|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke
15.11.2006 13:44:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: melita73

Pa Matejka, ta tvoja pripetija glede roka je pa tud za živce parat.



melita res je,...pa ne samo to, to bi še bilo za zdržat,... Če ne bi imela tako smotane ome, ki okol govori, da so me že v nedeljo v porodnišnico peljali,...le zakaj JAZ o tem nič ne vem??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mislim, pa mi povejte, če je to normalno al sem jaz že čist nora, al kaj?!?!  In zdaj me kličejo pa pravijo, da kako še nisem rodila, ko sem baje že od nedelje noter!?!?!?

Saj sploh ne vem kaj naj nardim s to žensko!?!?!

(odgovor članu melita73)
  Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Novemberke
15.11.2006 14:36:56   
LARIKA
Lubica draga ne sekiraj se toliko zaradi te tvoje ome, ker tega ni vredna user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Novemberke
15.11.2006 14:56:09   
MALINČICA
Eh, babice so zmeraj take, rade pa nas vseeno imajo.
Jih je treba pač z rezervo vzet!

Drage mamice, dajte napišite prosim, kaj ste vzele s sabo v porodnišnico zase, za otroka, kaj ste pogrešale, česa niste potrebovale....
 
Hvala!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Novemberke
15.11.2006 15:10:24   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: matejka81


...pa ne samo to, to bi še bilo za zdržat,... Če ne bi imela tako smotane ome, ki okol govori, da so me že v nedeljo v porodnišnico peljali,...le zakaj JAZ o tem nič ne vem??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mislim, pa mi povejte, če je to normalno al sem jaz že čist nora, al kaj?!?!  In zdaj me kličejo pa pravijo, da kako še nisem rodila, ko sem baje že od nedelje noter!?!?!?

Saj sploh ne vem kaj naj nardim s to žensko!?!?!

user posted image , uboga matejka81, meni je to sicer smešno za crknit, ampak te popolnoma razumem, ker živim z omo, ki ji občasno tudi malo pobegne razum, tako da nas zna tudi ona kdaj pa kdaj čisto znervirat.
Najboljše je itak ignorirat  user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Novemberke
15.11.2006 15:45:22   
krfjolca
Ojla, punce! user posted image
Naj najprej čestitam vsem novim mamicam!
Hkrati pa hvala vsem za čestitke zame in Anžeta user posted image
Danes sva prišla domov, so naju prav na hitro pošibali, ker je v kranjski porodnišnici taka gneča, da je noro! Jutri morava sicer nazaj na kontrolo, ker je majčkeno zlatenice, pa če bo preveč, bo treba za kak dan nazaj, da bo šel pod lučko user posted image . Upajmo, da ne.

Mojo porodno zgodbico si lahko preberete kar na blogu, da ne bom še sem lepila: http://dragonfly-dragonfly.blogspot.com/ 

Matejka, mi je Pomaranča povedala zate, ko sva bila v porodnišnici, smola, res user posted image . Ampak, saj bo. Se splača počakat ;)

Aja, BTW, še en podatek za v našo preglednico, sem videla, da ste napisale samo, da ima sinčka: Blecky ima Tima, 3680g in 52 cm. user posted image

Zdaj grem pa malo počivat, ker mali ravno pančka. (Je zamenjal dan za noč - podnevi spi kot polhek, ponoči je pa cela fešta, zato moram izkoristit, pa se zdajle malce naspat)

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Novemberke
15.11.2006 15:54:36   
danaja1
user posted image Krfjolca user posted image user posted image user posted image user posted image  srečkicauser posted image user posted image user posted image  mi bomo pa še kar čakale.....
A je Blacky mogoče rodila na umetne popadke v ponedeljek???????
V glavnem drži se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.


(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Novemberke
15.11.2006 16:00:35   
krfjolca
Ne vem, Danaja1, v ponedeljek okoli 11ih dopoldne je bila pri meni na obisku user posted image  ...

