|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sočutno spremljanje žalujočih staršev
18.10.2006 20:16:26   
Solzice
Pozdravljeni,
rada bi z vami delila moje veselje, ki sem ga doživela danes v Slovenj Gradcu.
Torej, društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenj Gradec je v svoj sklop strokovnih predavanj vključilo tudi predavanje o Sočutnem spremljanju žalujočih staršev.
V predavanje jih je popeljal "glasbeni slide" potem pa so prisluhnili o pomenu žalovanja in kar je najbolj bistveno kaj starši potrebujemo, kaj čutimo in kaj pogrešamo ob tragičnem dogodku.
Po odmevih, pogovorih, vprašanjih sem začutila, da jim je srečanje sedlo v srca. In naj še napišem, da se je predavanja udeležilo kar 62 medicinskih delavcev.
Ob tej priložnosti se bi rada zahvalila vsem, ki so se udeležili predavanja in vsem družinam, ki so dovolile, da predstavim ( brez imen seveda ... ) njihove poti žalovanja.

Vse skupaj pa prav toplo pozdravljam in objemam,
petra, Solzice

Ps. in še ena zelo lepa novica - spominski park v Celju bo kmalu pripravljen :)


_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sočutno spremljanje žalujočih staršev
18.10.2006 22:37:38   
Anonimen
Takšno predavanje bi več kot nujno potrebovali tudi v Mariboru.Sama sem še študentka zdravstvene nege in me ta stvar zanima.Bo kaj podobnega tud pri nas?

user posted image user posted image user posted image

Lep pozdrav!



(odgovor članu Solzice)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sočutno spremljanje žalujočih staršev
19.10.2006 17:42:37   
anajmad
Lepo,da se premika naprej. Prav vesela se,da ste prišli tako daleč,da ti ljudje bodo lahko pomagali žalujočim staršem,ob boleči izgubi. Le tako naprej!!!

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Solzice)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sočutno spremljanje žalujočih staršev
20.10.2006 6:02:23   
Solzice
Elanor,v Mariboru smo bili pred enim letom na Strokovnem posvetu Babic Slovenije. Bilo je tudi zelo aktivno predavanje in ni bilo zadnje. Pripravljeno imamo tudi izkustveno ( aktivno ) delavnico in upamo na vse veš takšnih predavanj in vse boljšega povezovanja s porodnišnicami in patronažnimi službami ter ostalimi. Anajmad, hvalaobema pa lp    

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?