|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barve za steklo - nasvet
19.11.2006 8:23:07   
kepa*
Pozdravček!

Prvič sem se spravila delat slikce za na steklo. Vse sem delala po navodilu, bila sem tako vesela, ker so mi res lepo uspela. Dovolj časa (več kot 30h) sem pustila sušit, danes zjutraj pa to poskusim odluščiti od folije, pa mi ni šlo. na več koncih se je strgalo in zgrbančilo, tako da je sličica popolnoma uničena.
Kaj sem naredila narobe? Je kaj z barvami? Res bi rada naredila nekaj lepih sličic za Gašperjevo okno, pa sem zdaj v dvomih, da mi niti tako enostavne stvari ne bodo uspele.

Vsak nasvet bo dobrodošel.



_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barve za steklo - nasvet
19.11.2006 8:30:42   
tinatona
Poskusi s kakšno drugo folijo. Meni se je tudi že zgodilo, da jih potem nisem mogla odstranit.

LP Tina

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barve za steklo - nasvet
19.11.2006 8:32:25   
kepa*
Uporabila sem tisto folijo, ki je bila priložena barvam.
A bi lahko poskusila tudi z navadno folijo, recimo z mapo iz folije al kaj podobnega?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barve za steklo - nasvet
19.11.2006 8:38:35   
al1*
Lahko vzameš folijo iz mape, le gladka mora biti. Pa paziti moraš, da so vse površine zapolnjene, da ni med stiki barv kakšne majhne špranjice.

_____________________________

lp


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barve za steklo - nasvet
19.11.2006 9:17:09   
Anonimen
Lahko, da si preveč na tanko barve nanašala. user posted image  Morš kr bolj na debelo jih dat, nč šparat! user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barve za steklo - nasvet
19.11.2006 11:15:46   
Anonimen
Po mojem je problem v tem, kar je napisala hothien - ce delas prevec tanko, se ti vse razetgne, zmecka, strga ..

Jaz sem ravno vceraj kupila dve novi barvi - pearl in prozorno, da bom naredila snezinke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barve za steklo - nasvet
20.11.2006 11:49:26   
Blink1
Meni se je skoraj zgodilo isto. Razlog pa je bil ta, da je bila črna bordura pretankauser posted image user posted image  V enem kompletu barv sem dobila črno s tankim nastavkom. Vse sličice so šle zelo težko dol.

Ko sem obrobila z debelejšo črto pa sploh ni bilo problema.

Pa tudi vse ostalo velja; barvat na debelo in ne pustit praznega prostora.

Pa veselo ustvarjanje še naprej...še je meni, ki sem totalni antitalent uspelo, bo tudi tebiuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barve za steklo - nasvet
20.11.2006 12:00:59   
TONČI.
Po mojem je problem v tem, kar je napisala hothien - ce delas prevec tanko, se ti vse razetgne, zmecka, strga ..


Predebelo pa tudi ne nanašej, ker se potem rado zlomi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barve za steklo - nasvet
20.11.2006 12:05:42   
catja2
Jaz vedno delam na folijo za mape in je še vedno uspelo odlepiti; pa vedno dam barvo precej na debelo... Posebno debele naredim črne obrobe!!!!user posted image


A je že mogoče katera naredila akvarij iz teh barv??? Saj veste kaj mislim, da pač narišeš cel akvarij???!!!user posted image



Pa kaj ponavadi rišete??? A so to posamezni motivi ali je to kakšna slikica... user posted image


Jaz sem do sedaj risala samo npr. medved, žaba, riba,... snežinke, zvezdice, snežake...  Nikdar nisem risala cele slike oz. kakšnega motiva iz risanke, kjer je več likov skupaj...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barve za steklo - nasvet
21.11.2006 0:07:13   
Anonimen
Jaz delam posamezne slikce, NIKOLI ne obrobljam s crno, ker mi je to grdo user posted image  

Delam pa bolj preproste stvari, ker mi je tko bolj vsec .. So pa slikce v albumih. Tisti, ki so zakljeni (ustvarjanje), je geslo ribicateja.

Komaj cakam, da nehamo prenavljat, ker me full zanima, kako bodo izpadle snezinke user posted image

(odgovor članu catja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barve za steklo - nasvet
21.11.2006 20:03:43   
kepa*
Ej, punce, hvala za vaše nasvete. Sem se jih držala in slikce so lepo uspele. Res je bilo premalo barve in treba je bilo narediti debelejši črni rob. Zdaj imam pa še eno vprašanje: ali te slikce lahko "prezimijo" zunaj? Dala bi jih namreč na zunanjo stran stekla na vhodnih vratih. 

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barve za steklo - nasvet
21.11.2006 21:43:31   
Anonimen
Ja, lahko .. je ravno ena spodaj sprasevala (joj, se ne spomnem nicka, iz Obale je .. pa kuzka ima user posted image ) ce lahko prezivijo barve tudi ze drugo sezono zunaj .. user posted image

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barve za steklo - nasvet
24.11.2006 8:19:10   
Blink1
Aha...nekje sem preblara, da je fajn, če sliko daš za par sekund (ampak res samo za par sekund) v zmrzovalnik. In potem gre fino dol.

Ribica...super stvari si ustvarila. Še posebej so mi všeč ribice v servietni tehniki.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barve za steklo - nasvet
30.11.2006 11:33:16   
sezam
Jaz jih pa nikoli prej ne odlepim iz folije, ampak jih kar skupaj s folijo pritrdim tja kamor želim, potem malo podrgnem po folijo in odlepim v bistvu folijo iz slikice, ki ostane na oknu, vratih,...

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barve za steklo - nasvet
7.12.2006 8:36:55   
Miss Piggy
Jaz sem poplni laik na umetniškem področju, me pa zanima, če bi se sličico narejeno iz barv za steklo, dalo nalimat na steno (ful bi tamalmu enga nodija nardila), al za to obstajajo kakšne posebne barve?user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barve za steklo - nasvet
7.12.2006 9:36:54   
catja2
Te barve se prilepijo na steno, ampak ne tako lepo kot se prilepijo na steklo... Moraš jih pač malo bolj gor pritisniti, seveda jaz mislim za stene, ki so gladke!!!!


Je pa res, da mi je ena slikica barvo s stene dol strgala ampak samo ena, na steni jih je pa ca. 10!!! Pa še to se je verjetno zgodilo zato, ker je v tem prostoru fasadna barva user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barve za steklo - nasvet
7.12.2006 14:47:38   
Anonimen
alma2, jaz jih lepim tudi na omare. Le da so ene 3 tele barve od Wacota mal slabse al kaj, ker se full lomijo in so trse, ko se posusijo. Imam tudi potem malo vec problemov dobit iz okna (pa se 3 mesce spomladi sem jih imela gor napopane, ko je skoz sonce svetlo na njih..)

(odgovor članu catja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?