BTW: JAZ PA NIMAM VEČ TREBUUUUHA, IIIIIJEIJEIJE user posted image
Ne, resno, taka sem kot pred nosečnostjo, ne morem verjet!!! user posted image  Tud malo šlaufka ni! (nevem, kaj se je bilo treba sekirati 9 mesecev user posted image ) Kavbojke zapnem brez problema! No, izgubila sem 7 kg, torej še 7 to go! user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Novemberke
15.11.2006 16:08:58   
MALINČICA
Česstitam, krfjolca, za uspešen porod in za otročka, ki je ob tebi!
user posted image user posted image user posted image user posted image Pravi lepotec je!!!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Novemberke
15.11.2006 16:22:53   
Anonimen
Jeeeeeeeej Krfjolca,....no jaz pa še kar tukaj user posted image  user posted image  user posted image ,....ma saj zdaj pa je lahko vsak čas user posted image . Komaj čakam, povej mi si rodila z EA ali naravno?
Bila si pa pravi heroj, res,... user posted image  user posted image  glede na težek porod, svaka čast! user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Novemberke
15.11.2006 17:29:51   
špelin@
danaja1, blecky je rodila včeraj zvečer, v pon. zvečer je še mislila, da gre drug dan domov user posted image
 
krfjolca, iskrene čestitke ob rojstvu Anžeta user posted image  Mi je blecky povedala, da si ena fajn punca user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Novemberke
15.11.2006 17:30:21   
Lana_s
JOj Krfjolca sem ti kar fauš, da si že brez trebuha. Pa ti to resno misliš, da si že čisto brez?user posted image user posted image Jaz sem po prvem porodu komaj po 5 mesecih lahko stare kavbojke oblekla. Res pa, da mi niso šle čez boke gor, sem se kar razširila tam čezuser posted image

Sem prebrala tvojo porodno zgodbo. Kaj pa je bilo, da ni takoj zajokal? Uh, si kar ne upam predstavljat - bi mogla počakat do poroda in potem to prebratuser posted image Samo da je vse vredu. Veliko cartanja in lepih trenutkovuser posted image user posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Novemberke
15.11.2006 18:34:38   
MALINČICA
Jooj, jaz se tud kr križam vsakič, ko grem mimo ogledala, pa še dragi ga je namontiral na vhodna vrata in te nekako raztegne po širokem, tako da če stojim malo dlje stran zgledam, kot da imam 150 kil.
Pa kolegica je rodila konec septembra in je zdaj že čisto taka, kot je bila pred zanositvijo. Je pa res, da doji! 

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Novemberke
15.11.2006 19:07:42   
melita73
Urška, upravičeno si jezna, kdo pa nebi bil. Ampak jaz bi zaupala dr. Blejčevi. Ona je bila moja sobna zdravnica v bolnici, sedaj hodim k njej na kontrole in mislim, da če nebi bilo res za CR ti ga nebi kar tako napovedala. Meni ga je sicer tudi napovedovala od 28 - 33 tedna zaradi placente previe (nisko ležeče posteljice), ampak se mi je vse popravilo, tako da naj bi sedaj rodila 'normalno'. Ne vem, saj slišiš različne stvari  in komentarje od nosečnic, ampak jaz imam občutek, da je v porodnišnici zelo cenjena. No ja, mogoče se motim, ampak jaz ji zaupam.
Matejka, pa res nimaš sreče. Bi bilo luštno, če bi bilo res.
Jaz sem tudi ugotovila, da mi ni več za it v trgovino, na banko..., ker te vsak sprašuje si že?, kdaj bo?, ...
To je pa slabost majhnih krajev, kjer se med seboj skoraj vsi poznamo. 

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Novemberke
15.11.2006 20:47:05   
Anonimen
Punce jaz sem gledala izvid iz UZ, na katerem sem bila ko sem bila noseča 18t in 1d, tam piše da je BPD  HC in AC vse za 17t

torej en teden razlike. Mislite, da se lahko zdaj zdaj zgodi pri meni kaj? Kaj pomeni, da je bilo najprej en teden, zdaj pa kar 2 tedna  user posted image ,... Da bojo mogoče po merah manjša težka pa normalno? user posted image  Ker po vpogledu v mojo materinsko knjižico je tud sestra v porodnišnici rekla, da je otrok normalno rasel.

Tako, da ,... no zdaj mi je še pa manj jasno user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu melita73)
  Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Novemberke
15.11.2006 21:46:48   
kaja11
Ja Urška, pa kaj je zdaj to... a bo tvoja dečva maturirala v bušijuuser posted image . Dobro, da so ti CR napovedali, drugače bi nam še med decemberke ušla.

ISKRENE ČESTITKE vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image

Krfjolca.... joj, nič ti nisem fouš za tak porod. Dobra si... res. Kolk je imel pa mali obseg glave, da se je zataknil.... bogi malček. No, glavno, da je zadeva za vamauser posted image . Noč in dan ima pa tudi moj lump zamenjana, tako, da se lahko na RR sredi noči dobimouser posted image .


