepi for her. Lets d parti begin.. In tud ce ne bom mama (nikol se ne ve), bom svoje zivljenje branila kolkor se bo dalo... Za otroka bi pac nardila se vec. To vem ze danes in to ve tudi vecina mamic in nemamic. In jaz niti z eno besedo nisem rekla, da tej mamici ne privoscim otroka, zdi se mi samo zelo neodgovorno dejanje.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 14:09:22   
Magi*
oprosti, ampak če bi moj mož ogrožal otroka, bi ga prijavila. tu ne gre za en košček čokolade preveč, gre za resno nevarnost in neodgovornost. pa, če bi me gledali na CSDju ali na policiji kot "noro kravo", mi je čist ravno.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 14:12:45   
tina a
Baguska - odgovorno ali neodgovorno, vsa stvar se je odvijala brez moje vednosti in moje prisotnosti ter mojega odobravanja. Že na sami urgenci so me gledali kot najhušo kriminalko. Očeta pa nihče tudi pogledal ni. Tako, da sem se nekako že navadila, da sem jaz tisti neodgovorni starš. Kar je meni idiotsko. Vrjetno nisem edina kateri se je kaj podobnega zgodilo. Če se spomnim kako leto nazaj ali pa dve, ko je padel otrok čez okno takrat ko je bil čez noč pri očetu in ga je oče pustil samega ter odšel žurat - tudi takrat je bilo slišati toliko komentarjev kako je lahko mama pustila, da je šel oče k otroku. Pač smatraš, da tudi drugi starš, ki je takrat določen za skrb in varstvo otroka, otroku namenoma ne bo škodoval. Tako sem mislila tudi jaz. In tako mislim še sedaj.

Otrok sam ve, da zadeva ni varna. Jaz pa ga ne morem vsako sekundo njegovega življenja varovati.

Bi bila ti (ali pa kdo drug na forumu) sposobna reči svojemu otroku, da mu ne dovoliš stika z očetom samo zato ker mu je kupil motor za darilo in je on padel z njega? Ni to preveliko breme za otroka? Najin sin je nežna dušca, ki zaradi tega kar se je zgodilo joka vsak dan in mu je hudo. Zaradi tega ker je padel ne more hodit na plavanje in ne more trenirati nogometa. In to ga žre. In žre tudi mene, da se moj 8letnik toliko sekira.

Ja mogoče je res moja odgovornost, da otrok ne bi smel sesti na motor. Sprejmem tvoj komentar o tem, a se z njim ne strinjam. Ko boš mama (in ne dvomim v to da ne boš dobra mama) boš vedela in videla, da se določene zadeve včasih odvijajo drugače. Nekaj je teorija in nekaj praksa.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 14:13:29   
baguSka
oprosti, ampak če bi moj mož ogrožal otroka, bi ga prijavila. tu ne gre za en košček čokolade preveč, gre za resno nevarnost in neodgovornost. pa, če bi me gledali na CSDju ali na policiji kot "noro kravo", mi je čist ravno.


user posted image user posted image  In zdej nej mi se kera rece, da mi ne privosci otroka.user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 14:18:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

oprosti, ampak če bi moj mož ogrožal otroka, bi ga prijavila. tu ne gre za en košček čokolade preveč, gre za resno nevarnost in neodgovornost. pa, če bi me gledali na CSDju ali na policiji kot "noro kravo", mi je čist ravno.


Točno tako..

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: "(pod)kupovanje" otrok
17.10.2006 15:02:39   
Magi*
tina o, resda nisem vsega brala, ampak odgovoren za pripetljaj je definitivno oče, del odgovornosti pa nosiš tudi ti, ker je tvoja dolžnost, da to preprečiš, če se zavedaš posledic. in je tvoja dolžnost, da ga prijaviš, če otroka ogroža. in zato ne boš nič slaba mama, in en klinc (se opravičujem, ampak včasih se ne da povedati boljše) te briga kako te gledajo na urgenci in CSDju. in kaj pol, če ti bodo rekli, da si grda bivša, ki hoče očeta prikrajšati stikov. tvoj otrok se pa sekira samo zato, ker čuti tvojo napetost in napetost med vama in se po možnosti še on čuti krivega.

jaz bi naredila vse kar je v moji moči, da bi otroka obvarovala pred neodgovornim očetom (ali obratno, to sploh ni pomembno). in to zdaj nima veze z ločitvijo in pravic do stikov. to je nad tem.

kaj in kako je pa v resnici, pa itak veš samo ti in tvoj mož.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 142
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?