_____________________________

SPANJE...... kaj je že to????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Novemberke
15.11.2006 21:52:04   
Pilar
Veš kaj Matejka, ti se kar med december pofočkejuser posted image user posted image .....ne resno: jaz sem imela pri Leji rok 21.4 in vsak Uz mi je rekla, da je po merah mogoče, da bo malo kasneje( en teden)....rodila sem 25.4, velika je bila 54cm, težka pa 3840g.....da ne govorim o plodovnici: pri Juretu mi ja kazalo, da jo je malo, potem dovolj, dva dni preden sem rodila je bila pa primernauser posted image ....aja, težak naj bi bil pa dobre 3 kg, hm, rodil se je pa 3630....brez veze se sekirat, zoprno je pa čakat...te vrstice sem ti napisala za to, da ne boš mislila na te meritve.....ker niti slučajno niso ziher...drži se

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Novemberke
15.11.2006 21:54:44   
Anonimen
Hvala Pilar user posted image .
Ma saj vem, da sem že prav zoprna s tem, ampak meni je še bolj zoprno čakat user posted image . Ma dost mam že vsega kar 41t sem že noseča no user posted image (no jutri bom),.... groza pa še PDP-ja novega mi niso določili, ama ništa!user posted image

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Novemberke
15.11.2006 21:57:56   
Pilar
Niti slučajno nisi zoprna.Niti slučajno. Samo skrbi te, to je pa normalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Novemberke
16.11.2006 5:21:13   
Žiga
Dobro jutro punce!

Nič ne bo s petkovim carskim rezom. user posted image
Ob 3:07 je urška76 rodila Špelo. Z naravnimi popadki, brez kakršnih koli problemov...

Toliko na kratko. Zdaj grem spat.

LP
Ž.

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Novemberke
16.11.2006 6:34:57   
MALINČICA
Juhuhuuuuu!Čestiiitkeeeee!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Špelo!!!!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Novemberke
16.11.2006 7:15:59   
Lana_s
Suuuper Urškauser posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za Špelcouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Novemberke
16.11.2006 8:42:18   
špelin@
Bravo, urška 76 user posted image user posted image user posted image  Če se ni tole fantastično razpletlo user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Novemberke
16.11.2006 8:51:51   
ema79
čestitke urška!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Novemberke
16.11.2006 9:04:40   
danaja1
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke Urškauser posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje jaz sem pa tudi nazaj z druge amnioskopije. Danes me je en dohtar tako grdo pregledal, da sem mislila da bom kr rodilauser posted image user posted image user posted image  No in pravi da je za porod, pa me je hotel dati jutri, pa sem ga prosila če lahko v ponedeljek, ker mož dela še jutri in pojutrišnjem. Upam, da bom imela do ponedeljka svoje popadke. Punce bojim se umetnihuser posted image user posted image user posted image  raje bi videla da me prime in da šibava.... Ne vem zakaj tako hitijo pred rokom, sem pa kao 3 cm odprta??????

_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.


(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Novemberke
16.11.2006 9:30:19   
petruskaL
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA

Drage mamice, dajte napišite prosim, kaj ste vzele s sabo v porodnišnico zase, za otroka, kaj ste pogrešale, česa niste potrebovale....
 
Hvala!


Hojla,
za večino novembrk malo pozno ampak vseeno...
1 mala finta za boljši občutek - glede dojk - v porodnišnici.
Vzemite 1 njihove spodnje hlačke, jih v spodnjem delu prerežite, si date ta trak okrog prsi vanj pa eno tetra pleničko...tako srajčke ne bodo mokre, nikjer vas ne bo nič tiščalo in ker je malo topleje od samega nedrčka bo tut prov pasalo okrog jošk user posted image .
Na oddelku A, kjer sem bila jaz dobite te hlačke samo vsak 2 dan, tak da si jih kupite v lekarni in nesite s sabo.
Najbolj pa so me motile krpice za umivanje ritke, ker so iz ful enga čudnga materiala, ki sploh ni ne vem kako mehak in mi je moj prinesel vato za umivanje ritke - ker tut z vatko tam ful šparajo in jo dajo kao samo za umivanje okic.

Če se spomnem še kaj bom še napisala
lp,
Petruška

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?